Jump to content
Dogomania

Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Ja proponuje dac pieniazki na budowe zagrody i bud dla psiakow z przytuliska,zeby nie pojechaly do mordowni.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248224-Mają-szansę-na-życie-szansę-na-ratunek-przed-mordownią-zbieramy-na-zagrodę-i-budy[/URL]
Ttyle jest potrzebujacych zwierzat,a pienadze leza juz bardzo dlugo.Mysle ze jezeli nikt nic nie napisze to prosze o przekazanie pieniazkow ocelot.
Tymi pieniazkami poprawi sie byt kilku bidulka.

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Wiem, że psów w potrzebie jest cąła masa, ale tu mamy szanse uratować całą 13.

Jest takie miejsce, którym zapomniał cały świat...[/COLOR]
[COLOR=#000000]Są takie psy, których nie wie nikt...[/COLOR]
[COLOR=#000000]Czekają latami... na co? Na nic.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Jest takie miejsce, gdzie nie ma adopcji, nie ma odwiedzających... nie ma nawet już przyjęć nowych psów....[/COLOR]

[COLOR=#000000]Jest takie miejsce, o którym nikt nie wie i nie pamięta.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Są takie psy... które nie mają już na nic szans....[/COLOR]

[COLOR=#000000]I to jest dramat..., i to jest tragedia...[/COLOR]
[COLOR=#000000]tych kilkunastu psów...[/COLOR]

[COLOR=#000000]Jest takie miejsce, o którym przypomniał sobie świat i to jest jeszcze większy dramat, i to jest koszmar....[/COLOR]
[COLOR=#000000]Są takie psy, dla których musimy znaleźć dom w przeciągu 2 miesięcy.... Nierealne, bo...[/COLOR]
[COLOR=#000000]są stare, bo są zwyczajne, bo nikt ich nie chce.

Walczymy o te psie istnienia od trzech miesięcy. 6 jest bezpiecznych, zostało nam 13. Mają sznasę, ogromną szansę. Już prawie stanęła u bernardynów zagrda, brakuje nam bud, karmy, ale.... nie możemy zawieść tych psiaków.

Harrego, ktry od trzech lat nie opuśił metrowego kojca, przerażonej Mariki, kochającej Soni.... i reszty....

Marika prosi szansę...
[/COLOR][IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/603153_222131104628964_1981731945_n.jpg[/IMG]

I cała reszta też
[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1551614_10202840918485202_266367107_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Paula95']Nie wiem dlaczego nie moge edytować postu rozliczeniowego :( w każdym bądź razie cała pozostała kwota 570,34 zł zostały przekazane Ocelot :) Proszę o informacje, gdy dojdzie przelew :)[/QUOTE]
Czasami tak jest-spróbuj później

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Nie wiem dlaczego nie moge edytować postu rozliczeniowego :( w każdym bądź razie cała pozostała kwota 570,34 zł zostały przekazane Ocelot :) Proszę o informacje, gdy dojdzie przelew :)[/QUOTE]

Teraz coś się znowu popsuło i żeby edytować post musisz wejść w zaawansowaną edycję i dopiero wtedy się uda ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Teraz coś się znowu popsuło i żeby edytować post musisz wejść w zaawansowaną edycję i dopiero wtedy się uda ;).[/QUOTE]
Możesz edytować,jak klikniesz na "zapisz" obok po lewej stronie na chwilę pokaże się kręcące kółeczko co oznacza,że post jest już edytowany,przechodzisz na objętnie jaką stronę wątku i następnie wracasz na tą stronę co był edytowany post i jest post.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

I co,ślad po Iguni zaginął,biedna sunieczka,może już jej nie ma.....

Być może,że tak jest albo gdzieś gnije w schronie za granicami naszego kraju.To tylko są moje domysły oczywiście.Ciekawe czy karmelcia jeszcze jest DT dla psiaków?

Szkoda mi bardzo Iguni tym bardziej,że była nie przystosowana do życia na wolności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...