Jump to content
Dogomania

Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!


escalade74

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak Gonia zrobimy z tego uzytek i będziemy ostrozniejsi, jesli spotkamy się z takim przypadkiem.
Ale Gonia czy nie uważasz, że mam racje?? No przeciez jeden Klusek, który robi jedną no góra dwie kupki przed lecznicą to nie jest temat. Tematem jest uważam wogóle sprawa psich odchodów na trawnikach i obowiązek ich zbierania przez właścicieli...
A co do surowicy to przyznasz, że zjawiłem sie po nia błyskawicznie i zaraz zawiozłem do lecznicy, więc nigdy nikt tu nie negował tego, że jest potrzebna i się ja stosuje w walce z parwo. Ja jestem zielony i zawierzam specjalistom, którzy pomogli prawda??
Więc nie ma co się obrażać na siebie bo działamy dla dobra zwierząt, a zachowujemy się czasem jak żmije...pytanie po co, czemu to ma służyć???
Nikt Tobie nie każe zabierać manatek, tylko skupmy sie wszyscy na działaniu konstruktywnym i tyle, a dobre rady zawsze mile widziane...
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makulka']Hakita mi tez kiedys kazali usunąć nieregulaminowy podpis:diabloti: a niektórzy to nawet dostali bana za notoryczne nie przestrzeganie regulaminu.Podpis musi miec jakies tam wymiary dokładnie nie wiem jakie.[/quote]

Ja wiem Makulka, tylko że wcześniej miałam ogromne podpisy i nikt mi nic nie kazał zmieniać, a teraz chodziło tylko o linijkę z linkiem...:-(
Ale to jest nieważne, trudno...musiałam zmienić...:-(

Link to comment
Share on other sites

Wow Escalade - piekny wzorcowy popis chamstwa :p
Oczekujesz pomocy, mówisz że jestes zielony - a dobre rady traktujesz jak?
Obrażasz innych a potem sie dziwisz że ktos nie ma ochoty dalej z Toba pracować.
Zastanów się zanim cos napiszesz i zanim kogos obrazisz.

Hakita - po prostu wcześniej żaden moderator na Ciebie "nie wpadł".

Link to comment
Share on other sites

PaulinoT proponuje cofnij się kilka postów wcześniej i przeczytaj posty w których koleżanki zaatakowały Dragoniasta.....
to one obrazały w swoich wypowiedziach nie tylko dogomaniaczki ale takze lekarzy i właśnie to nie lezy w dobrym tonie dojrzałych pań....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']Wow Escalade - piekny wzorcowy popis chamstwa :p
Oczekujesz pomocy, mówisz że jestes zielony - a dobre rady traktujesz jak?
Obrażasz innych a potem sie dziwisz że ktos nie ma ochoty dalej z Toba pracować.
Zastanów się zanim cos napiszesz i zanim kogos obrazisz.

Hakita - po prostu wcześniej żaden moderator na Ciebie "nie wpadł".[/quote]


