Jump to content
Dogomania

Drezno/ Niemcy 21-22.04.2012


Adara

Recommended Posts

A ja sie dowiedziałam żeby nie zgłaszać psa z ch innego kraju do klasy otwartej i pod żadnym pozorem nie wysyłać dyplomów choć zawsze tak robiłam i w zadnym innym miejscu nie było problemu ale widać w Dresden trzeba kłamać bo z autuomatu przewalą do klasy ch i tym sposobem miałam 2 suki w klasie :roll: szkoda tylko że w biurze wystawy nie zaoferowali opcji klonowania bo samej ciężko wystawić 2 psy usłyszałam tylko że takie mają przepisy i jest im przykro, na szczęście obsługa ringu była bardzo miła uczynna i pomogła mi niemiecka handlerka ktorej bardzo dziekuje za pomoc. Niestety nie wróciłam z tym co chciałam , chyba już po raz 8 byłysmy v2 :lol: + res cacib.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']oj...to widzę, że szłyśmy na tym samym ringu , i faktycznie oceny były niesamowicie srogie, psy wylatywały z dyskwalifikacjami, oceny dobre o bdb były normą. Dobrze, że My wchodziliśmy jako pierwsi bo jak zobaczyłam co się dzieje w kolejnych rasach chyba bym na ring nie wyszła :shake:

Sędziowała p. [COLOR=#000000]Linda Reinelt-Gebauer [/COLOR][/QUOTE]

Szczerze mówiąc na rasach które były przed nami niezbyt się znam (jak zwykle w Niemczech podział psów na ringi jest specyficzny, mój pies z V grupy na ringu z ozdóbkami i shar-peiami właśnie :evil_lol: ) więc niezbyt dokładnie oglądałam, większość wystawy spędziłam ze znajomą ale ja generalnie weszłam na ring, sędzina wiedziała od początku że nie mówię po niemiecku ale wszystko o moim psie właśnie tak mówiła, potem usłyszałam tylko 'thank you' i nawet dopóki nie spojrzałam na tablicę nie wiedziałam jaką mam ocenę...

Co do organizacji to w katalogu było że właśnie ta sędzina która nas ocenia ocenia też Junior Handling, więc myślę sobie że spokojnie, przecież się nie rozdwoi, a potem idę na ring honorowy i patrzę że jednak się zmienił sędzia w ostatniej chwili i konkurs już się zaczął, ledwo zdążyłam.. Potem chciałam odebrać dyplom za MP i oczywiście nikt ich w biurze nie potrafił prawidłowo wypisać (jak tam poszłam to dwie osoby coś pisały, trzy stały i piły herbatkę)... kazali mi czekać ale jak powiedzialam że muszę już jechać to stwierdzili że wyślą mi pocztą.. zobaczymy czy dojdzie..

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Bardzo Was proszę o pomoc,ponieważ na wystawie w Dreżnie/w ogóle w Niemczech/ byłam pierwszy raz.Wystawiałam psa w klasie championów i sukę w klasie otwartej.Mój pies zdobył-V1,CAC VDH,a suka-V2 CAC VDH Res.
Bardzo proszę co to oznacza i co takie oceny daja moim psom.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...