Jump to content
Dogomania

Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!


Paula95

Recommended Posts

Wiecie co, ja wczoraj dzwoniłam do hycla (nazywa się Jurczyk), który na Śląsku wyłapuje psy. Dzwoniłam w sprawie innego psa, ale on mi powiedział, że wyłapał jakąś czarno białą sukę. Oczywiście szanse małe, ale to zawsze szansa. W ogóle raczej przyjemny facet i da się z nim dogadać i nawet zdjęcie psa wysłać na komórkę. Może osoba która zna Igunię i ma dobre zdjęcie skontaktuje się znim,wyśle fotkę..Jakby co, nr mam na pw

No i te Miedary- tam trzeba jechać osobiście i im nie ufać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorobella']Jesteś w błędzie. Tam NIE MA wolontariatu.Wiem, że niektóre gminy w opolskim maja podpisaną ze schroniskiem w Miedarach umowę.[/QUOTE]
Moze to sie tak nie nazywa, ale w sprawie mojej suni kontakt byl z Israelem, warto go zapytac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Zapraszam do zagłosowania na moją prace na FB. Wystarczy kliknąć "Lubie" Z góry dziękuje
[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=301431929984172&set=a.301431859984179.1073741825.242992659161433&type=1&theater[/URL][/QUOTE]

już lubię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']okazało się, że suka która jest u Jurczyka, nie jest Gretą. Jest dużo mniejsza! czarno biała.[/QUOTE]


Moge prosić o jakieś naniary tam??? Błagam...


Zaraz podliczam wszytkie $$$ proszę o info gdzie je przelać. Chce w końcu się rozliczyć, wiec prosze o numer konta, gdzie je przelać...

Podliczone, wszystko na pierwszej stronie, w poście rozliczeniowym.

Edited by Paula95
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki-poszukiwany jest pies,wabi się Drops...zwiał z DT w dniu,w którym przyjechał...może któraś z Was go widziała?

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-Drops-UCIEK%C5%81%21-LUDZIE-Z-GLIWIC-ZABRZA-TARNOWISKICH-G%C3%93R-NA-POMOC%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Moge prosić o jakieś naniary tam??? Błagam...


Zaraz podliczam wszytkie $$$ proszę o info gdzie je przelać. Chce w końcu się rozliczyć, wiec prosze o numer konta, gdzie je przelać...

Podliczone, wszystko na pierwszej stronie, w poście rozliczeniowym.[/QUOTE]

nr do tego pana.
Telefon do pana [B]Jurczyka 501614495


[/B]tylko niech jedna osoba dzwoni, a nie wszyscy, żeby facet nie zaczął nas zbywac. Najlepiej przesłać zdjęcie na komórkę. Paula Ty się tym zajmujesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']nr do tego pana.
Telefon do pana [B]Jurczyka 501614495


[/B]tylko niech jedna osoba dzwoni, a nie wszyscy, żeby facet nie zaczął nas zbywac. Najlepiej przesłać zdjęcie na komórkę. Paula Ty się tym zajmujesz?[/QUOTE]
Dziekuje

ja moge jedynie zadzwonić, nie dam rady wysłać mms, bo aktualnie korzystam ze swojego starego telefonu, który jest źle skonfigurowany... :( A nowy niestety popsuł mi się.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Nie wiem czy było już o tym na tm wątku, jeżeli sunie ktoś znalazł na ternie gminy chrząstowice do gmina skierowała go do Panni Gabrieli Bartoszuk (506 132 566) nie pamiętam jak się nazywają ale oni wyławiają psy na terenie gminy, psy są u nich jakiś czas a potem jada do schroniska w Opolu lub Chorzowie ( z tego co wiem to częściej Chorzów). Ale obawiam się, ze Iga albo nie żyje albo jest wiele kilometrów od Suchego Boru bo po jej zaginięciu nikt jej nie widział...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...