Jump to content
Dogomania

Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!


Paula95

Recommended Posts

xxxx52 z tym facetem załatwimy sprawę po 10 lutego bo wtedy będę na miejscu, Karmelcia ma praktykę u weta, ma dostęp do środków nasennych itd ale znam Igora weta i nie dał by jej od tak tych środków od tak. z tego co wiem to Iga była odizolowana od innych psów w innym pokoju sama, hmmm nie wiem nie będę spekulować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zioberek87']xxxx52 z tym facetem załatwimy sprawę po 10 lutego bo wtedy będę na miejscu, Karmelcia ma praktykę u weta, ma dostęp do środków nasennych itd ale znam Igora weta i nie dał by jej od tak tych środków od tak. z tego co wiem to Iga była odizolowana od innych psów w innym pokoju sama, hmmm nie wiem nie będę spekulować.[/QUOTE]

Trzymam mocno wszystkie kciuki jakie mam, za ratunek tych biedaczyn
Co do Igi to izolacja psa dzikiego nie jest dobrym rozwiazaniem ,nie pomaga w socjlaizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Trzymam mocno wszystkie kciuki jakie mam, za ratunek tych biedaczyn
Co do Igi to izolacja psa dzikiego nie jest dobrym rozwiazaniem ,nie pomaga w socjlaizacji.[/QUOTE]

nie wiem ciocia nie będę się wypowiadać bo nigdy nie miałam kontaktu z psami dzikimi czy lękliwymi tyle co u Danavas z Herbusem.
Gadałam z xmatrix i załatwimy to wszystko po 10:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ok ciotki sory, o 12 dziś jadę do schronu w opolu porobić zdjęcia innym psiakom więc jeszcze raz zobaczę czy nie ma Tam Igi, potem pojadę do fundacji mali bracia tam zobaczę czy jej nie ma. Potem jadę do karmelci obfocić miśka to się porozglądam, a co do kolendy to na pw umawiam sie z ciotką xmatrix

Link to comment
Share on other sites

ok, byłam w schronie rozmawiałam z kierowniczką wie że Iga zaginęła ale niestety się u nich nie pojawiła, twierdzi że po takim czasie nie przeżyła bez pomocy człowieka. Potem rozdawałam każdemu psiakowi po smaczku więc przeszłam wszystkie boksy i osobiście zobaczyłam że jej nie ma.

w Fundacji mali Bracia też byłam, babka pamięta mnie z telefonu jak dzwoniłam i pytałam ale nie ma Igi też zobaczyłam.

co do Kolendy ja w Opolu jestem do piątku a xmatrix ma chorego syna więc wrócimy do akcji 25 jestesmy w pon umówione...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dexterka']nie wiem o co chodzi, za długo mnie nie bylo :P[/QUOTE]
razem z ciocią miałyśmy jechać do Kolendy bo on wyłapuje psy z okolic, albo je podsyła do schronisk albo ma u siebie w tragicznych warunkach, zazwyczaj nie wpuszcza do siebie osób poszukujących psa, więc musimy mu ściemnić że chcemy adoptować jakiegoiś ciapka i zobaczyć czy tam Igi nie ma, a po 2 pocykać dowody jego "idealnego dt"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']razem z ciocią miałyśmy jechać do Kolendy bo on wyłapuje psy z okolic, albo je podsyła do schronisk albo ma u siebie w tragicznych warunkach, zazwyczaj nie wpuszcza do siebie osób poszukujących psa, więc musimy mu ściemnić że chcemy adoptować jakiegoiś ciapka i zobaczyć czy tam Igi nie ma, a po 2 pocykać dowody jego "idealnego dt"[/QUOTE]


i co dotarłyście do tego "pana"???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...