Jump to content
Dogomania

~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jak Nocka jutro wyfrunie (kciuki!!!) to Lenka awansuje na kanapowca?

A mi wraca [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195871-Nelson-szor%C5%9Bciak-ju%C5%BC-nie-szczeniak-zn%C3%B3w-szuka-domu...?p=18874329#post18874329"]pies z adopcji[/URL]... kolejny... ręce opadają :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']To jak Nocka jutro wyfrunie (kciuki!!!) to Lenka awansuje na kanapowca?

A mi wraca [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195871-Nelson-szor%C5%9Bciak-ju%C5%BC-nie-szczeniak-zn%C3%B3w-szuka-domu...?p=18874329#post18874329"]pies z adopcji[/URL]... kolejny... ręce opadają :([/QUOTE]
Tak, Lenak już w domu i nazywa się Perełka :)
Martwię się o dzisiejszą wizytę, bo Nocul nie zna chyba dzieci, na te za płotem drze japę (ale to moje sunie ją nauczyły), do obcych nieufna. A pewnie pani by chciała psa, który radośnie do niej podbiegnie, przywita sie z dzieckiem i da pogłaskać po głowie. Nocka nawet do mnie, mimo tych 2 miesięcy pobytu, podchodzi już w ostatecznosci, jak ją wołam, i to na przygietych łapach......
Pani miała psy, i to pudle, od szczeniaka. Teraz marzy o małym kundelku.
Aż mnie brzuch boli z nerwów.

Link to comment
Share on other sites

też trzymam mocno kciukasy za wizytę, ale jakoś równie niepewnie do tego podchodzę.
gdyby dzieciątko było starsze...
no ale nic - zaciskam z całych sił :)

[quote name='Andzike']To jak Nocka jutro wyfrunie (kciuki!!!) to Lenka awansuje na kanapowca?

A mi wraca [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195871-Nelson-szor%C5%9Bciak-ju%C5%BC-nie-szczeniak-zn%C3%B3w-szuka-domu...?p=18874329#post18874329"]pies z adopcji[/URL]... kolejny... ręce opadają :([/QUOTE]

gdyby jednak wizyta wypadła suuuper (w sensie fajny domek), ale niestety Nocka by test oblała (strach), to prosze pamiętaj o Nelsonie co Andzike link wkleiła i wspomnij o nim Pani.
Nelson PILNIE szuka nowego DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Tak, Lenak już w domu i nazywa się Perełka :)
Martwię się o dzisiejszą wizytę, bo Nocul nie zna chyba dzieci, na te za płotem drze japę (ale to moje sunie ją nauczyły), do obcych nieufna. A pewnie pani by chciała psa, który radośnie do niej podbiegnie, przywita sie z dzieckiem i da pogłaskać po głowie. Nocka nawet do mnie, mimo tych 2 miesięcy pobytu, podchodzi już w ostatecznosci, jak ją wołam, i to na przygietych łapach......
Pani miała psy, i to pudle, od szczeniaka. Teraz marzy o małym kundelku.
Aż mnie brzuch boli z nerwów.[/QUOTE] Malagosku, spoko loko, gdyby nawet pani (psiara przecież, świadoma:)) nie zdecydowała się na Nockę, to przynajmniej będzie zrobiony test na dzieci. Zrób gruntowny test na dziecię:). Trzymam trzymam kciuki.... Mam nadzieję, że dzieciak będzie obładowany ulubionymi smakołykami Nocki. Może przegłodzić sucz.

Link to comment
Share on other sites

A oto realacja z wizyty:
pani specjalnie pojechała jeszcze po swoją Mamę do Płońska, bo też chciała poznać Nockę i obie pani z chłopcem lat 6 przyjechały o czasie (plus!).
Psy narobiły harmideru, szczekały, każdy się pchał do witania, aż musiałam zamknąć towarzystwo w sypialni. Nocka nagle straciła cały rezon, przestraszona schowała się w kąt. Panie i chłopiec próbowały ja zawołać, podejść, pogłaskać, ale to był czarny przestraszony placek na podłodze. Nie wygadało na to, że bardziej boi się dziecka, niż dorosłych, po prostu obcych. Nawet kawałka kiełbaski nie za bardzo chciała wziąć z ręki, jak juz wzięła, zgubiła po drodze wycofując się.
Pani siedziała na podłodze, udawała że psa nie widzi, podawała smaczki - nic z tego. Wojtuś zajął sie czymś innym, ale i wtedy Nocka nie odważyła się podejść do kobiet, ba, nawet do mnie nie chciała. Tak mi było przykro, bo babcia Wojtusia, taka ciepła, urocza osoba tuliła Nockę, rozmawiała z nią, a ta biedna chciała się pod ziemię zapaść.


Panie zrezygnowały z wzięcia Noculka.

Mało mi łzy nie pociekły, tak mi się ta rodzina podobała, Nocka by miała dobrze....
Pomyślałam, ze najlepiej by było znaleźć dom z osobą dorosłą, która poświęci suni dużo czasu, serca, będzie w domu (by nie zżarła fotela...)............

Za 10 minut zadzwonił telefon...............

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie pani obiecała jeszcze pomyśleć i zadzwoni w sobotę, ale.........

Zadzwoniła inna pani, rozpłakała się w słuchawkę, ze jej sunia niedawno odeszła 3 miesiące po operacji raka, ze Nocka to piesek o jakim marzy, ze pani już na emeryturze, opiekuje się swoja leżącą chora mamą .....
Pani psiara od zawsze, ciepła, kochana osoba - Nocka by nie musiała zostawać sama w domu, by miała kochającą panią wyłącznie dla siebie, umowa adopcyjna nie problem, wizyta poadopcyjna choćby i z noclegiem, zaprasza.....

Rety, rety!!
Pani nie może jednak przyjechać, ale córka z mężem mogą, choćby jutro.
to co, bajka, nie??????

Edited by malagos
Link to comment
Share on other sites

mamy bardzo młodą 3 misięczną, która na tymczasie jest z dzieckiem :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/417603_10150668967899306_706264305_9101724_568040289_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/529515_10150695355979306_706264305_9187341_1070913031_n.jpg[/IMG]

za młoda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Wprost przeciwnie, mam do zrobienia 550km (m.innymi z Frajdą i Lolką:))[/QUOTE]

To zbastuj odrobinę... Ale donos i tak już na Ciebie zrobiłam :diabloti:

Malagos, nie bój się - jak Ty wybierzesz domek, to Nocka już nie wróci...
Kciuki trzymam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...