Jump to content
Dogomania

XLI Krajowa Wystawa Psów Rasowych CZĘSTOCHOWA


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

[quote name='Monalisa4']

Czy będziemy to jeszcze nie wiem.W ostatniej chwili zmieniono nam sędziego!! Czy to celowe zamierzenie organizatorów ? /bo takie są tez praktyki / aby tylko wystawców ściągnąć.Czy faktycznie inny powód.[/QUOTE]
No na grupę V też zmienili :angryy:. Nie zgłaszałam psa do pana S tylko do sędziego który był przypisany na początku. Nie ma zamiaru wystawiać u tego pana po tym co wyrabiał gdy byłam u niego ostatni raz :mad::mad::mad:. Oczywiście oddział ma takie zmiany gdzieś i kasa przepadnie :mad:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ajcka']Kochani:-)
SZUKAM TRANSPORTU WARSZAWA - CZESTOCHOWA - niedziela na rano
gdyby ktoś jechał i miał miejsce to proszę o kontakt 508761231 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
mam małe pieski w transporterze
pozdrawiam[/QUOTE]

mam miejsce, ale wyjeżdżam z Radomia..



[quote name='izabela.szczepaniak']Bardzo proszę
[B][SIZE=3]Konopiska, ul. Sportowa, Stadion Orlik
[/SIZE][/B][/QUOTE]

dziękuje bardzo

Nam też zmienili sędziego :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']To wam pogoda dopisze :p +17 i bez deszczu.
Szkoda że nas nie będzie no ale trudno sie mówi może na następną sie wybierzemy jak sędziego zmienią no chyba że ma monopol :angryy:[/QUOTE]

No nie byłabym tego taka pewna. Od południowego-zachodu zbierają się ciężkie, burzowe chmury. Ciepło jest i owszem, nawet parno.

[quote name='mopsik12']gdzie jest info o ktorej jest wejscie na ring w sekcji grupy 9[/QUOTE]

Plan ringów - każde sędziowanie zaczyna się o 10.00 i następnie trzeba sobie policzyć średnio (zależy od sędziego) 2-3 minuty na każdego psa.

Link to comment
Share on other sites

Nie padalo, pogoda bardzo fajna ;) oby tak bylo jutro...

zdjecia z dzis znajdziecie tutaj - [url]http://pies.tv/index/movie/id/216/cac-czestochowa-psow-mysliwskich-21-04-2012-r-.html[/url]

Dzis odkurzylismy nasza bedlingtonke, to byla jej pierwsza wystawa od pol roku ;) Celinka zdobyla dzis BOBa i IV BOG ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...