Jump to content
Dogomania

Kosmiczny obóz Freexy.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95']haha, co kase mi pożyczysz ? :D[/QUOTE]
Tak, z gwiazdkowych na zaliczke starczy. :D
[quote name='Kirinna']do roboty dziewczyny ulotki rozdawac i sie zarobi:)[/QUOTE]
Ja miałam akurat większy problem z opiekunami, ale tu nie potrzeba na szczęście. Chociaż fundusze też niestety mocno ograniczone inaczej już byśmy szaleli po semi, ale rodzice mają to tego specyficzny stosunek niestety.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']haha, ja dostaje smsa zrywam się do kompa żeby go włączyć a czytam "zgłosiłam Cię :) " haha, dziękuję.:D[/QUOTE]

ja byłam w takich emocjach że wcześniej nie mogłam napisać :lol: musiałam najpierw zrobić co było do zrobienia, czyli formularz, wziąć oddech i dopiero napisać :lol:

ps: DO NAUKI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']pewnie klubowicze mieli
mysle jeszcze o Grafie ale nie wiem co z tego wyjdzie[/QUOTE]

My jedziemy na dwa turnusy, chyba że jakimś cudem znajde opiekuna na Fortowy.. Ale szczerze wątpie. ;)

+ plus jeśli się oczywiście dostaniemy, bo już nie wiem jak z tymi obozami jest dwa turnusy DCAC

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']dokładnie ąz to niemożliwe.. :o tez rezerwowa..:p aj tam sa inne, ja nawet mam na oku tańszy i fajniejszy tylko daleko.:D[/QUOTE]

a co masz?

[quote name='paulaa.']My jedziemy na dwa turnusy, chyba że jakimś cudem znajde opiekuna na Fortowy.. Ale szczerze wątpie. ;)

+ plus jeśli się oczywiście dostaniemy, bo już nie wiem jak z tymi obozami jest dwa turnusy DCAC[/QUOTE]

ale na ten z grafa jedziecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...