Paulino, gdzie tu chamstwo, jaki popis chamstwa? Dziewczyno zastanów się, zanim w przyszłości coś takiego napiszesz.
Widzę i rozumiem, że bronisz tu koleżanki Goni i to chwalebne, ale naprawdę, Jej przecież nikt krzywdy nie chce zrobić, a Escalade mialam przyjemność poznać osobiście i muszę Ci powiedzieć, że zachowałaś się bardzo niemądrze posądzając Go o chamstwo...
No cóż, wierzę, że chęci miałaś dobre, tylko szybciej napisałaś, niż pomyślałaś.
Następnym razem przeczytaj sobie kilka razy post, zanim wyciągniesz takie niesprawiedliwe wnioski... trzeba działać z rozwagą... to tak na przyszłość...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem gdzie dopatrzyłaś się chamstwa, ale dopatrzyłas się go tylko Ty...
Nie wiem, pojawiasz się tu nagle, udzielasz dobrych rad, negujesz nasze dobre intencje i wmawiasz nam, że weterynarze są do bani...?? Pomyliły się Tobie role.
Dobre rady po tym jak pies ozdrowiał wybacz, ale nie są mi potrzebne. A co do kup i roznoszenia wirusów przez jednego kluska to juz naprawde daruj sobie uwagi.
A Ty zanim napisałaś ten post zastanowiłaś się czy kogoś nie urazisz?? Wcinasz się i mi tu wymieniasz w punktach, tłumaczysz zasady postępowania, po co??, Po co mi rady jak sprawa jest załatwiona??
I powtórze raz jeszcze, że sprawy załatwia się systemowo, więc bezsensu pisałaś powtarzając słowa koleżanek Goni i Moniki o tym, że kupa sieje wirus, sieje i siać będzie, dopóki ludzie nie zaczna sprzątać.
Oczekuje dobrych rad to racja, ale w trakcie trwania problemu a nie po jego zakończeniu. . Odbierasz mnie jako chama...masz prawo...ja Ciebie odbieram jako kogoś kto myśli, że pozjadał wszystkie rozumy - w skrócie Mądralińska...także Pani Mądralińska...zakończmy spór o kupach i wirusach.
Dodam tylko i znowu się powtórzę, że moja zieloność każe mi zasięgać rad specjalistów, a nie kogoś kto dwa razy poczytał w necie o parwowirozie i ma się za Alfe i Omege w tym temacie.
I naprawde już piszę ogólnie do wszystkich zapomnijmy o tym sporze, uważam, że było może troszkę złośliwości w tym poście, ale cóż takiego mnie Bozia stworzyła...
Z resztą sterników juz było wielu, tylko tych od wiosłowania brakuje. Także Paulina nie obrażaj się wiosła w dłoń i wiosłujemy wspólnie w dobrej sprawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']Obrażasz innych a potem sie dziwisz że ktos nie ma ochoty dalej z Toba pracować.
Zastanów się zanim cos napiszesz i zanim kogos obrazisz.[/quote]

Kto według Ciebie nie ma ochoty ze mna pracować, napisz konkretnie, bo dla mnie to jakieś bajki. Z resztą z reguły robię wszystko sam, więc nie wiem, nie podnoszę larum...
Nie wiem do czego pijesz...

Link to comment
Share on other sites

Escalade - uważam ze Twój pierwszy post skierowany do mnie był chamski. M.in, słowa o pisaniu przemówienia czy zwracając się do mnie per Koleżanko.
Nie wiem też czemu się tak obruszyłeś gdyż moje słowa nie tyczyły się ciebie - tylko postu Anidolittle przede wszystkim. Więc wyskoczyłeś ciut jak Filip z konopi :lol: A ja mam już taki charakterek, ze jak ktoś na mnie wyskakuje z buzią bez powodu to odpowiadam. :p

A nie chce z Tobą współpracować Gonia czemu dala wyraz mówiąc "pakuje manatki".

To że ty mnie znasz mnie nie znaczy że ja nie znam tematu. Można czytać i się nie wypowiadać.

A zdanie o lekarzach z tej lecznicy mam takie jak Monika i Gonia i całe tabuny doświadczonych właścicieli psów. Jest to zdanie wypracowane latami. I jest to bardzo przykre.
Mądralińska mówisz :lol: może moje doświadczenie, wykształcenie i oczytanie na to pozwalają hm?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellfica'] a Escalade mialam przyjemność poznać osobiście i muszę Ci powiedzieć, że zachowałaś się bardzo niemądrze posądzając Go o chamstwo...
[/quote]
Owszem Escalade osobiście nie znam - więc oceniam go przez pryzmat tego co i jak napisał. Pisał do mnie w sposób który mnie razi.
Widzę że jak lwica stajesz w jego obronie - zaiste chwalebne :evil_lol: ale czy nie uważasz że Escalade potrafi sam się wypowiadać i nie potrzebuje Ciebie w roli swojego adwokata?

Link to comment
Share on other sites

:mdleje: :mdleje: :mdleje:
Proszę niech każdy przejrzy sobie ten wątek od początku lub kilka stron wcześniej...było tak miło...i cóż tu się narobiło...:roll:

Widzę, że spory, kłótnie, złośliwości nadal wiodą tutaj prym. I to wszystko jest ważniejsze niż dobro Zwierząt...???!!!
Już kilka postów na ten temat napisałam w ostatnim czasie i nikt praktycznie się tym nie zainteresował...:shake: :-(

