Jump to content
Dogomania

Kosmiczny obóz Freexy.


paulaa.

Recommended Posts

[quote name='paulaa.']Też mnie pokój zastanawia, ale jak psy nam podpasują to raczej nie powinno być problemu, bo to raczej uległy typ i mieszkał już z innymi psami. Zresztą mam zamiar przed obozem zakupić klatke, wrazie czego. ;)[/QUOTE]

też mam zamiar kupić klatkę tak czy siak, niezależnie od obozu, więc spoko. czekam na sierpniowe terminy, mam nadzieję że będą, bo wydaje mi się, że mają mało chętnych nawet na te lipcowe, ale może to tylko takie wrażenie.

a co do freexów, to jedziemy(tj ja+TŻ) w drugim terminie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']też mam zamiar kupić klatkę tak czy siak, niezależnie od obozu, więc spoko. czekam na sierpniowe terminy, mam nadzieję że będą, bo wydaje mi się, że mają mało chętnych nawet na te lipcowe, ale może to tylko takie wrażenie.

a co do freexów, to jedziemy(tj ja+TŻ) w drugim terminie ;)[/QUOTE]
Sprawdziłam terminy, my jedziemy (jak się załapiemy, podobno chętni z forum borderowego, ale nie wiem w sumie..) na 2 pierwsze turnusy w sierpniu, akurat nam się to zgrywa z DCAC, więc spoko, chociaż cały sierpień będzie w podróży..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Sprawdziłam terminy, my jedziemy (jak się załapiemy, podobno chętni z forum borderowego, ale nie wiem w sumie..) na 2 pierwsze turnusy w sierpniu, akurat nam się to zgrywa z DCAC, więc spoko, chociaż cały sierpień będzie w podróży..[/QUOTE]

a gdzie masz te terminy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a gdzie masz te terminy?[/QUOTE]
Tak, napisałam do organizatorki, bo nie wiedziałam czy wgl planować, musze znać termin. ;)
Terminy na sierpień: 31.07-04.08 , 6.08 -10.08 ( już bez Pauli od Weny niestety.. ) i 13-17.08 ( nie wiadomo czy będzie)

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Chcialabym przypomnieć ze na Naszych obozach jest 16 miejsc , sa to kameralne obozy nastawione na prace w malych grupach i indywidualnym podejciu .

16 biegajacyh teamow to niewielka liczba , biorac pod uwage ze ludzie maja rownieź po 2 zwierzaki .

Dodatkowo pierwszy termin jest oblegany na drugim lista rezerwowa jest duzo mniejsza . Jak wiemy i tak zaliczki weryfikują listy ostatecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao']Witam :)

Chcialabym przypomnieć ze na Naszych obozach jest 16 miejsc , sa to kameralne obozy nastawione na prace w malych grupach i indywidualnym podejciu .

16 biegajacyh teamow to niewielka liczba , biorac pod uwage ze ludzie maja rownieź po 2 zwierzaki .
[/QUOTE]

dlatego jest taki fajny:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...