Jump to content
Dogomania

Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!


Paula95

Recommended Posts

[quote name='lika1771']Kurcze Hope,a zapytalas jakim sposobem Iga sie tam znalazla?Nie pytalas o szczegoly?[/QUOTE]
błąkała się, behawiorystka ją złapała-dla mnie brzmiało to sensownie-pies wygłodzony, klatka-pułapka... Jeju! Ależ ja jestem naiwna! ucieszyłam się,że jest cała,zdrowa, bezpieczna... pw miałam dokładnie 31 maja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hope2']błąkała się, behawiorystka ją złapała-dla mnie brzmiało to sensownie-pies wygłodzony, klatka-pułapka... Jeju! Ależ ja jestem naiwna! ucieszyłam się,że jest cała,zdrowa, bezpieczna... pw miałam dokładnie 31 maja[/QUOTE]

a na wątku nikt nic nie napisał?
tylko Ty o tym wiedziałas
gdyby to była prawda chyba weszłyby tu i coś napisały

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']a na wątku nikt nic nie napisał?
tylko Ty o tym wiedziałas
gdyby to była prawda chyba weszłyby tu i coś napisały[/QUOTE]
nie wiem czy ktoś jeszcze wiedział-nie wiem ile osób utrzymywało z nia kontakt... nie będę pisała żadnych nicków-bo przypuszczenia nie są pewnością.
I sądzę,że jeżeli innym napisała tak jak mi- że to w tajemnicy przed karmelcią...to siedziały cicho :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']nie wiem czy ktoś jeszcze wiedział-nie wiem ile osób utrzymywało z nia kontakt... nie będę pisała żadnych nicków-bo przypuszczenia nie są pewnością.
I sądzę,że jeżeli innym napisała tak jak mi- że to w tajemnicy przed karmelcią...to siedziały cicho :([/QUOTE]

ale dlaczego Karolcia miałaby nie wiedziec, to nie ona prowadzi (?) te ośrodek dla psów w borach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']ale dlaczego Karolcia miałaby nie wiedziec, to nie ona prowadzi (?) te ośrodek dla psów w borach?[/QUOTE]
karmelcia jest (?) z Suchego Boru a "profesjonalny DT z behawiorystką w Borach Tucholskich. Nic więcej nie chciałaa mi napisać- "muszę iść, córeczka płacze"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Nie potrafię odpowiedzieć :( bardzo broniła swego czasu karmelci... później pisała mi pw, że Iga jest cała i zdrowa u behawiorystki w Borach Tucholskich...[/QUOTE]

Nic z tego nie rozumiem... Moge jakiej wyjasnienia? Czyli ktos wie, gdzie jest Igunia!? Jesli ktos nie chcial o tym pisac tu, mogl napisac na PW, albo do mnie zadzwonic...numer ciagle tu jest. To, że sie tu nie pojawiam jz nie oznacza, ze zapomnialam o Iguni. Po prostu sie wypalilam. Nie mam juz sil na dogo.

Jesli chodzi o $$$ decyzje podejmiecie Wy, gdzie wyslac pieniądze, bo w końcu są one wasze... Jesli sie zdecydjecie, prosze o numer na pw, wysle pod wskazane miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Nic z tego nie rozumiem... Moge jakiej wyjasnienia? Czyli ktos wie, gdzie jest Igunia!? Jesli ktos nie chcial o tym pisac tu, mogl napisac na PW, albo do mnie zadzwonic...numer ciagle tu jest. To, że sie tu nie pojawiam jz nie oznacza, ze zapomnialam o Iguni. Po prostu sie wypalilam. Nie mam juz sil na dogo.

Jesli chodzi o $$$ decyzje podejmiecie Wy, gdzie wyslac pieniądze, bo w końcu są one wasze... Jesli sie zdecydjecie, prosze o numer na pw, wysle pod wskazane miejsce.[/QUOTE]
Ja napisałam to co wiedziałam-nie mam pojęcia czy to prawda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Moge poprosić o link do jej profilu na fb na pw?[/QUOTE]
Jeeeju-ale Ty ciociu też ją "znasz"-Tutaj ją pierwszy raz widziałam miała najpierw nick Alta Caraya, później Wiola&Miłosz. Broniła karmelci jak lwica. Teraz siedzi-była poszukiwana listem gończym (od wielu lat).
Na fb wpiszesz Alta Caraya, to Ci wyskoczy-z tego konta do mnie pisała. Jest też Sieropsiniec.
A to link do wątku na dogo,zajrzyj, może dawałas jej psa na dt? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Nic z tego nie rozumiem... Moge jakiej wyjasnienia? Czyli ktos wie, gdzie jest Igunia!? Jesli ktos nie chcial o tym pisac tu, mogl napisac na PW, albo do mnie zadzwonic...numer ciagle tu jest. To, że sie tu nie pojawiam jz nie oznacza, ze zapomnialam o Iguni. Po prostu sie wypalilam. Nie mam juz sil na dogo.
[/QUOTE]