Nawołuję do opamiętania...:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinoT[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Opieram się na tym co piszesz a nie na tym co mi się wydaje:[/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I][U]Cytat:[/U][/I][/FONT][/COLOR]
[I][U][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/U][/I]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I][U]ad.1[/U][/I][/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black][I][U]Z wielkim zdziwieniem czytam słowa psiarzy i weterynarza, którzy nie znaja zasad kwarantanny u nieszczepionych psów.[/U][/I][/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Weterynarzem nie jestem, psiarzem owszem, więc chyba mogę się wypowiedzieć, tymbardziej, że jestem autorem tego wątku. Twierdzę, że słowa nie dotyczyły tylko postu AniDolittle, a naszej postawy. Racja??[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Cytat:[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[U][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]To że ty mnie znasz mnie nie znaczy że ja nie znam tematu. Można czytać i się nie wypowiadać.[/I][/U][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Tutaj wkradła się nerwowość[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Cytat:[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[U][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]A nie chce z Tobą współpracować Gonia czemu dala wyraz mówiąc "pakuje manatki".[/I][/U][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Trudno, niech pakuje, jeśli uważa, że to jest super rozwiązanie, ja jednak wierzę, że Gonia z nami zostanie i będzie się udzielać.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]Monika i Gonia, nie jest moim zamiarem obrażanie Was naprawde!!!! Taki mam po prostu styl..Gombrowiczowski...[/B][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Cytat:[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[U][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Escalade - uważam ze Twój pierwszy post skierowany do mnie był chamski. M.in, słowa o pisaniu przemówienia czy zwracając się do mnie per Koleżanko. [/I][/U][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wiem, gdzie tu chamstwo?? per Koleżanko to zwrot może przestarzały ale nigdy nie chamski...myślałem, że bardziej poruszy Cię per Mądralińska, a o przemówieniu..hmm...tego już kompletnie nie pojmuje.[/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Cytat:[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[U][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]A zdanie o lekarzach z tej lecznicy mam takie jak Monika i Gonia i całe tabuny doświadczonych właścicieli psów. Jest to zdanie wypracowane latami. I jest to bardzo przykre.[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black][U][I]Mądralińska mówisz może moje doświadczenie, wykształcenie i oczytanie na to pozwalają hm?[/I][/U][/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Wy zdaje się wogóle mówicie jednym głosem, trzy głowy - jeden głos...hmmm...taka promocja... [/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]A co do Twojej mądrości życiowej to naprawdę ciężko mi się wypowiadać i tu nie kryłem ironii, bo cóż można mysleć o kimś, kogo się wogóle nie zna...być może Twoje doświadczenie, wykształcenie i oczytanie na to pozwalają...ja tego nie stwierdzam. [/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Cytat:[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[U][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Widzę że jak lwica stajesz w jego obronie - zaiste chwalebne ale czy nie uważasz że Escalade potrafi sam się wypowiadać i nie potrzebuje Ciebie w roli swojego adwokata?[/I][/U][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Daruj sobie te komentarze, bo się pojawiasz tutaj bez ostrzeżenia i siejesz złe ziarno. To raczej Ty wystepujesz tu jako pełnomocnik medialny Moniki i Goni. Zarzut chamstwa pod moim adresem po prostu wydał się Ellficy bezzasadny co ujęła w kilku ciepłych słowach do Ciebie...[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To wszystko staje się po prostu śmieszne. Również stanę jak ta lwica (ellfica ;) ) za escalade, którego także poznałam osobiście i zapewniam, iż kontynuować z nim współpracę w niesieniu pomocy stworom zamierzam oraz nie dopatrzyłam się w nim krzty chamstwa.
Mówiąc szczerze mam dość czytania przemądrzałych słów niektórych osób, które zdaje się pozjadały wszystkie rozumy. Nie neguję czyjejś wiedzy, doświadczenia czy oczytania, ale wiele rzeczy można nam miło i przystępnie wytlumaczyć, skoro tak wielu kwestii nie rozumiemy. I można było to zrobić znacznie wcześniej, a nie teraz, jak Klusek już jest zdrowy. Cały temat nie ma racji bytu i popieram apel Hakity - zróbmy coś z Psiakami, które w lesie zostały i nie zapominajmy o Klusku, który nadal nie ma stałego domu.

PaulinaT - jakże miło, że dołączyłaś do naszego grona. O ile nie wystąpiłaś tutaj w charakterze adwokarta Moniki i Goni (a myślę, że nie, bo przecież negujesz takie zachowanie), to serdecznie zapraszamy do współpracy. Hakita już któryś raz prosi o pomoc kogoś, kto zna się na łapankach psów.

