Jump to content
Dogomania

wybielenie siersci


grzes_d

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
INTENSE BLANC SHAMPOO; 1 LITR-55,14

200 ML- 20,36 ZŁ

Od lutego ma się chyba jednak zmienić cennik.

Jak działa ten szampon i czy daje efekty, nie wiem, bo nie kupowałam, ale chciałabym, więc jeśli przetestujecie, to napiszcie jak efekty.O.K.?

Niedawno zaopatrzłam się w ten szampon, i myślę że za tydzień będzie kąpanko (bo już z 3 tyg. nie było) , i za jakieś 2 miesiące powinny już być jakieś efekty :D :wink: .

A ile kosztuje wg tego nowego cennika?? Bo ja w sklepie zoologicznym kupiłam za 28 zł

Od lat stosuje szampon dla bialych psow Intense Blanc

A czy mogłabyś napisać jak mam go stosować, tzn. czy to jest koncentrat i trzeba go rozcieńczyć czy normalnie odrazu nałożyć na sierść???

Link to comment
Share on other sites

kingula a w jakich proporcjach, i na ile tak mniej więcej Ci on starcza (200 ml) (pytam tak z czystej ciekawości) :) .

A i zapomniałam wcześniej napisać, masz prześliczne samoyedy :angel: , bardzo lubie białe i... śmiejące się psy :D , pewnie dużo czasu zajmuje przygotowanie ich na wystawę, i czy je się czesze jakoś pod włos że one są tak... "napuszone".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

JA też chciałabym coś dorzucić o 'Srodkach piorących dla białych'.Otóż zaczęłam od szamponu dla białych firmyHery i niestety, ale moja sunia jest po nim zażółcona:-( Ma sierść w typie ONa, może nie aż tak twardą. Natomiast moja kumpela ma pirenejkę i jej sunia po tym samym szamponie aż razi w oczy białością:-) Ja przerzuciłam się na szampon dla białych Beapher ( nie wiem czy poprawnie napisałam ) i jest po nim dobrze. Chcę jeszcze spróbować Ring 5 bo też słyszałam o nim wiele dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...