Jump to content
Dogomania

Polarek odszedł za TM [*] Żegnaj pieseczku. Trisia ma DOM!!!


Vicky62

Recommended Posts

Chyba nie zroumiałyście o czym pisałam.Przecież ja nie namawiam ,żeby pisać nieprawdę.Jasne,że trzeba pisać prawdę ,ale całą prawdę,a nie same negatywy. Dobrze znaleźć w psie coś dobrego i o tym też napisać.
Np..że szybko się uczy, nie jest agresywna i inne zalety jeżeli są.

Link to comment
Share on other sites

to zdjęcie Polarka jakie dostalam, psiak czuje się średnio dobrze, jeśli mialby mieć codziennie kroplówki - czyli 30 dni x 5 zł = 150 zł naprawdę potrzebne jest wsparcie na moim koncie nie zostalo za dużo, a na koncie Kastora również nie ma zbyt wiele wpłat...
[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/3695145/dsc00627][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi757/8c5d6b0c00176f4c51617988/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wyślę Mai dziś nowe zdjęcia Polarka nigdy nie wiadomo które będzie ostatnie w jego przypadku.Lekarka się dziwiła trochę że piesek jeszcze przy takich wynikach żyje.Cieszy się piękną wiosną i uwielbia chodzić,leżeć na słońcu nie ma już dużo siły,ale jeszcze w miarę czuje się dobrze.Oczywiście kroplówki to podstawa,dostaje codziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Wyślę Mai dziś nowe zdjęcia Polarka nigdy nie wiadomo które będzie ostatnie w jego przypadku.Lekarka się dziwiła trochę że piesek jeszcze przy takich wynikach żyje.Cieszy się piękną wiosną i uwielbia chodzić,leżeć na słońcu nie ma już dużo siły,ale jeszcze w miarę czuje się dobrze.Oczywiście kroplówki to podstawa,dostaje codziennie.[/QUOTE]
Amadorko, czy kaska ode mnie dotarła?

Link to comment
Share on other sites

Polarkowi się pogarsza, coraz częściej ma wymioty.Całe dnie teraz jak jest ciepło spędza na dworze,leży na słońcu albo spaceruje powolutku, ciężko wieczorem go zabrać do domu.Ale tak jak na początku chciał być sam, tak teraz szuka towarzystwa innego psiaka i do snu układa się obok niego.A upatrzył sobie moją staruszkę pudelkę i do niej się przytula.

Link to comment
Share on other sites

Smutne,ale cóż takie jest życie stare zwierzęta odchodzą powoli ,jednym pocieszeniem jest to że ma dobre życie u kresu,ma dobrą opiekę,swobodnie sobie chodzi gdzie chce, nie boi się niczego i nie unika już dotyku a wręcz go szuka,czeka żeby go głaskać i czuje się jak u siebie w domu.Raz czuje się lepiej raz gorzej to niestety mocznica, która jest u niego przy takich zniszczonych nerkach wyrokiem.Mam jeszcze kroplówki.

Link to comment
Share on other sites

Najsmutniejsze jest to że całe swoje życie był bezdomnym psem, szukającym na pewno nie raz pożywienia, schronienia,
a kiedy życie do nie go uśmiechnęło się przychodzi czas rozstać się z tym światem.
Polarku trzymaj się i nie odchodź od Nas jeszcze...pożyj jak powinien żyć kochający pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Najsmutniejsze jest to że całe swoje życie był bezdomnym psem, szukającym na pewno nie raz pożywienia, schronienia,
a kiedy życie do nie go uśmiechnęło się przychodzi czas rozstać się z tym światem.
Polarku trzymaj się i nie odchodź od Nas jeszcze...pożyj jak powinien żyć kochający pies.[/QUOTE]

Dokładnie, strasznie smutne :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...