Odnośnie siebie nie mam nic do powiedzenia, niech każdy ocenia moje zachowanie na swój sposób. A zrzucanie czegoś na "karb mojego wieku i niedoświadczenia" jest zbędne. Może i jestem gówniarą, ale ponoszę pełną odpowiedzialność za to, co mówię i nie trzeba traktować mnie ulgowo.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Elffica - a nie mówiłam?? :razz:

Dobrze, przejdźmy więc do metody cytowania.

[quote name='escalade74'][FONT=Verdana][COLOR=black][I][U]Z wielkim zdziwieniem czytam słowa psiarzy i weterynarza, którzy nie znaja zasad kwarantanny u nieszczepionych psów.[/U][/I][/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Weterynarzem nie jestem, psiarzem owszem, więc chyba mogę się wypowiedzieć, tymbardziej, że jestem autorem tego wątku. Twierdzę, że słowa nie dotyczyły tylko postu AniDolittle, a naszej postawy. Racja??[/FONT][/COLOR][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zawsze możesz się wypowiadać, niezależnie od tego czy jesteś autorem wątku czy nie.
Moje słowa dotyczyły postu Anidolittle jak i waszej postawy i wyrażały zdziwienie, nie pretensję.
[/FONT][/COLOR]
[quote name='escalade74'][COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Cytat:[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[U][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]To że ty mnie znasz mnie nie znaczy że ja nie znam tematu. Można czytać i się nie wypowiadać.[/I][/U][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Tutaj wkradła się nerwowość[/FONT][/COLOR][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ależ absolutnie, ani krzty nerwowości :lol:
Do nerwowości bardzo daleko.

[/FONT][/COLOR]
[quote name='escalade74'][COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Cytat:[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[U][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Escalade - uważam ze Twój pierwszy post skierowany do mnie był chamski. M.in, słowa o pisaniu przemówienia czy zwracając się do mnie per Koleżanko. [/I][/U][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wiem, gdzie tu chamstwo?? per Koleżanko to zwrot może przestarzały ale nigdy nie chamski...myślałem, że bardziej poruszy Cię per Mądralińska, a o przemówieniu..hmm...tego już kompletnie nie pojmuje.[/FONT][/COLOR][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Per Mądralińska była potem i szczerze mnie rozbawiła.
No ja też kompletnie nie pojmuję jak można zasugerować komuś, ze to co pisze ktoś mu napisał... :roll:
Piszę to co wiem lub to co uważam.

Zastanawiam mnie tylko, że mądrowaniem jest dla ciebie kilka zdań dotyczących kwarantanny a tych o "wybielaczu chlorowym po każdym wdepnięciu w coś" już nie... no ale może nie zrobiłam odpowiedniego wstępu w którym przestawiłabym siebie jako osobę o odpowiednim do dyskusji na ten temat wykształceniu :hmmmm:
[/FONT][/COLOR]
[quote name='escalade74'][COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Cytat:[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[U][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]A zdanie o lekarzach z tej lecznicy mam takie jak Monika i Gonia i całe tabuny doświadczonych właścicieli psów. Jest to zdanie wypracowane latami. I jest to bardzo przykre.[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black][U][I]Mądralińska mówisz może moje doświadczenie, wykształcenie i oczytanie na to pozwalają hm?[/I][/U][/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Wy zdaje się wogóle mówicie jednym głosem, trzy głowy - jeden głos...hmmm...taka promocja... [/FONT][/COLOR][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A może powinno to dać coś do myślenia?
Jeśli więcej osób ma złe zdanie na temat tej samej rzeczy nie dopatruj się tam teorii spiskowej ani zbiegu okoliczności.
Ja bez trudu mogłabym znaleźć znacznie więcej osób, które na tej lecznicy mocno się zawiodły, niestety koszt tej nauki był spory. I nie mam tu na myśli pieniędzy.

