Jump to content
Dogomania

Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!


escalade74

Recommended Posts

[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=red]wszystkim dogomaniakom i podopiecznym:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#ff0000]zdrowych, spokojnych i radosnych świat Zmartwychwstania Pańskiego, bogatego zajączka oraz mokrego Dyngusa[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#ff0000]życzy [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Asia, Norka i Goofy[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][FONT=Verdana][I][B][SIZE=2][COLOR=green]W związku ze zbliżającymi się świętami[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/FONT]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Ślemy moc uśmiechów z uściskami[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Święconka niech dobra będzie[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]By ludzie Was kochali zawsze i wszędzie[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Bądźcie dla wszystkich zawsze serdeczni[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Mili, uprzejmi, ułożeni i grzeczni[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Niech się w życiu dobrze Wam powodzi[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Niech w Waszym życiu będzie brak pożarów, lawin i powodzi[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Życie niech się Wam dobrze układa[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Hakita z Nerusiem & Zuluskiem te życzenia Wszystkim składa!!![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
:bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']A są jakieś zdjęcia ostatniego - Abisa? Bo się troche pogubiłam w tych klusiach :D[/quote]

No pewnie, że są...:loveu: więcej na stronce nr 47
Abisek przed Tobą...tylko to foteczka z pobytu Kluseczka w klinice. Jak na razie brak nowych...:shake:

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2635/01iv2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was wszystkich za brak jakichkolwiek informacji czy fotek, ale zostały mi 2 tyg do maturki i mało mam teraz czasu na cokolwiek :shake: w tym na zaglądanie tutaj.. Jak tylko skończy się maj, obiecuję poprawę :oops:
Abisek vel Klusek ma się doskonale :razz: Wczoraj widzieli go treserzy psów i stwierdzili, że wcale nie jest taki chudy i lepiej dla niego, żeby pozostał szczupły :) Poza tym jego socjalizacja została niestety oceniona na bliską zeru.. :niewiem: Nie boi się właściwie tylko mnie i osób dobrze znanych (jak np. Hakita i asiakas ;) ) Szczególnie zwiewa przed facetami. Ale miło było popatrzeć jak w moment ci ludzie (w tym facet) przyzwyczaili go do siebie i nauczyli komendy 'siad' ;) Stwierdzili, jako że jest to pies o dominującym charakterze, że jeśli nie nauczę go, że nie należy się bać obcych, to będę miała psa agresywnego i nieobliczalnego w stosunku do innych.. Poradzili mi brać go ze sobą wszędzie (co też niejako z konieczności czynię od początku) i pokazali jaki obcy mają mieć do niego stosunek. Tak więc, moi drodzy, przy najbliższym spotkaniu, przekażę Wam te wszystkie mądrości i bierzemy się za socjalizację Kluska :cool3:
Zgodnie też stwierdzili, że będzie to pies duży. Teraz odbiega od reszty rodzeństwa (np. wzrostem i posiadaniem nadal szczenięcej sierści) ze względu na przebytą chorobę, ale jest bardzo prawdopodobne, że jeszcze "wystrzeli" w górę ;)
Cóż, to chyba tyle.. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :buzi: trzymajcie kciuki za 2 tyg.. będą mi potrzebne ;)

Link to comment
Share on other sites

Martwię się, że za chwilę będziemy łapać kolejne Kluski...:placz:
Boję się jechać do lasu...:placz:

A i lada dzień założymy nowy wątek porzuconej Psince, którą od jakiegoś czasu Asia próbuje przekonać do siebie. Czekamy na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

a i owszem jest psinka roboczo przeze mnie nazwana Łatką...:lol:
była barzdo wychudzona ale po dokarmianiu zaczyna nabierać kształtów ;)
jest śliczna i na moje oko młoda ok. 1,5 roku....
nieufna choć do mnie już podchodzi....:multi:
nie potrafi się ładnie bawić, dla niej fajna zabawa to szarpanie mnie za rękaw i gryzienie :shake:
zdjęcia będą jak uda mi się zrobić :razz:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Łatkę jakiś czas temu i pamiętam jaki to był wypłosz.. Dość szybko się oswoiła :) Chyba, że to mi czas tak szybko leci.. :shake:
Abisek, moi Państwo, chyba się zasiedział.. ;) Nie wiem, może dają mi spokój tylko do matury, a potem znów zaczną męczyć, ale póki co cisza.. A po słowach męża mojej mamy, których jednak nie zacytuję, gdyż nie były zbyt wyszukane :eviltong: , należy sądzić, że oswoił się on z myślą, że Kluch zostaje u nas :cool3:
No i nasz biedak wreszcie konkretnie przybrał na wadze.. Musicie go zobaczyć :grins:
buziaki

