Jump to content
Dogomania

Gabor - pojechał do domku :) powodzenia :)


sylwija

Recommended Posts

[quote name='kkasiiiar']Zapisuje , później wstąpię i poczytam[/QUOTE]

[quote name='greatmadwomen']także przybywam na zaproszenie, niestety nie mogę wspomóc finansowo, ale ogłoszeniowo owszem, mogę porobić na najważniejszych portalach ogłoszenia, na inne województwa niż mazowieckie, tylko proszę o zdjęcia i tekst, albo post gdzie wszystko jest ;)[/QUOTE]

[quote name='azalia']Przepiękny pies,mam nadzieję że dom sie szybko znajdzie.
Przykro mi,ale finanse mam teraz mocno nadwyrężone(2 poważne operacje dużego psa).[/QUOTE]

Witam Witam dziękuję, że zaglądacie :)

tekst i co lepsze zdjęcia zaraz wkleję do pierwszego postu, dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Dzieki za cynk o psie.Jest piękny,bo wszystkie psy tej rasy normalnie szokują swoją uroda.Czasem się zastanawiam czy ta uroda nie jest powodem ich cięzkiego losu?Walczyliśmy jakiś czas temu o psa tej rasy..
Finsowo nie mamy mozliwości pomóc,ale zaglądac będziemy.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :) Uroda psów północy na pewno jest też ich przekleństwem. Ludzie biorą małe puchate kuleczki, a potem rzeczywistość ich przerasta. Co oczywiście nie jest wytłumaczeniem, jeśli bierze się jakiegokolwiek zwierzę, to ponosi się za nie pełną odpowiedzialność, więc trzeba się przygotować, a nie tak lekko sobie traktować. Ilość huskich na ulicach i w schroniskach mnie przeraża..

[quote name='waldi481']Czasem się zastanawiam czy ta uroda nie jest powodem ich cięzkiego losu?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Życzę Gaborkowi równie wspanioałego domku jak dostał Miś. Napisałam do tego faceta z Nowej Rudy, ale chyba aż tak bardzo nie był zainteresowany, skoro się nie odezwał. Nawet do Jamora pisałam zapytać jak piesek się ma do dzieci, a człek się wypiął.
Na razie pomyślę o bazarku.

Link to comment
Share on other sites

witamy. dzięki za zaproszenie. też jesteśmy w szoku w związku z ilością tych pięknych psów w schronach i na ulicy. na pewno w dużej mierze to nieodpowiedzialność i brak rozsądku przy wyborze zwierzaka. póki co zapisujemy i za kilka dniu wrzucimy do nas na stronę nową. mamy już jednego haskyego do publikacji u nas. w zakopanem to popularna rasa i warunki świetne więc będziemy próbować szukać im miejsca tutaj. pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Jestem na zaproszenie moge wykupic pakiet ogloszen, niestety na wieksza pomoc teraz mnie nie stac....
Kupilam pakiet 40-stu ogloszen dla Gabora.[/QUOTE]

wielkie dzięki, to duża pomoc :)

[quote name='makik']witamy. dzięki za zaproszenie. też jesteśmy w szoku w związku z ilością tych pięknych psów w schronach i na ulicy. na pewno w dużej mierze to nieodpowiedzialność i brak rozsądku przy wyborze zwierzaka. póki co zapisujemy i za kilka dniu wrzucimy do nas na stronę nową. mamy już jednego haskyego do publikacji u nas. w zakopanem to popularna rasa i warunki świetne więc będziemy próbować szukać im miejsca tutaj. pozdrawiamy[/QUOTE]

super, bardzo dziękuję, ja mam jeszcze jednego haszczaka pod opieką - w tym samym hotelu umieszczony, już ponad pół roku czeka - Ivor, ma 1,5 roku z czego pól życia w schronisku, a teraz w hotelu, tak mnie to wkurza..martwi.. męczy..