[/FONT][/COLOR] [quote name='escalade74'][FONT=Verdana][COLOR=black]A co do Twojej mądrości życiowej to naprawdę ciężko mi się wypowiadać i tu nie kryłem ironii, bo cóż można mysleć o kimś, kogo się wogóle nie zna...być może Twoje doświadczenie, wykształcenie i oczytanie na to pozwalają...ja tego nie stwierdzam. [/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Verdana][COLOR=black]A tu już jesteś naprawdę zabawny - nikt nie wymaga od Ciebie wypowiadania się na tematy o których nie masz pojęcia, a do tych należy "moja mądrość życiowa".
[/COLOR][/FONT]
[quote name='escalade74'][COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Cytat:[/I][/U][/FONT][/COLOR]
[U][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]PaulinaT[/FONT][/COLOR][/B][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana][U][I]Widzę że jak lwica stajesz w jego obronie - zaiste chwalebne ale czy nie uważasz że Escalade potrafi sam się wypowiadać i nie potrzebuje Ciebie w roli swojego adwokata?[/I][/U][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Daruj sobie te komentarze, bo się pojawiasz tutaj bez ostrzeżenia[/FONT][/COLOR][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czyli jeśli chcę się wypowiedzieć na wątku to powinnam pojawić się i najpierw ostrzec? Niczym Smoleń w kabarecie pt." Z tyłu sklepu" krzyknąć [I]"uwaga wchodzę"[/I]??? :lol:

[/FONT][/COLOR][quote name='escalade74'][COLOR=black][FONT=Verdana] i siejesz złe ziarno. [/FONT][/COLOR][/quote]
Opanuj się. Jakie złe ziarno?
Myślę, ze zbyt emocjonalnie podszedłeś do moich słów.
Od początku nikt - a ja tym bardziej bo niby z jak - nikt nie ma do was pretensji tylko do wetów z tej lecznicy prawda?
[COLOR=black][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR]Myślę, ze w ten strasznie długi sposób wyjaśniłam ostatecznie o co mi chodziło.
Nie rozumiem dlaczego zrobiliście sobie ze mnie wroga do zniszczenia - czy dlatego że powiedziałam to co Gonia i Monika? Czy że za późno?
Nie będę więcej ciągnąć tego tematu żeby uszanować prośby wielokrotne Hakity.

A jeśli skończy się wreszcie moja weekendowa praca a temat psich dziczków będzie nadal aktualny to pewnie spotkamy się w lesie.
W sobotę.
O 9 rano. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Miałam sie tutaj nie wypowiadac juz ale po prostu wkurza mnie pewna rzecz.
Miałam doczynienia z wieloma klinikami wet.i wierze ze jesli dziewczyny napisały iz jest to zła klinika ,to własnie tak jest.Niepotrzebne były pozniej rózne insynuacje ze klusek wyzdrowiał to pewnie nie miały racji.
Klusek wyzdrowiał i super ,ale drugiemu psiakowi moze sie nie udac bez surowicy ,dziwie sie ze nawet pani przyszła weterynarz wyraziła dziwne jak dla mnie stanowisko w w/w sprawie .
Ja podeszłabym do tego z pokorą i zrozumieniem bo nikt nie chciał zeby kluskowi stała sie krzywda ,ale widac dla wiekszosci jest to trudne do zrozumienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']
A jeśli skończy się wreszcie moja weekendowa praca a temat psich dziczków będzie nadal aktualny to pewnie spotkamy się w lesie.
W sobotę.
O 9 rano. :cool1:[/quote]

Czy mogę prosić o jakieś szczegóły, ponieważ chyba coś ucięło ten post...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makulka']
Miałam doczynienia z wieloma klinikami wet.i wierze ze jesli dziewczyny napisały iz jest to zła klinika ,to własnie tak jest.Niepotrzebne były pozniej rózne insynuacje ze klusek wyzdrowiał to pewnie nie miały racji.
[/quote]

No to super, widzę w takim razie, że Panie są nieomylne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dragoniasta']hmm właśnie staram się umieścić tutaj fotki Kluska, ale chyba przerasta to moje umiejętności :hmmmm: Tak więc albo mi ktoś powie co i jak, albo wyślę fotki komuś, kto je wrzuci na forum :siara:[/quote]

