Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Eta_carinae']Ktoś się może orientuje czy to jest jakoś wszystko zorganizowane (ścisły plan dnia, opieka itd), czy po prostu dają nam domki, stołówkę i możemy sobie uczęszczać na zajęcia o określonej porze?[/QUOTE]

ja sama nie wiem.. Dlatego zalozylam wateko tym obozie. :)

Link to comment
Share on other sites

Bo moja mama coś takiego: Jeżeli to normalny obóz, gdzie masz opiekę (oczywiście nikt nie mówi tu o niańczeniu, tylko wiecie - jak na obozach - kadra jakaś itd) to jechać mogę, ale mówi, że nie puści mnie gdzieś, gdzie dadzą nam domek, stołówkę, możliwość chodzenia na zajęcia i "rupta co chceta" - o to mi idzie xd.

Ja jadę na Wandrusa, ale OZP jest nastawione na ogólnie zabawę z psami - raczej szkoleniem i treningami "na serio' bym tego nie nazwała.

Miałam nadzieję pojechać na coś tzw.: "bardziej" pod kontem sportów kynologicznych - teraz nadarza się okazja, więc pytam...

Link to comment
Share on other sites

Hej,
A więc jako organizatorka i prowadząca mogę coś napisać ;)

Nie jest to obóz młodzieżowy, a raczej zjazd szkoleniowy. Jak jest napisane w informacjach osoby poniżej 16 roku życia mogą przyjechać tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Możemy przyjąć 1-2 młodsze osoby pod indywidualną opiekę, ale raczej w tym momencie preferujemy osoby, które już znamy i które zostaną odwiezione na obóz przez rodziców.

Natomiast jeśli będzie duże zainteresowanie wśród młodych to pomyślimy o obozie specjalnie dla młodzieży. ;) Gospodarze mają już na ten moment uprawnienia wychowawcy / kierownika kolonii, ja też będę robić, ale to jeszcze potrzeba przejść przez całe sito formalności, aby taki obóz mógł się odbyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']Hej,
A więc jako organizatorka i prowadząca mogę coś napisać ;)

Nie jest to obóz młodzieżowy, a raczej zjazd szkoleniowy. Jak jest napisane w informacjach osoby poniżej 16 roku życia mogą przyjechać tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Możemy przyjąć 1-2 młodsze osoby pod indywidualną opiekę, ale raczej w tym momencie preferujemy osoby, które już znamy i które zostaną odwiezione na obóz przez rodziców.

Natomiast jeśli będzie duże zainteresowanie wśród młodych to pomyślimy o obozie specjalnie dla młodzieży. ;) Gospodarze mają już na ten moment uprawnienia wychowawcy / kierownika kolonii, ja też będę robić, ale to jeszcze potrzeba przejść przez całe sito formalności, aby taki obóz mógł się odbyć.[/QUOTE]

Ja już pisałam do pani niejakiej Wandy, dlatego teraz chciałam jakieś opinię, bo teraz jestem w domu z babcią, rodzice wyjechali na narty. Dlatego dokładniej porozmawiam z nimi w poniedziałaek / wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Takie obozy szkoleniowe to coś co mi się marzy, ale niestety moi rodzice patrzą na to z niejakim dystansem... z resztą w tej chwili nawet im się nie dziwię ;)

Za rok już będę miała skończone te 16 lat, więc jeżeli nawet nadal nie będą organizowane obozy młodzieżowe, to z chęcią wybiorę się na ten - dziękuję za informacje, mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła pojechać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']Tak, miejsca są. Sierpniowe turnusy jeszcze nie zostały nawet ogłoszone ;) Będą na początku przyszłego tygodnia.[/QUOTE]

My chyba będziemy zmuszone jechać (jeżeli się uda) to na pierwszy lub na ostatni turnus, bo Neska chyba będzie miała cieczkę...
A jeżeli chodzi o turnusy, to jest napisane 5 pełnych dni treningów, a turnus trwa 4 dni...

PS. Renfri - nie jesteś zła, że założyłam wątek ?

Link to comment
Share on other sites

Turnus trwa 5 dni, policz po kolei dni a nie odejmuj daty. Zaczyna się pierwszego dnia rano, a kończy wieczorem ostatniego. Można przyjechać wieczorem dzień wcześniej i odjechać przed południem następnego dnia. Oj, suczka z cieczką nie będzie mogła brać udziału w obozie, to dobrze, że starasz się to brać pod uwagę. Jeśli komuś suczka zrobi niespodziankę, to wtedy można się przenieść na inny turnus.

Nie jestem, zła. Dlaczego bym miała być? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']Turnus trwa 5 dni, policz po kolei dni a nie odejmuj daty. Zaczyna się pierwszego dnia rano, a kończy wieczorem ostatniego. Można przyjechać wieczorem dzień wcześniej i odjechać przed południem następnego dnia. Oj, suczka z cieczką nie będzie mogła brać udziału w obozie, to dobrze, że starasz się to brać pod uwagę. Jeśli komuś suczka zrobi niespodziankę, to wtedy można się przenieść na inny turnus.

Nie jestem, zła. Dlaczego bym miała być? ;)[/QUOTE]

Ufff... czyli będzie można się przenieść :)

No bo tak jakoś się dziwnie poczułam, że zakładam wątek z opiniami a tu nagle organizatorka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Tak, Tia już skończyła. Teraz dostała równo po 6 miesiącach więc mam nadzieję że lipcową też tak dostanie.[/QUOTE]

A moja ostatnio miała początek lipca a dostała pod koniec stycznia. Czyli prawie 7 msc... Dlatego muszę albo na pierwszy albo ostatni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']Póki co zapowiadaja sie osoby z Warszawy, nie wiem kto ostatecznie się zgłosi, ale wyglada na to, że powinnas kogos do towarystwa znalezc ;) Zajrzyj na niebieskie forum border collie, tam się ludzie umawiają :)[/QUOTE]

Nie jestem zarejestrowana..
A nasze plany się wyjaśniły, jeśli się uda to planujemy 2 turnusy w sierpniu, mam nadzieje, że się załapiemy. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Na borderowym pojawiły się nowe informacje:

I TURNUS 03.07-07.07.2012, Cena: 550 zł,

II TURNUS 09.07-13.07.2012, Cena: 550 zł, [B]wersja rozszerzona o frisbee z Paulą Gumińską:[/B] 600 zł

III TURNUS 16.07-20.07.2012, Cena: 550 zł, [B]wersja rozszerzona o frisbee z Paulą Gumińską: [/B]600 zł

IV TURNUS 31.07-04.08.2012, Cena: 550 zł, [B]wersja rozszerzona o frisbee z Paulą Gumińską: [/B]600 zł

V TURNUS 6.08-10.08.2012 Cena: 550 zł, [B]wersja rozszerzona o przedpołudniowe treningi agility z Olgą Kwiecień-Maniewską: [/B]670 zł

VI TURNUS 13.08-17.08.2012 Cena: 550 zł, [B]wersja rozszerzona o frisbee z Paulą Gumińską: [/B]600 zł

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze dodam, że 21-22 lipca, zaraz po III turnusie są warsztaty agility z Tomkiem Jakubowskim. Można to sobie połączyć jakby ktoś chciał ;) Póki co turnus II jest prawie pełny. A zgłoszenia na turnusy sierpniowe ruszają w niedzielę o 10:00 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...