Jump to content
Dogomania

Jak się bawić bezpiecznie ze szczeniakiem?


Guest edene

Recommended Posts

Może ktoś ma jakieś rady bo ja wyglądam już jak dziecko wojny. Mam zadrapania na rękach, przedramionach i o zgrozo twarzy - przez nos biegnie mi piękna krwawa pręga już się goi..:) Mój szczeniak ma ponad 2,5 miesiąca. Widzę, że stara się bawić delikatnie, ale nawet jego delikatne machnięcie łapką kończy się dla mnie uszkodzeniami skóry. Widzę że jedynym sposobem zabawy szczeniaka jest gryzienie wszystkiego i wszystkich naokoło. Ma zabawki, ale i tak gryzie mnie i moje ubranie, woli to niż zabawki. Moje zabawy z nią zawsze są w 3/4 przerywane krzyczeniem ała i fuj. I tak w kółko :) Przyznam, że mnie to mocno męczy. Z drugiej strony chcę się bawić ze szczeniakiem, bo zdaje mi się że tego potrzebuje. Może są jakieś mega interesujące zabawki, które go zajmą na dłuższy czas?

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłam, że to fuj i ała trochę zaczęło działać, mam wrażenie że gryzie trochę mniej. Może to kwestia czasu? Ale zawsze jak mówię jej fuj to na mnie szczeka ;) Takie pyskowanie hehe. Ale puszcza. W jakim wieku szczeniaki przestają tak gryźć? Mój poprzedni też gryzł ale nie pamiętam kiedy przestał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...