No...tu nie jest łatwo...:cool3:
Ja niby też nie mam tej możliwości :cool1: , ale mogę fotki wrzucić...;) trochę inaczej...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Naprawde juz mam dość pisania i ta atmosfera na forum mnie już zniechęca do zaglądania tu, nie wiem który raz to piszę, że wątek ten założyłem w konkretnym celu, ludzie, którzy się tutaj wypowiadają robią to w jednym celu i Moja Ukochana Hakita ma rację, że powinniśmy zaprzestać wszelkich waśni.
Nie jest moim celem obrażanie kogokolwiek, niszczenie kogoś, mam inne hobby.
Już nie chcę nawet odnosić sie do komentarzy PaulinyT, bo nic to nie zmieni i nic dobrego nie wniesie. Generalnie Twoja odpowiedź PaulinoT to powtarzanie tego co napisałem, nie możesz wszystkiego odbierać tak dosłownie, zawsze uważałem i uważam, że forum i komunikatory to ubogie środki komunikacji, ponieważ odbiorca może coś przyjąć opatrznie.
Ja nie kryję, że momentami byłem złośliwy i ironiczny...jasne byłem, byłem, jestem i będę zabawny, ale zawsze staram się działać "do przodu" i nie oglądam się za siebie. Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Wiem, że był poruszany temat surowicy i jak tylko Hakita zadzwoniła, że Gonia ma surowicę to bez chwili zastanawiania się, a byłem na dość istotnym dla mnie spotkaniu, rzuciłem wszystko przeprosiłem towarzystwo i w 30 minut surowica była w lecznicy. I tutaj pojawił się dylemat ( z resztą dzwoniłem do Goni kilka razy) i pytałem jak mam przekonać lekarza, żeby podał surowicę. Naiwny myślałem, że mi się uda i nie będzie tematu, ale lekarz powiedział, że w tym momencie moglibysmy poważnie zaszkodzic Kluskowi. No to pytam Was, bo nie wiem juz sam, miałem tego weta zlać i zmusić go?! Powiedział, że w leczeniu klinicznym parwowirozy nastepne przeciwciała można podac po 12 godzinach i zapewnił, że jeśli stan Klucha sie pogorszy lub wyraźnie nie poprawi, to mu zaaplikują. No i zawierzyłem po konsultacjach z Hakitą, Gonią, Asią, Magdą i moim sumieniem. Gdyby on tej nocy nie przeżył to uwierzcie mi, że miałbym cholerne wyrzuty sumienia, że nie zmusiłem weterynarza do podania mu surowicy. Ale stan Małego się poprawił, więc nie mogę mieć do nich pretensji!! Gonia, Monika, Paulina, Wy uważacie tą klinikę za kiepską i specjalistów tamtejszych też, Wasze święte prawo, ale nie każcie nam przyłączać się do tej opinii. J jeżdzę tam ze swoim Kocurem i jak na razie w krytycznych sytuacjach pomagają. Poprzednio z moim ukochanym boksiem Magnusem jeździłem na Grunwaldzką i byłem super zadowolony (jeszcze za czasów Golca). Oczywiście nie można porównywac skali, ale jesli przenieslibyśmy ta sytuację na ludzi to czy ktos miałby odwagę wmówic lekarzowi, żeby podał ten a nie inny lek i zastosował tą metodę leczenia a nie tą, którą podpowiada koleżanka??
Tym samym kończę spór i naprawde nie mam ochoty kontynuować go dalej.
A propos kabaretów: z tyłu sklepu to jeden z moich faworytów, więc nie mam nic przeciwko, żebyś w ten sposób anonsowała swoje przybycie PaulinoT.
Co do akcji z Kluchami w lesie to uważam, że nie ma już nadziei. Tam jest temat grubszy, jestem na 99% przekonany, że możemy spodziewać się kolejnego miotu juz wkrótce. I tu znowu uważam, sprawę należy potraktować systemowo. Cudem złapać sunię, która mnozy potomstwo...tylko jak to zrobić. Muszę uderzyć do prokuratury chociaż nie lubię tej instytucji, muszę spotkać się z Wójtem gminy, muszę pojechac do komendanta straży gminnej, który umawia mnie już setny raz z panią prezes TOZ-u. Podobno władze gminy wydały nakaz odstrzału psów w tym rejonie. Próbuje zagaić na forum łowieckim, ale tam spotykam się tylko z ironią i niechęcią i odsyłaniem do wszystkich diabłów.
Myślę, że jutro nie znajdę tu w tym wątku żadnych złośliwych odpowiedzi, komentarzy i itp...
Ufff no rozpisałem się niesamowicie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...