Jump to content
Dogomania

Wągry - jak sobie z nimi radzić?


lasoa

Recommended Posts

albo wyciskac albo przyzwyczaic sie i z tym zyc :)
zalezy jakie te wągry są, jak są niewyczuwalne pod palcami a tylko widoczne (np. na szyjce z przodu, froncie) to ich lepiej nie ruszac bo wycisnac sie ich raczej nie da
jak wągry są wyczuwalne w dotyku np na udach to mozna sie pobawic w wyciskanie :grins: - pozniej oczywiscie nalezy przetrzec czyms dezynfekującym

nie da sie pozbyc wągrów w 100% - jedne grzywki maja wiekszą tendencje to ich posiadania, inne mniejszą - latem jak są opalone to wągry są prawie nie widoczne

Link to comment
Share on other sites

Wyciskanie - Cezar tego nie lubi :) Robiłam mu kilka razy peeling, jest dużo lepiej, ale jeszcze bardzo duzo zostało.


Jaki peeling jest lepszy gruboziarnisty czy drobnoziarnisty ?

Sunie mam czarną i wągrów nie ma - no może dwa :)

Edited by lasoa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']Jaki peeling jest lepszy gruboziarnisty czy drobnoziarnisty ?[/QUOTE]

Ja używam średniego - nie za drobny, nie za gruby. Drobny nie dawał efektów, a gruby zbyt zdzierał naskórek.
Moja sunia ma sporo wągrów, głównie na udach i na karku ;) i ciężko to wytępić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Ja używam średniego - nie za drobny, nie za gruby. Drobny nie dawał efektów, a gruby zbyt zdzierał naskórek.
Moja sunia ma sporo wągrów, głównie na udach i na karku ;) i ciężko to wytępić.[/QUOTE]


A jakiej firmy używasz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']A jakiej firmy używasz ?[/QUOTE]

Różnie, zależy co aktualnie znajdę/wymyślę ;) Laila nie należy do wrażliwców, więc mogę sobie zmieniać, do tej pory alergii żadnych nie było :)
Obecnie używam peelingów z Joanny - kokosowego i kawowego ;) efekty bardzo dobre, problemów skórnych nie ma, a skórka bardzo przyjemna po peelingowaniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...