Link to comment
Share on other sites

Witaj kochana :loveu:
wydaję mi się że Abisek już sobie dawno poradził z p. Arturem :evil_lol:
pewnie nie prędko się zobaczymy, dopiero po 13 maja bedę miała luz :-(
ale do tego czasu codzienne mizianko ode mnie dla wszystkich Twoich skarbów ....:loveu: oprócz jednego :eviltong: wiesz którego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dragoniasta']Widziałam Łatkę jakiś czas temu i pamiętam jaki to był wypłosz.. Dość szybko się oswoiła :) Chyba, że to mi czas tak szybko leci.. :shake:
Abisek, moi Państwo, chyba się zasiedział.. ;) Nie wiem, może dają mi spokój tylko do matury, a potem znów zaczną męczyć, ale póki co cisza.. A po słowach męża mojej mamy, których jednak nie zacytuję, gdyż nie były zbyt wyszukane :eviltong: , należy sądzić, że oswoił się on z myślą, że Kluch zostaje u nas :cool3:
No i nasz biedak wreszcie konkretnie przybrał na wadze.. Musicie go zobaczyć :grins:
buziaki[/quote]

Kochaniutka, bardzo mnie cieszy, że już się uspokoiło w domecku i możesz teraz poświęcić się nauce...:razz:
Trzymam mocno kciuki za Ciebie i wierzę, że dasz radę!!!
No Kluseczka to ja muszę już zobaczyć, bo mi tęskno, jak nie wiem...:-(
Coś wymyślimy...ale teraz ucz się pilnie Kochaniutka...;)
Ucałowania dla całej BANDY!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Abisek.. chyba byście go już nie poznały :) Wszyscy mówią, że bardzo urósł i "zmężniał" :razz: Mam już problemy z braniem go na ręce. Wyrasta wreszcie ze swoich szczenięcych kłaczków i wyłania się z niego pies czarny podpalany ;) Przystojniak :cool3:
Poza tym jest bardzo wesoły i chyba śmiało mogę powiedzieć, że szczęśliwy :) No i regularnie ucieka z mojego wybiegu dla psów, ale nigdy się nie oddala i zawsze wraca do domu. Nie trzeba go szukać. Ares jak był jeszcze na tyle mały, żeby uciec pod płotem (czyli jakieś 40 kg temu :eviltong: ) to obleciał najpierw całą wiochę zanim wrócił. A Klusio chyba się boi.

Fotki, fotki.. Kochani przepraszam Was za ich brak, ale nie mam aparatu :/ Po najważniejszych maturach, tj po 16 maja napewno go od kogoś pożyczę i się tym zajmę.. Obiecuję.
Tylko niech te matury się już skończą.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

aa i wiecie co? Klusek śmiesznie ząbkuje. Rosnące stałe zęby wcale nie wypierają mleczaków, tylko rosną obok nich :| Tak było przy jedynkach, przy dwójkach (jeden mleczak już wypadł, ale drugi nadal mocno się trzyma nad zębem stałym), a teraz widzę, że to samo robi się z kłami. Jedynki wyrosły ładnie, ale dwójki ma już krzywe. Może trzebaby te mleczaki u weta wyrwać..? Bo przecież aparaciku mu na zęby nie założymy :eviltong:
I zapewniam, że Klusek ma na czym ząbki ćwiczyć.. Nieustannie gryzie Aresa albo razem rozszarpują jakieś zabawki. Te mleczaki bardzo mocno się trzymają.. Jakby wcale nie miały zamiaru wypaść. Tę podwójną dwójkę ma już z dobre 2 tyg. :|

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: :multi: Jakie cudowne wiadomości Kochaniutka...:loveu: :loveu: :loveu:

Ja się nie znam na tym, ale przedzwoń do weta i pogadaj o tym. Zobaczymy co powie.
A Ty moja kochana ucz się, ucz. My mocno trzymamy kciuki!!!
I proszę o mizianki dla całej BANDY od cioteczki...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Norcia też tak dziwnie ząbki gubiła :lol:
ale teraz już ma prawie wszystkie wymienione i taki uśmiech:loveu:
nic się nie martw bedzie ok ;)
kciuki 16-tego będą trzymane ( mam nadzieję że nie pomyliłam daty?);)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze pamiętałaś, to był 16.. Pamiętny, tragiczny dzień.. Chemia byla STRASZNA :placz: W tym roku napewno się na wet nie dostanę, chyba że na płatne, a że semestr kosztuje skromne 4200zł to same rozumiecie.. :-( Ta wersja odpada. Ale nic to.. za rok poprawię chemię, bo wreszcie mam zamiar zacząć się uczyć i się dostanę ;) A w tym roku zootechnika pewnie. Albo biologia..? Może to nawet lepiej.. Za rok będzie mi łatwiej się przeprowadzić, będę bardziej niezależna. Tak mi się przynajmniej wydaje, muszę w końcu znaleźć jakieś plusy ;)
W każdym razie - wracam do akcji :cool3: Jeszcze tylko 21 maja ustny angielski i będę wreszcie mogła zająć się tym, czym chcę ;)
Wątek do góry!! Coś trzeba w lesie zrobić.. :shake:
Buziaki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...