Jump to content
Dogomania

WIGOR & LUNA & KING - moje stado płaskoryjków ;)


olly

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Trochę mnie tu nie było...

Brak czasu..

zmiany na forum..

zmiany w życiu..

 

Wigor 6 dni temu skończył 11 lat, wkroczyliśmy w magiczny rok 12 -sty.. Ogólnie czuje się dobrze, musi przyjmować HMB (to co Kinio) bo ma straszny apetyt a chudnie, a wszystkie wyniki ma w normie. Za to Lunce wyszły dwa guzy, ale to podobno nic, czym mamy się przejmować, to starcze zmiany skórne. Niebawem wrzucę kilka fotek.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że zmiany w życiu na lepsze - w przeciwieństwie do zmian na forum ;)

 

Wigusiu - wszystkiego najlePSIEgo! Czuj się nadal ogólnie dobrze i przyjmuj co trzeba, byś dzielnie zastępował Kinia w roli domowego Króla :)

 

Głaski dla Lunki, pozdrowionka dla Was i buziaczki dla Zuzanki :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że zmiany w życiu na lepsze - w przeciwieństwie do zmian na forum ;)

 

Wigusiu - wszystkiego najlePSIEgo! Czuj się nadal ogólnie dobrze i przyjmuj co trzeba, byś dzielnie zastępował Kinia w roli domowego Króla :)

 

Głaski dla Lunki, pozdrowionka dla Was i buziaczki dla Zuzanki :)

 

Przyłączę się do życzeń :) I tak samo mam nadzieję,że te zmiany na lepsze są u was ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Życzę wielu następnych, niekoniecznie magicznych, rocznic w dobrym zdrowiu i ogólnym zadowoleniu :). 

Napisz proszę na co podajesz Wigorowi HMB i czy są oczekiwane efekty?   

 

Wigor średnio przyswaja już pokarmy, pomimo bardzo dobrej karmy i wielkiego apetytu ciąglę chudł. Zrobiliśmy badania, to nie nowotwór ani inna choroba, to początek demencji starczej. Wet zalecił HMB, Waga Wigora zatrzymała się, nie chudnie, na szczęście. Kinio dostawał HMB na odbudowanie masy mięśniowej, też pomogło.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że zmiany w życiu na lepsze - w przeciwieństwie do zmian na forum ;)

 

Wigusiu - wszystkiego najlePSIEgo! Czuj się nadal ogólnie dobrze i przyjmuj co trzeba, byś dzielnie zastępował Kinia w roli domowego Króla :)

 

Głaski dla Lunki, pozdrowionka dla Was i buziaczki dla Zuzanki :)

 

Nutusiu, nasze zmiany mają na imię Alicja :)

Link to comment
Share on other sites

O kurczątko - ale NIESPODZIANKA! :)
Już myślałam, że mnie totalna skleroza dopadła i że pomyliłam imiona...
GRATULUJĘ!!!! No, Jacuś, lekko miał nie będziesz ;)

 

Ja na fb widziałam,więc jestem na bieżąco :)

 

Co do Jacusia to niedługo będzie miał tak jak mój Maciuś,tylko jeszcze o trzecią Ola musi się córeczkę postarać hahaha

Olu tak sobie właśnie pomyślałam,że jakbyśmy się znowu spotkały,to może byłoby o jednego boksia mniej [*],ale za to o dwie dziewczynki więcej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś czeka nas wizyta u weta, od kilku tygodni Wigorowi trzeba smarować siusiaka, ponieważ przykleja się do napletka, od jakiś dwóch dni ma dziwne oczy, takie jakby zapadnięte, wiem co to oznacza, ale na razie nie dopuszczam do siebie złych myśli! Trzymajcie kciuki za mojego staruszka..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Luna po operacji. Guz na ramieniu wycięty, brodawka przy oku wypalona, ząb wyrwany.

 

Z wrzodem Wigora wygraliśmy! :)

 

Ostatnio były same złe wieści,więc jak dziś wchodziłam,to myślałam o najgorszym,ale bardzo się cieszę,że idzie w końcu ku lepszemu  :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...