Jump to content
Dogomania

Pekińczyk Norek już w nowym domu!!!


zasadzkas

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mojego kuzyna znajoma wlasnie stracila swojego staruszka Pekinczyka... Chce kupic/zaadoptowac nowego. Wydrukowalam kuzynowi ten post zeby jej pokazal. Kuzyn mowil ze jej Pekinczyk byl prawie identyczny jak ten, wiec moze zlapie ja za serducho. Nie wiem co z tego wyniknie, szczegolnie ze psiak nie jest mlody. Oh! I wazna rzecz, ta Pani mieszka w USA i ma leciec do Polski w przyszlym tygodniu na jakis pogrzeb...Z tego co wiem to rozwazala kupno psiaka w Polsce i zabranie go do USA. Czy to wchodzi w rachube z Norusiem? Chodzi mi o jego stan zdrowia i preferencje obecnej wlascicielki, bo jesli chodzi o formalnosci to jest duzo latwiej niz np przelot do innego kraju Unii Europejskiej. Nie ma w USA kwarantanny, nie potrzebny jest ani mikrochip, ani paszport, ani tatuaz. Jedyny wymog to kziazeczka zdrowia i szczepienie przeciw wsciekliznie...

PS. Podczas pobytu w Polsce Pani bedzie przebywac w okolicach Warszawy...

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie ktoś mnie porządnie i uczciwie nazwał ,marudna i upierdliwa ,Adorka już dawno sie tak nie usmiałam:evil_lol: tylko prosze baz żadnych zawstydzen ,nalezało mi sie :loveu:
Norys to cudny pies,w domu chodzi za mną krok w krok i tak czule spoglada w oczy ,lubi sie przytulać ,troche zachowuje sie jak kot ,a kotów nie znosi w przeciwienstwie do mnie.
Bardzo jestem z nim związana ale jeżeli bedzie dobry domek to oddam go i będe bardzo szczęśliwa.Czasu mam nie wiele na znalezienie domku , do 30 marca.Bardzo wszystkim dziękuje za pomoc w szukaniu tego najlepszego domku dla Norysa;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosze sie nie denerwowac...to jeszcze nic pewnego. Jeszcze ta Pani o niczym nie wie. Wiem tyle, ze bardzo kocha psy i niedawno odszedl jej Pekinczyk (umarl bo byl juz bardzo stary). Ta Pani chce nowego Pekinczyka, ale nie wiem czy wezmie pod uwage psa starszego...Wiem takze ze brala pod uwage kupno psa w Polsce, wiec chyba to nie bylby akurat problem...Jutro mam dzwonic do kuzyna, bo obiecal ze pogada z ta Pania...Jak tylko cos wiecej bede wiedziec to dam znac...:lol:

Link to comment
Share on other sites

No i...przykro mi za zamieszanie :oops: ...ale kuzyn rozmawial z ta Pania, i ona koniecznie chce szczeniaka. Ta kobieta ma ponoc znajoma, ktora przygarnela psa po smierci jego pierwszego wlasciciela i ten pies nie jadl i nie pil z tesknoty i po miesiacu zdechl. Ona sie boi ze to samo stanie sie Norusiowi.
Przepraszam jesli wzbudzilam nadzieje, lub niepokoj ze piesek mialby leciec tak daleko:oops: .
Zycze Norusiowi cudownego domku, niedaleko Dorotki, zeby mogla go dogladac, bo widze jak zalezy jej na tym piesku...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmuje sie Sabina02, to ja ci bardzo dziekuje za zainteresowanie.
Norys też będzie tęsknił ,to normalne i najbardziej mnie boli,dlatego szukam ludzi bądz ludzia który to zrozumie i bedzie umiał dać sobie z tym rade.Na spacer idzie chętnie z każdą poznana osobą,tym sie troszke pocieszam.
Co do fotek i tamtej pani, Norys to stonowany ,wyciszony piesek ,łaszący się jak kot ,a moje psiochy to namolne wariatki,skoczne ,całuśne i łakome na głaski ,wręcz się rozkładają przed każdym;) i dlatego taka reakcja,ale urodą nie odbiegają od siebie.
Jak była u mnie Syku to chciały zalizać ją na śmierć i jak ladacznice wywaliły przed nią swoje brzuchy,no bezstydne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...