Jump to content
Dogomania

Gabor - pojechał do domku :) powodzenia :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosimy o głosy na Radom....można głosować codziennie : klikamy na pustą miską i w spisie schronisk kandydujących do otrzymania karmy wybieramy Radom....dziękujemy !
[URL="http://schroniska.offre.pl/"][COLOR=#4444ff]http://schroniska.offre.pl/[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Gabor ma się dobrze :) mądry i piękny ;) i do wzięcia ;)

miałam go zabrać w sobotę na wycieczkę, ale byłam tak padnięta, że mi sił zabrakło, więc 'w nagrodę' może go na kastrację umówię :D[/QUOTE]

Niezła nagroda...nie ma co ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Gabor ma się dobrze :) mądry i piękny ;) i do wzięcia ;)

miałam go zabrać w sobotę na wycieczkę, ale byłam tak padnięta, że mi sił zabrakło, więc 'w nagrodę' może go na kastrację umówię :D[/QUOTE]

na pewno chłopak chętnie by zamienił spacer na bezjajeczność :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']Sylwuś, może w sobote zrobimy sobie wycieczkę do Warki...?[/QUOTE]

można. tylko nie mam pewności, czy dam radę.
mam straszny zap..rz w pracy i po prostu padam, już ten weekend tak planowałam z Gaborem pojeździć, połazić.

może jeszcze w piątek się zgadamy? zobaczymy zresztą, jak kastracja.

Ja właśnie tez na blog Klary - Klaruchy ;) wchodzę sobie :)

Link to comment
Share on other sites

Oj tak.... hmm...Klarucha ... się bardzo postarała przy tworzeniu nowego blogu..! Aż kipi od zanagażowania i cóż tu duzo mówić, dobrych pomysłów i chęci pomagania ... tylko pogratulować! A sam Uchart jest ładniejszym wydaniem whippeta :loveu:

Widzę, że wszędzie panuje miła i kojąca tyrko-atmosfera....a niech ich pokręci przed świętami...:angryy:
Dryndnę do Cjebja w piątek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']...A sam Uchart jest ładniejszym wydaniem whippeta :loveu: [/QUOTE]

o gustach się nie dyskutuje ale na pewno klarucha jest njpiękniejszym uchartem ze wszystkich uchartów:) ech następny wątek zaczynamy zaśmiecać i odchodzić od tematu... kurcze skręca nas, że taki gaborek cudny nie może domu znaleźć... pytamy każdego tutaj czy nie zna kogoś ODPOWIEDNIEGO kto by zechciałz takim cudem (lub ivorem) zamieszkać i póki co cisza choć parę osób ma pomyśleć i popytać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...