[quote name='wtatara']jak najwięcej ogłoszeń, dobry tekst i ładne fotki[/QUOTE]

wrzuciłam do pierwszego postu tekst i zdjęcia
Jeśli uważacie, że coś trzeba zmienić bądź inne zdjęcia, proszę o sygnał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Będę zaglądać..........[/QUOTE]

Witam i zapraszam :)

[quote name='Ty$ka']..... do góry.....[/QUOTE]

dziękuję za podnoszenie

i zapraszam jeszcze na wydarzenia na FB, zaraz wrzucę tez linka do 1 postu - [URL]http://www.facebook.com/events/326233997421396/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Witam:)
Dziekuję za zaproszenie. Na razie jednak nie mogę pomóc finansowo - mam na utrzymaniu sunię w hoteliku już 3 miesiąc - ale postaram się zaglądać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Jak można wyrzucić tak pięknego i grzecznego psa ?
Mogę wspomóc jednorazowo na razie a potem zobaczymy.
Może ubędzie mi jakiś podopieczny.[/QUOTE]

okazuje się, że można - ja mam szczerze mówiąc, podejrzenia odnośnie giełdy w Słomczynie.. To giełda samochodowa, ale była tam też sprzedaż zwierząt, głownie z pseudo..:(
A Gabor za normalne uznaje kojce i psy w nich - nie denerwuje go to nie rusza..nawet duża ilość i harmider..

[quote name='Pyrdka']J4stem na zaproszenie. Gabor jest piękny. Mogę chłopaka odwiedzać na wątku.Na obecną chwilę tylko tyle. Przepraszam.[/QUOTE]

Witam serdecznie, liczę na dalsze odwiedziny :) nie ma za co przepraszać, ważne, że ktoś się chłopakiem interesuje :)

[quote name='pomóżpomagać']I ja równiez zapisuję, obiecuje wrócic i poczytać. A Tobie Gaborku dużo mizianka na dobranoc:)[/QUOTE]

zapraszamy :) mizianko osobiste przekaże, jak go odwiedzę dopiero, może w przyszły weekend - Gabor jest w Warce

[quote name='Aleksandra95']przeczytałam cały wątek..;)
finansowo nie mam jak pomóc.:( ale co mogę zrobić ? ;)[/QUOTE]

:) finanse to nie wszystko, obecnością, rozgłaszaniem, wszystko równie ważne :) no i.. można starać się o adopcję ;)

[quote name='cisowianka']witam, jestem na zaproszenie, jakąkolwiek wpłatą mogę wspomóc po 28(marna pensja), w tej chwili jestem spłukana (na minusie) :([/QUOTE]

Witaj, zapraszam serdecznie w imieniu Gabora, psiak potrzebuje każdego grosza, ale tez każdego dobrego słowa i trzymania kciuków za niego i za domek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']Podniosę na dobranoc. Jakby był jakiś fant na bazarek potrzebny to na razie tylko tak mogę pomóc.[/QUOTE]

dziękuję z góry, coś trzeba będzie pomyśleć na pewno:)

[quote name='kasia mierzejewska']Witam:)
Dziekuję za zaproszenie. Na razie jednak nie mogę pomóc finansowo - mam na utrzymaniu sunię w hoteliku już 3 miesiąc - ale postaram się zaglądać[/QUOTE]

Witaj Kasiu, zapraszamy do zaglądania :) wiem, jak to jest, trzymam tez kciuki za domek dla Twojej suni

[quote name='unixena']Odwiedzam Gaborka w niedzielne przedpoludnie .[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4741/19nn3.gif[/IMG][/QUOTE]

i ja tez jeszcze przed południem pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']

super, bardzo dziękuję, ja mam jeszcze jednego haszczaka pod opieką - w tym samym hotelu umieszczony, już ponad pół roku czeka - Ivor, ma 1,5 roku z czego pól życia w schronisku, a teraz w hotelu, tak mnie to wkurza..martwi.. męczy..
[/QUOTE]

włąśnie o ivorze pisalismy. jego nam sajlana podesłała:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...