Jump to content
Dogomania

Kosmiczny obóz Freexy.


paulaa.

Recommended Posts

Witam,
Czy ktoś może wybiera się na Kosmiczny Obóz Freexy i mógłby zostać moim opiekunem ? Bardzo chciałabym się wybrać z moim 18mies cockerem, ale problemem jak zawsze jest opiekun, chociaż na obozie będe miała już 17lat.. :roll:
Będe bardzooo wdzięczna za pomoc, bo byłby to już 3 obóz z którego musze przez to zrezygnować.. :-(

Pozdrawiam, Paulina

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mogłabys cos wiecej napisac o obozie? bo na razie na stronie maja tylko termin
ja mogłabym być jesli by mi pozwolili, gdyby obóz kosztował w miare normalnie i był w niedużej odległosci ode mnie, oraz czy z moim dojdziemy do jakiegos normalnego posłuszeństwa(i czy miejsce by jeszcze było:)

Link to comment
Share on other sites

Też wiem tylko tyle co jest tu: [url]http://www.agilityinfo**********/seminaria,11/kosmiczny-oboz-freexowy-2-8-7-2012,1949.html[/url]
Wiem tylko, że szukają jak najlepszego ośrodka i od tego co znajdą, będzie pewnie uzależniona cena, wcześniej ma być info na stronie. ;)
Macie sporo czasu, a masz na prawde podatnego na szkolenie psa, dacie rade. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Też wiem tylko tyle co jest tu: [url]http://www.agilityinfo**********/seminaria,11/kosmiczny-oboz-freexowy-2-8-7-2012,1949.html[/url]
Wiem tylko, że szukają jak najlepszego ośrodka i od tego co znajdą, będzie pewnie uzależniona cena, wcześniej ma być info na stronie. ;)
Macie sporo czasu, a masz na prawde podatnego na szkolenie psa, dacie rade. :smile:[/QUOTE]

wiem że mamy:) mam zamiar zapisac się na posłuszeństwo więc może damy rade.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']No to ja moge jechać ale za zgodą rodziców. Nie moge być opiekunem.
Jak cena i miejsce nam będzie pasować to może pojedziemy[/QUOTE]
Mi również pozwolili jechać za zgodą rodziców, mam nadzieje, że się załapiemy, bo dużo chętnych. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Tak, w ten weekend podobno będzie info i zgłoszenia. Może się załapiemy i mam nadzieje, że cena też nie będzie powalająca. :smile:[/QUOTE]

Cena najważniejsza. My musimy iść jeszcze posłuszeństwo wiem jeśli będzie za drogo to możemy nie pojechać:) a na który termin się chcesz zapisać? Dla mnie na pewno tylko jeden i prawdopodobnie pierwszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']Cena najważniejsza. My musimy iść jeszcze posłuszeństwo wiem jeśli będzie za drogo to możemy nie pojechać:) a na który termin się chcesz zapisać? Dla mnie na pewno tylko jeden i prawdopodobnie pierwszy[/QUOTE]
Ja myślałam, że jest tylko jeden. :D Podany był chyba tylko 1 na forum agility. O.o Możesz mi przybliżyć jakie są te terminy ? :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ja myślałam, że jest tylko jeden. :D Podany był chyba tylko 1 na forum agility. O.o Możesz mi przybliżyć jakie są te terminy ? :smile:[/QUOTE]

Odpisali mi na moje pytanie że są2 terminy. Jeden taki jak na stronie a drugi chyba zaraz po nomi w następnym tyg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']mam nadzieje że jednak sie załapiesz:) bo jeśli zarobie to pojade a tak zupełnie nie znając nikogo to nie lubie:) a rzeczywiście fajnie się zapowiada[/QUOTE]
Też mam taką nadzieje i też się boje sama jechać. ;) A ze Scoobym biore się do roboty jeśli chodzi o przywołanie, bo to jeszcze troche leży, ale na szczęście na obozie było mi łatwiej jak znał psy, więc może i tu tak będzie.. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']ooo, nie wiedziałam że założyłaś wątek.:D

ja czekam na odpowiedź od nich... jak oni się zgodzą na dore i rodzice to nie wiem , mame posadze przy kompie dam jej instrukcje i mnie zgłosi.:D marzenia głupia kasa.:([/QUOTE]
Pożycze ci wrazie czego, jak mnie też zgłosisz, bo sierota pewnie nie zdąże. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...