Jump to content
Dogomania

Zbieram koce kołdry i przede wszystkim karmę dla psów i kotów na terenie warszawy!


Shiny

Recommended Posts

Witam was wszystkich :p
Jak co roku postanowiłam wznowić moją własną prywatną akcję dla psów i kotów...
Zbieram wszelkiego rodzaju kołdry koce poduszki ale przede wszystkim karmę dla psów i kotów by mogły przetrwać okres zimowy... Jeżeli chcielibyście pomóc ale nie chce wam się wychodzićz domu to moja akcja jest świetnym sposobem na pomoc dla zwierząt:lol:
Przyjadę i odbiorę od was to co chcielibyście oddać dla zwierzaków:)
Potem wasze dary trafią do schroniska na paluchu... ale i nie tylko sama dokarmiam bezdomne koty w mojej okolicy robie im schrony na zimę i dokarmiam.... więc to co będzie się nadawało dla kotów przeznaczę dla nich by mogły przetrwać okres zimy...
[B][U]POMÓŻCIE MI i POMÓŻCIE IM... Proszę.[/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

W tym wątku jak widać jestem sama ale od rozpoczęcia mojej akcji czyli od dziś zgłosiły się już 2 os. Dziękuję.
Postanowiliśmy z chłopakiem przekazać wasze dary do schroniska w Milanówku... i jeżeli cokolwiek będzie to coś dla naszych przyblocznych kotów ...
Tak więc rozejrzyjcie się teraz po pokoju... Co tam macie co moglibyście przekazać dla zwierzaków?? garnek, szczotka, miska, karma, ręcznik, może koc a może ta stara kołdra która leży od dawna nie używana??? To jak? Proszę pomóżcie...

Link to comment
Share on other sites

Shiny może daj znać na wątkach psiaków ze schroniska dla którego zbierasz dary że organizujesz taką akcję, tam jest sporo osób które mogą być chętne pomóc. Może ustal konkretną godzinę i miejsce zbiórki? Może poogłaszaj się na różnych portalach typu gumtree? Możliwości jest wiele, a chęci masz, więc do dzieła! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...