Jump to content
Dogomania

Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

hej dziewczyny,

dawno nas nie było, ale  ubiegły tydzień spędziliśmy z Kubą w szpitalu, miał ostre zapalenie krtani :( dusił się w nocy 3 razy, pojechaliśmy na pogotowie dostał leki i dwie inhalacje i puścili nas do domu ale po 3 godz duszności wróciły i pojechaliśmy znów na pediatrię i tam już nas zostawili. Kuba dostał kroplówki, mieliśmy po 8 inhalacji dziennie, jak już mieliśmy wracać do domu, dostał temperatury i okazało się, że złapał nowy wirus. Znów przestał jeść - znów wenflon, kroplówki i kolejne dwa dni w szpitalu. A na sali mieliśmy dziecko z zapaleniem płuc- a rodzice masakra. Myślałam, że tam oszaleje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no myślałam, że oszaleje.

 

 

teraz znów ja mam problem, byłam u dentysty usunąć 6 i urwał mi trzon a korzenie zostały przy tym uszkodził mi 5 i muszę mieć teraz 5 i 6 chirurgicznie usuwane.

tak mnie boli, że jestem ciągle na przeciwbólowych i mało co jem...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

hejka 

 

żyjemy, zaczęłam pracę, w sumie już w niedzielę będzie rok jak pracuje - przedszkolu jako pomoc nauczyciela, jeszcze nigdy tak nie chorowałam jak teraz, makabra.

kuba też zaczął tyle że od września - pochodził od września do lutego może z trzy tyg z przerwami bo ciągle chorował, nękała nas najbardziej ta pieprzona krtań, okazało się , że mamy trzeci migdał, teraz czekamy na laryngologa i prawdopodobnie na zabieg.

 

Cezik żyje i tfu tfu nie choruje.

 

ja w międzyczasie wolnym robię stroiki wielkanocne.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1374365399276363&set=gm.1010702949064781&type=3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...