Jump to content
Dogomania

Viva bardzo prosi o deklaracje. Straciła schronienie i nie ma za co żyć!!!!!


ludwa

Recommended Posts

  • Replies 748
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nika_85']Trzeba pomóc Vivce, bo Ludwie wkońcu coś odbije... ;)
Ja też niestety nie facebookowa- nieogarniam :( jedyne co mogę to zaznaczyć że "lubie to"...ale raczej nic nie da...[/QUOTE]

No właśnie. Może nadejść czas, że chociaż ogonek ciapnę, miże się kto ulituje jak doopka będzie jak u pawiana;)

[quote name='Ekiana']Każda pomoc jest istotna, udostępnianie czy "lubię to" też pomaga, bo wtedy znajomi Twoich znajomych mają szanse napotkać temat i może znają kogoś, kto może być zainteresowany adopcją własnie tego psa[/QUOTE]

No, trza gadać, klikać w co popadnie i rozsyłać gdzie się da:) Arona w szczególności:) I Vivę w drugiej szczególności:)

Link to comment
Share on other sites

bardzo chętnie :)
ale musisz przeprowadzić ze mna rozmowę przeadopcyjną
a wtedy dowiesz sie że mam już jednego psa,dziecko i męża (jak dziecko) i nie stac mnie na drugiego i że moje mieszkanie na dwa psy jest stanowczo zamałe i wogóle jeszcze pewnie coś wynajdziesz
i mi jej nie dasz ;) bo się nie nadaje ;)

więc może ktoś inny chętny ?????

Link to comment
Share on other sites

ja potrafię znajdować plusy w każdej sytuacji:)
Mąż i dziecko nie są przeszkodą:), będzie komu wychodzić na spacery
W małym mieszkaniu będzie wszystkim przytulniej
Nauczysz się gotować z niczego, więc psy i tak nakarmisz a dziecko w szkole dokarmią dobrzy ludzie:)

Link to comment
Share on other sites

DW
.....................................................
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Witam[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej dot. [U]zwrotu 27 zł[/U] za żywienie dziecka –[U]WERONIKI ..........[/U] -w przedszkolu podczas dyżuru wakacyjnego [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Przesyłam nr konta na który proszę dokonać zwrotu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Proszę o dodatkowy dopisek: [U]„darowizna dla Vivy/Koko/Dżambo/Bolero/Twist/Florka”[/U][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]16 1370 1109 0000 1706 4838 7315[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]ul. Kawęczyńska 16 lik.42a[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]03-772 Warszawa
.....................................................................................................

Możesz dostać jakąś taką dziwną wpłatę... Dziecko nie jadło ;) To niech Viva zje ;)
Pani powiedziała że chyba we wrześniu będzie dokonywać dopiero zwrotów...
Według mnie powinno być 18zł do zwrot, ale Pani mówiła o 27zł...

[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika_85']DW
.....................................................
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Witam[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej dot. [U]zwrotu 27 zł[/U] za żywienie dziecka –[U]WERONIKI ..........[/U] -w przedszkolu podczas dyżuru wakacyjnego [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Przesyłam nr konta na który proszę dokonać zwrotu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Proszę o dodatkowy dopisek: [U]„darowizna dla Vivy/Koko/Dżambo/Bolero/Twist/Florka”[/U][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#000000][FONT=Calibri]16 1370 1109 0000 1706 4838 7315[/FONT][/COLOR]

[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]ul. Kawęczyńska 16 lik.42a[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]03-772 Warszawa
.....................................................................................................

Możesz dostać jakąś taką dziwną wpłatę... Dziecko nie jadło ;) To niech Viva zje ;)
Pani powiedziała że chyba we wrześniu będzie dokonywać dopiero zwrotów...
Według mnie powinno być 18zł do zwrot, ale Pani mówiła o 27zł...

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

wow!! :) Niesamowite!
Kochana jesteś

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, VIVA ma wydarzenie na FB, to już drugie i cieszy się jeszcze mniejszą popularnością niż poprzednie. Jeśli możecie to wejdźcie, poudostępniajcie, polubcie, pogadajcie. Bez większej liczby gości tego nie dźwignę. Sunia już tyle miesięcy bez domu, a bez spopularyzowania informacji o niej nikt nie wie, że ona taka fajna i w ogóle, że jest. Wklejam link po niżej.

[URL]http://www.facebook.com/events/348734058534476/permalink/354336604640888/?notif_t=like[/URL]

A druga sprawa, że przydało by się porobić jej zdjęcia. Może znajdzie się dobra dusza z aparatem z Warszawy, która by zechciała odwiedzić VIVĘ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...