Jump to content
Dogomania

stafiki w potrzebie


shila1404

Recommended Posts

Zgłaszam pierwszego psiaka w typie stafika znajduje sie w schronisku w Olsztynie piesek jest młody i zdrowy . Nie jest wzorowym stafikiem ale ma wiele cech tej rasy mocna budowa ładny kolor i jest bardzo skoczny . Na smyczy trochę ciągnie , w boksie przebywa z innymi pieskami i jakos sie dogaduje chociaż nie z każdym psem potrzebuje właściciela który ma jakies doswiadczenie z psami poniewaz w zabawie potrafi złapac za rękę , trzeba go tego oduczyc . Poza tym sympatyczny i kontaktowy piesek
Można kontaktowac sie w sprawie adopcji ze schroniskiem w Olsztynie lub ze mna tel: 694-600-134 gg: 25269301 e-mail : [email][email protected][/email] . Mam parę fotek , ale nie wiem jak wstawic :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shila1404']Zgłaszam pierwszego psiaka w typie stafika znajduje sie w schronisku w Olsztynie piesek jest młody i zdrowy . Nie jest wzorowym stafikiem ale ma wiele cech tej rasy mocna budowa ładny kolor i jest bardzo skoczny . Na smyczy trochę ciągnie , w boksie przebywa z innymi pieskami i jakos sie dogaduje chociaż nie z każdym psem potrzebuje właściciela który ma jakies doswiadczenie z psami poniewaz w zabawie potrafi złapac za rękę , trzeba go tego oduczyc . Poza tym sympatyczny i kontaktowy piesek
Można kontaktowac sie w sprawie adopcji ze schroniskiem w Olsztynie lub ze mna tel: 694-600-134 gg: 25269301 e-mail : [email][email protected][/email] . Mam parę fotek , ale nie wiem jak wstawic :([/QUOTE]

W olsztyńskim schronisku nie ma "staffików"...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/522972_370761976304745_100001128362078_968389_2090559031_n.jpg[/IMG]

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pilnie szukamy domu dla rocznego staffika. Z przyczyn losowych dotychczasowi właściciele są zmuszeni do znalezienia mu nowego domu. Kontakt z właścicielką AGATA: 603948472. (Bądź ze mną na PW)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pies mieszka w Toruniu.


[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...