Paula95, doskonale Cię rozumiem, ale jesteś jeszcze młoda i "co Cię nie zabije, to Cię wzmocni" ;)
Może nie wiedziałaś, że na dogo jest sporo zadymiar, które chętnie wyładują swoje frustracje na innych. I na to nie ma sposobu. W mojej ocenie, w takich sytuacjach żadne racjonalne tłumaczenia nie trafiają do przekonania.
Stajemy się sforą psów, wystarczy, że jeden szczeka przyłączają się następne lub jeden ugryzie i wszystkie się rzucają i szarpią.
Paula95, proszę nie odpuszczaj sprawy, napisz do nesca, bo być może jest nadzieja, że Igunia gdzieś jest.

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam...Już raz przeżyłam większy naskok na mnie... I wtedy mnie to w ogóle nie przejęło, bo wiedziałam, że działałam w dobrym celu i psu się krzywda nie stała...a Iga... :(

Napiszę. Tylko mogę prrosić o cały nick? Bo sama użytkowniczka NesCa byla aktywna w 2005.

Edited by Paula95
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Wiedziałam...Już raz przeżyłam większy naskok na mnie... I wtedy mnie to w ogóle nie przejęło, bo wiedziałam, że działałam w dobrym celu i psu się krzywda nie stała...a Iga... :(

Napiszę. Tylko mogę prrosić o cały nick? Bo sama użytkowniczka NesCa byla aktywna w 2005.[/QUOTE]
Paula- nescca :) to ten nick

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Paula75 ,a nie możesz pomóc starowince Funi.Dzisiaj jedzie do DT do Słupska.Potrzebne pieniądze na weta i transport.Została wyciągnięta z geriatrii z Palucha.Buni nie udało się pomóc odeszła za TM.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244231-©©©-Te-sunie-złamały-nam-serca-Obiecalismy-im-dom-POMOŻECIE-!-Bunia-i-Funia-©©©/page2[/URL][/QUOTE]
Witaj mam u siebie na bdt sunie staruszke z palucha ma nadziąślaka,koszt calego leczenia to okolo 1000zl+300zl transport.Robie bazarki,ale ida marnie......Napisalam pw. do Pauli,ale sama nie moze podjac takiej decyzji.

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Witaj mam u siebie na bdt sunie staruszke z palucha ma nadziąślaka,koszt calego leczenia to okolo 1000zl+300zl transport.Robie bazarki,ale ida marnie......Napisalam pw. do Pauli,ale sama nie moze podjac takiej decyzji.[/QUOTE]

1000 zł za usuwanie nadziąślaka???? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']1000 zł za usuwanie nadziąślaka???? :crazyeye:[/QUOTE]
Nie to jest tylko za nadziaslaka za wszystko,sunia ma tez guzy na listwie mlecznej,badania:
badanie krwi (w tym tarczyca)koszt-100zl
wylysienia to prawdopodobnie tarczyca
=RTG klatki piersiowej koszt-60zl
=USG jamy brzusznej koszt-60zl
=zęby +operacja koszt-500zl
=uszy (antybiotyk)
=sanacja nie wiadomo w zaleznosci od stanu suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Paula75 ,a nie możesz pomóc starowince Funi.Dzisiaj jedzie do DT do Słupska.Potrzebne pieniądze na weta i transport.Została wyciągnięta z geriatrii z Palucha.Buni nie udało się pomóc odeszła za TM.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244231-©©©-Te-sunie-złamały-nam-serca-Obiecalismy-im-dom-POMOŻECIE-!-Bunia-i-Funia-©©©/page2[/URL][/QUOTE]

[B]Przepraszam ale o jaką Bunie chodzi?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Może coś pokręciłam ale na koszyczkowym ta sama osoba pisała O Funi i chyba o Buni,że nie udało się jej pomóc.[/QUOTE]

No z twojego postu nie wynikało ze chyba, ciekawa jestem kto pisał ze Bunia nie żyje. Ona żyje, mieszka w hoteliku i szuka sponsorów. Dzisiejsza fota

[IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4739/a615.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...