Jump to content
Dogomania

Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D


_gos_

Recommended Posts

Ponieważ widzę, że chętnych brak, [B]postanowiłam wziąć na siebie odpowiedzialność przed hotelem.[/B] Mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Waszą pomoc i nie zostanę z tym sama.

W najbliższych dniach zadzwonię do DT. [B]Trzeba zastanowić się nad transportem[/B].


[B]Na dniach puszczę bazarek, więc jeśli ktoś ma jakieś fanty, proszę o zdjęcia i opisy na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 865
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dogomaniaczkaa']Ponieważ widzę, że chętnych brak, [B]postanowiłam wziąć na siebie odpowiedzialność przed hotelem.[/B] Mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Waszą pomoc i nie zostanę z tym sama.

W najbliższych dniach zadzwonię do DT. [B]Trzeba zastanowić się nad transportem[/B].


[B]Na dniach puszczę bazarek, więc jeśli ktoś ma jakieś fanty, proszę o zdjęcia i opisy na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].[/B][/QUOTE]

Szczęście uśmiechnęło się do smutnego niedźwiedzia! Dzięki, dogomaniaczkaa:-)
Kochani - [B]ściągnijmy tu więcej osób[/B] - misiek musi mieć więcej stałych deklaracji! Chociażby takich po 5, 10 złotych.

Tak niewielu kaukazom daje się szansę - musimy się sprężyć, żeby dogomaniaczkaa nigdy nie żałowała swojej odwagi.

Idę zapraszać i fotografować fanty.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zawiozłam do Bydgoszczy labradorkę pod opiekę organizacji zajmującej się labradorami. Sprawa pilna, bo to sunia bez sterylki i już był na nią chętny jakiś szemrany typ.
Jutro jadę ze schroniskową Farcią na operację do Torunia.
Jednak z kaukazem raczej nie pojadę, bo musiałby siedzieć grzecznie na tylnej kanapie w aucie... Jakoś tak nie mogę sobie tego wyobrazić pomimo tego, że on jest taki spokojny ;).


Kiedyś wiozła mi psa wiolabiszop, bo ona dysponuje combiakiem. Zapytam ją o koszt.

Link to comment
Share on other sites

Pytajcie i dawajcie mi znać. Ja skontaktuję się z DT i ustalę szczegóły. Mam trochę fantów na bazarek. Czekam na ewentualne fanty do jutra wieczora.

W razie pilnych spraw mój numer tel. : [COLOR=black][B]513 763 227

Ponieważ podjęłam się odpowiedzialności za Leo przed hotelem, chciałabym, żeby ogłoszenia o Leo były puszczane z moim numerem telefonu. Poza tym ja podpisuję umowę adopcyjną w przypadku znalezienia domu i mam ostateczny głos w sprawach Leo. Oczywiście, nie zamierzam tego nadużywać i i tak będę brała pod uwagę opinie wszystkich, jednak musi być jedna osoba decyzyjna. Myślę, że rozsądnie będzie, abym była to ja - podpisuję umowę z hotelem, prowadzę konto Leo, a w przypadku braku deklaracji odpowiedzialność finansowa automatycznie spada na mnie.
[/B][/COLOR]

Edited by sceptiques
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomaniaczkaa']Pytajcie i dawajcie mi znać. Ja skontaktuję się z DT i ustalę szczegóły. Mam trochę fantów na bazarek. Czekam na ewentualne fanty do jutra wieczora.

W razie pilnych spraw mój numer tel. : [COLOR=black][B]513 763 227

Ponieważ podjęłam się odpowiedzialności za Leo przed hotelem, chciałabym, żeby ogłoszenia o Leo były puszczane z moim numerem telefonu. Poza tym ja podpisuję umowę adopcyjną w przypadku znalezienia domu i mam ostateczny głos w sprawach Leo. Oczywiście, nie zamierzam tego nadużywać i i tak będę brała pod uwagę opinie wszystkich, jednak musi być jedna osoba decyzyjna. Myślę, że rozsądnie będzie, abym była to ja - podpisuję umowę z hotelem, prowadzę konto Leo, a w przypadku braku deklaracji odpowiedzialność finansowa automatycznie spada na mnie.
[/B][/COLOR][/QUOTE]

zuch dziewczyna !!

a wiecie cos wiecej o tym hotelu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']a wiecie cos wiecej o tym hotelu?[/QUOTE]

Znam hotel ze współpracy w przypadku labradorów. Jest to hotel dla psów aktywnych, jednak drogą wyjątku padła zgoda na przyjęcie Leo na szczególnych warunkach.

Apel zamieszczony przeze mnie na FB w wydarzeniu Leo:

[QUOTE]Kochani, mamy szansę już wkrótce zabrać Leo ze schroniska. Znaleźliśmy hotelik, w którym Leo może zamieszkać. Teraz pracujemy nad zorganizowaniem transportu i zbiórką pieniędzy. Każda złotówka jest dla nas bardzo, bardzo ważna. Pieniądze będą potrzebne na opłacenie hoteliku (150 zł/miesiąc), karmę, ewentualne leczenie. Jednak pierwszą potrzebą jest opłacenie transportu. Nie wiemy jeszcze, jaki to będzie koszt. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Obiecujemy, że żadna złotówka nie zostanie zmarnowana - każdy grosz przyczyni się do poprawienia bytu Leo i zwiększy jego szansę na normalne życie u boku kochającego człowieka. [/QUOTE]

Edited by sceptiques
Link to comment
Share on other sites

[quote name='_gos_']Szczęście uśmiechnęło się do smutnego niedźwiedzia! Dzięki, dogomaniaczkaa:-)
Kochani - [B]ściągnijmy tu więcej osób[/B] - misiek musi mieć więcej stałych deklaracji! Chociażby takich po 5, 10 złotych.

