Jump to content
Dogomania

wybielenie siersci


grzes_d

Recommended Posts

witam

jak wybielic siersc. tam gdzie u mojego psa ma byc biala jest szara, dodam, ze jak zwlaszcza teraz wracam z nim ze spacerow to niezawsze go wycieram z blota lub myje. kompie go bez rzadnych szamponow ale nadal wyglada jak brudny!

co zrobic? moze jakis szampon?

poradzcie cos!!

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hej

Ja takze mam biale psy, polecam specjalne szampony dla bialych psow- dostepne w tych wiekszych i lepiej zaopatrzonych sklepach zoologicznych,sa takze specjalne spraye ale uwazam ze na codzien to zbedne- ja uzywam jedynie przed wystawami. Aha, czasem mozna delikatnie posypac psiaka pudrem Johnson&Johnson, psiak przyjemnie pachnie i jest bielutki.

Link to comment
Share on other sites

Czy są takie szampony z firmy Jean Pier Hery ??? Bo chciałabym mojemu kupić (mam maltańczyka) ale nie wiem który.

I jak wasze białe psy wyglądają na śniegu? bo mi wydawało się że mój pies jest bielutki ale jak wychodzę z nim na spacery (po śniegu) to wygląda jakby był jakiś kremowy albo jakbym go z pół roku nie kąpała :( , mimo że kąpany był kilka dni wcześniej.

Czy możliwe jest żeby pies był idealnie biały (czyt. jak śnieg) :wink: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Czy są takie szampony z firmy Jean Pier Hery ??? Bo chciałabym mojemu kupić (mam maltańczyka) ale nie wiem który.

I jak wasze białe psy wyglądają na śniegu? bo mi wydawało się że mój pies jest bielutki ale jak wychodzę z nim na spacery (po śniegu) to wygląda jakby był jakiś kremowy albo jakbym go z pół roku nie kąpała :( , mimo że kąpany był kilka dni wcześniej.

Czy możliwe jest żeby pies był idealnie biały (czyt. jak śnieg) :wink: :roll:

Słuchaj firma Hery ma polską stronkę-www.hery.pl

Możesz wybrać- Porady wg ras. Wybierzesz swoja rasę i polecą ci jakie produkty są używane do tej rasy. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj firma Hery ma polską stronkę-www.hery.pl

Możesz wybrać- Porady wg ras. Wybierzesz swoja rasę i polecą ci jakie produkty są używane do tej rasy.

Wiem wiem już byłam kiedyś na tej stronie ale żadnych wybielających szamponów nie widziałam,

no ale jak już napisała Kamilapon

słuchajcie problem z głowy śnieg stopniał
więc teraz nie ma problemu bo na trawie znowu jest biały :D :wink: :wink: :D , więc wystarczy mu zwykły szampon dla psów długowłosych.

ale niestety zaczął się czas okropnego błota i mycia łapek po każdym spacerku :( :-? :x

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam ten problem. Mimo iż pare dni temu kąpałam moją Diankę jej sierść nadal jest taka jakby zżółknięta. Co widać zwłaszcza na śniegu :)

Tyle, że ja mam ciut bardziej skomplikowaną sytuację. Bo Mała jest czarno - biała! Czy mogę więc stosować szampon do białej sierści bez obawy, że czarna się hmmm jakoś rozjaśni dziwnie?

Pozdrawiam

Goddy i Diana

Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem już byłam kiedyś na tej stronie ale żadnych wybielających szamponów nie widziałam,

Firma przesyła bezpłatnie "katalog"-ulotki o produktach i

:Szampon intensyfikujący kolor biały i usuwający zażółcenia nazywa się:

INTENSE BLANC SHAMPOO; 1 LITR-55,14

200 ML- 20,36 ZŁ

Od lutego ma się chyba jednak zmienić cennik.

Jak działa ten szampon i czy daje efekty, nie wiem, bo nie kupowałam, ale chciałabym, więc jeśli przetestujecie, to napiszcie jak efekty.O.K.?

Link to comment
Share on other sites

Te szampony wybielające działają wybiórczo więc można śmiało stosować je do psiaków łaciatych. Czytałem jednak że dobrze jest się wstrzymać przez okres pierwszego roku życia psa - i stosować tylko szczenięce szampony.

Swoją drogą mój foks po kąpieli wygląda nieco gorzej...

Jest bielszy ale od razu przebijają na wierzch plamki na całym ciele (foksy tak mają :D )

Link to comment
Share on other sites

SZAMAN :oops: jakoś nie zauważyłam wcześniej tego szamponu, może dlatego że patrzyłam raczej na kosmetyki dla psów długowłosych.

A ten nowy cennik to sami Ci przyslali czy drugi raz zamawiałaś, i nie wiesz może jak się te kosmetyki zamawia :roll: :) )

Link to comment
Share on other sites

Zamiast zamówionych produktów przysłali mi nowy cennik :evil:

Wnioskuję z tego, że te zamówione produkty będą w nowej cenie, a tak się spieszyłam , żeby mi przysłali po starej cenie :roll:

Myślę, że jak trafią Twoje dane do ich zbioru danych to będą Cię zasypywać nowymi cennikami, ofertami ,promocjami (?),ulotakami, wiesz ...będą się trzymać klienta...

Zamówienia trzeba kierować na ich adres, telefonicznie chyba też się da.

Adres jest najprawdopodobniej na ich stronie.ANie będę tu publicznie robić reklamy :lol:

Można tam sprawdzićale,ale jak chcesz namiary, to przeslę na priv.

Link to comment
Share on other sites

O preparatach do pielęgnacji białej sierści można poczytać tu ...

/ cenzura /

Nie demonizowałabym tak bardzo tej BIAŁOŚCI.

Bez przesady. Moje psisko całe dnie spędza w ogrodzie, więc taka intensywna pielęgnacja nie wchodzi w rachubę.

Pies wyczesany, z dobrym włosem, a lekko szarawy, to nie tragedia :P

Przed wystawą, to ruzumiem, kąpiel obowiązkowa, ale po deszczu? I tak suma sumarum jest kąpany z 5 razy w roku - wystarczy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hej

Od lat stosuje szampon dla bialych psow Intense Blanc poniewaz w przypadku samoyedow uzywany szampon ma ogromne znaczenie :P

Musze przyznac, ze szampon jest naprawde swietny- bardzo ladnie wybiela siersc, przyjemnie pachnie. Dobry jest takze (i nieco tanszy) Gottlieb dla bialych psow (w tym wypadku chyba pudli).

Doraznie stosuje takze puder Johnson&Johnson.

Kiedys kupilam rewelacyjny szampon Ring 5 ale teraz nigdzie nie moge go dostac, podobno juz nie sprowadzaja kosmetykow tej firmy, mieli tez swietne spraye Whitener Cleanner-czy jakos tak.

Orientujecie sie moze, czy gdzies dostane jeszcze te kosmetyki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...