Jump to content
Dogomania

Jestem Fred. Nie rozumiem dlaczego moji Państwo oddali mnie do schroniska.


Agata 123

Recommended Posts

Proszę o pomoc. Kiedy zmarła moja poprzednia Pani, trafiłem do schroniska. Byłem tam bardzo nieszczęśliwy i gryziony przez inne psy. Na szczęście wreszcie zostałem adoptowany. Zamieszkałem u fajnych Państwa w domu z ogrodem.Wreszcie przybrałem na wadze. Teraz po roku, w środku zimy, zostałem oddany do tego samego schroniska. Wpadłem w panikę, biegałem jak oszalały po terenie schroniska. Nie mogę uwierzyć, że mnie tu zostawili. Mam tu być już zawsze??

Fred ma około 6-8 lat i jest średnio urodziwym kundlem o posiwiałej mordce. Sprawia drobne problemy wychowawcze (zdaniem weterynarza niewielka pomoc behawiorysty powinna być wystarczająca). Lubi być głaskany, przymila się, leży przy łóżku bo chce być blisko. Słucha się nawet obcych osób, lubi grać w piłkę, uwielbia spacery (zawołany natychmiast przybiega). Sam w domu - idealnie grzeczny. Ale nikt go nie chce...
Mądrzy, odpowiedzialni ludzie, miłośnicy psów - gdzie jesteście?
Bardzo proszę - Pomóżcie!!
Szczegółowe informacje o Fredzie, zdjęcie Freda - mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (sprawdzam wieczorem) lub pod numerem 601 159 829. Agata

Link to comment
Share on other sites

Fred ma pewną tendencję do dominacji. Był wychowywany i rozpieszczany przez samotną starszą Panią. Potem trafił do schroniska (po jej śmierci).Teraz ma pewne trudności z odnalezieniem się w stadzie. Średnio toleruje inne psy w domu, nie toleruje kotów. Ale na spacerach nie atakuje psów. Fred często wydaje się przejęty tym, co się dzieje wokół. Zdarzają mu się próby dyscyplinowania stada zębami. Jeden raz w ciągu minionego roku złapał zębami rękę właścicielki (chciała odciągnąć go od sytuacji, która go niepokoiła - duży ruch i zamieszanie przed bramą). Nie było poważnych obrażeń, ale z tego właśnie powodu Fred został oddany! Fred potrzebuje opiekuna, który pokaże mu, że nie musi być opiekunem stada - który zdejmie z niego tę odpowiedzialność.


Dzisiaj będzie zdjęcie Freda! Pozdrawiam i proszę o śledzenie wątku. Fred potrzebuje pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...