[/QUOTE]


A ja weszlam dzis na dogo po baaardzo dlugiej nieobecnosci i od razu na kaukaza trafilam. Chcialabym pomoc, ale troche boje sie wiekszych deklaracji, bo nie chcialabym nawalic. Wiec tak symbolicznie 5 zl miesiecznie zadeklaruje. Wplace za kilka miesiecy z gory, jak juz bedzie konto...
Trzymam kciuki za kudlacza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']A ja weszlam dzis na dogo po baaardzo dlugiej nieobecnosci i od razu na kaukaza trafilam. Chcialabym pomoc, ale troche boje sie wiekszych deklaracji, bo nie chcialabym nawalic. Wiec tak symbolicznie 5 zl miesiecznie zadeklaruje. Wplace za kilka miesiecy z gory, jak juz bedzie konto...
Trzymam kciuki za kudlacza...[/QUOTE]

[B]Sonikowa[/B], dziękujemy pięknie. Już wpisuję Cię na listę w drugim poście i wysyłam dane do przelewu na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']to ja też symboliczne 5 zł ;)[/QUOTE]

Morisowa, dziękuję.:loveu: Mamy już 70 zł deklaracji stałych.
Wysłałam już do Was PW-y.
Toyota, masz zapchaną skrzynkę. :)

Tak sobie pomyślałam...

[QUOTE]Nie wiem czy jest dla niego jakiś ratunek :-( ?[/QUOTE]To fragment wpisu Toyoty (pierwszy post). Swoją obecnością po raz kolejny pokazujecie, że nie ma sytuacji bez wyjścia i trzeba mieć nadzieję!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, jakbyscie chcialy juz zaczac oglaszac Leonka, to bardzo chetnie zafunduje mu pakiecik:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222920-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-***70-og%C5%82osze%C5%84-10z%C5%82-***-30-og%C5%82osze%C5%84-5z%C5%82***#post18610884[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']cioteczki, jakbyscie chcialy juz zaczac oglaszac Leonka, to bardzo chetnie zafunduje mu pakiecik:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222920-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-***70-og%C5%82osze%C5%84-10z%C5%82-***-30-og%C5%82osze%C5%84-5z%C5%82***#post18610884"]http://www.dogomania.pl/threads/222920-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-***70-og%C5%82osze%C5%84-10z%C5%82-***-30-og%C5%82osze%C5%84-5z%C5%82***#post18610884[/URL][/QUOTE]

Dziękuję bardzo. Nie wiem, czy nie lepiej zaczekać, jak Leoś będzie miał lepsze zdjęcia z hoteliku i będziemy wiedzieć coś więcej o jego zachowaniu, ale to tylko moje zdanie. Nie wiem, jak inne cioteczki. :)

[QUOTE] Ja mogę bazarek zrobić na niego bo ostatnio kochane ciotki dogomaniaczki mnie obdarowały fantami i mam ich pod dostatkiem :smile:[/QUOTE]Możesz zrobić, lub jeśli chcesz, możesz podesłać mi zdjęcia fantów wraz z opisami i dołączę je do bazarku, który będę tworzyć (oczywiście z informacją, że fanty idą od Ciebie). Tu już wybór należy do Ciebie. Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, bardzo dziękuję. :)



A dla wszystkich, którzy chcą podarować fanty, przypominam: [email][email protected][/email]. Czekam do jutra, do godz. 22:00.

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam info o tym, że szukamy transportu dla Leo na wątek transportowy:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223004-Du%C5%BCy-spokojny-kaukaz-szuka-transportu-z-Grudzi%C4%85dza-do-Gda%C5%84ska?p=18620528#post18620528"]http://www.dogomania.pl/threads/223004-Du%C5%BCy-spokojny-kaukaz-szuka-transportu-z-Grudzi%C4%85dza-do-Gda%C5%84ska?p=18620528#post18620528[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_gos_']Wrzuciłam info o tym, że szukamy transportu dla Leo na wątek transportowy:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223004-Du%C5%BCy-spokojny-kaukaz-szuka-transportu-z-Grudzi%C4%85dza-do-Gda%C5%84ska?p=18620528#post18620528"]http://www.dogomania.pl/threads/223004-Du%C5%BCy-spokojny-kaukaz-szuka-transportu-z-Grudzi%C4%85dza-do-Gda%C5%84ska?p=18620528#post18620528[/URL][/QUOTE]

Super! A ja czekam na telefon od DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Baksio może jechać za 40zł/100km plus opłata trasyA1.
Nie wiem ile to km wyjdzie.[/QUOTE]

Czyli powinniśmy zmieścić się w 100 zł.
No to trzeba robić bazarki.

Dziś ruszę z bazarkiem "dla dorosłych".:evil_lol::cool3: Do jutra wieczora czekam na ewentualne zdjęcia i opisy fantów (gdyby ktoś chciał podarować) i puszczę drugi bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...