Jump to content
Dogomania

Spis hoteli dla zwierząt !!


Monika

Recommended Posts

Jestem właścicielka foksteriera szorstkowłosego o imieniu Feluś.mieszkam w Krakowie i bez problemu znalazłam w internecie hotel dla psów "pchełka" w Swoszowicach.warunki bardzo dobre.kojce znajdują się w małym domeczku zadaszonym,duży ogród,spacery 4 razy dziennie.ceny przystępne.ja odebrałam Felka wcześniej i otrzymałam zwrot gotówki.obawiałam się ,że po dwutygodniowym pobycie w hotelu pies mnie nie pozna.Nic z tych rzeczy.Feluś jest nadal radosny i rozbrykany.Jest to zasługa Pani Eweliny,bo tak ma na imię właścicielka hotelu,której bardzo dziękuję za opiekę nad moim psem.za rok jeżeli będę musiała dać psa do hotelu to tylko do pchełki.pozdrawiam i polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie wszystkich..
Mam zamiar otworzyc hotelik dla psow...posiadam przybudowke do domu o pow 200m2 z wielkim ogrodem (po ktorym poki co szaleje moj dog i kilka kotowi) bezcelowe ogrzewanie jest najzwyklejszym wyrzucaniem pieniedzy w bloto a wiadomo ze ogrzewac mury trzeba...praca na etacie tez nie jest moim zyciowym zajeciem bo zarowno zarobku jak i spelnienia tam :shake::shake:.
Chcialbym prosic Was o wskazowki jak przygotowac pokoiki dla mieszkancow a w szczegolnosci jak podzielic ta przybudowke ktora jest w formie prostokatu i jakiej wielkosci pomieszczenia przygotowac.
Chcialbym pieski trzymac tylko w domu bez ustawiania kojcow na ogrodzie gdyz tam tylko chcialbym wydzielic 2 wybiegi...
Jezeli ktos z Was ma jakies pomysly bardzo prosze o pw by nie zasmiecac forum..
Dodam jeszcze ze mieszkam pod Kolobrzegiem i w tej okolicy nie ma zadnego hotelu a wiele osob ktore jada do nas na sezon mogloby zabierac swoje pociechy i umiescic blisko siebie.
Chcialbym tez zrobic ze 3 izolatki by doraznie byc gotowym na wszelkie sytuacje ale nie wiem czy forma wolnostojacej altanki bylaby tu odpowiednia?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

To ja również zapraszam do siebie - na "ferie zimowe" - i nie tylko :)
oferta:[URL="http://huskyzone.pl/psianiania.html"] "Psia Niania" - Łódź[/URL]
szczegóły: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [email][email protected][/email]

Podpisuję umowę powierzenia zwierzęcia.
Dla stowarzyszeń, fundacji - wystawiam rachunki.

Edited by SZAMAN
dodanie informacji
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Polecam mój hotel dla psiaków pod Warszawą.
Mnóstwo czułości, profesjonalizm i doświadczenie,
przyjmiemy każdego łagodnego i zdrowego psa
Małe psiaki mogą spać z nami w domu, większe w specjalnie przygotowanym przytulnym pomieszczeniu lub w osobnym pokoju
więcej info na stronie:
[url]www.arkadia-hotel.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry hotel w okolicach Krakowa dla tego staruszka?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Maniek-wykrzywiona-%C5%82apka-dziura-na-ciele-i-w-sercu-i-jedno-marzenie-by-godnie-%C5%BCy%C4%87[/URL]
Trzymanie psiaka w domu byłoby szczytem marzeń, ale może jednak by się udało...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy istnieje w okolicach Warszawy [B]sprawdzony, domowy[/B] hotel dla małych psów? Do tej pory Lilo jeździła z nami jednak w tym roku chcielibyśmy wybrać się gdzieś dalej w związku z tym zastanawiam się nad jakimś hotelem. Oczywiście jeśli okaże się, że żaden hotel nie zapewni jej odpowiednich warunków - nic na siłę.

Znalazłam [U]Hotel Alfa[/U] - brak miejsc([URL="http://hotelalfa.pl/"]http://hotelalfa.pl[/URL]),
[U]Hotel Mokry Nosek[/U] ([URL]http://hoteldlapsow.net/[/URL]) - jeszcze nie odpisał mi na maila,
domowy [U]hotelik przy hodowli[/U] yorków, maltańczyków i grzywaczy [U]Nesjana[/U] ([URL]http://www.psy.waw.pl/usugi-i-produkty-services-a-products/hotelik-hotel/124-hotelik-hotel[/URL]) - wymieniłam z panią kilka maili i mam przyjechać w odwiedziny.

Czy ktoś miał styczność z tymi hotelami. Szczególnie chodzi mi o dwa ostatnie bo w pierwszym nie ma już miejsc...

Lilo boi się większych od siebie psów a jest bardzo przywiązana do ludzi. Szukam w związku z tym czegoś domowego z możliwie małymi psami ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a czy znacie może jakiś sprawdzony hotel dla kotów (tylko tak do 20 zł na dobę, ale jak jakis bardzo dobry to moze byc troche droższy) w miejscowościach w pobliżu Bielska-Białej? Wyjeżdzam na 2 tyg na wakacje i chcę,żeby miał zapewnione dobre warunki.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
Szukam hotelu dla psa w Kaliszu lub okolicy.
Razem z żoną zostaliśmy zaproszeni na wesele do Kalisza w połowie września. I szukamy tam miejsca dla naszej półrocznej labradorki na tę jedną noc.
Hotel, w którym młodzi zapewniają nocleg psów nie przyjmuje. Schronisko w Kaliszu nie prowadzi hotelu.
Czy jest ktoś w stanie cokolwiek polecić, bo w sieci nic nie mogę znaleźć?
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.hotel-dla-kotow.com/#[/url] - opinii nie znam.

Ja kilka lat temu zostawiłam kota w psim hotelu domowym. Dla nikogo nie było z tym problemów, ani dla kota, ani dla innych przebywających tam psów. Nikt nie musiał być izolowany.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja bardzoooo polecam hotel dla Psów i Kotów w Brzeźnie koło Bydgoszczy

Obejrzyjcie stronę i zapoznajcie się z Nią

[URL]http://www.psihotel.info.pl/Default.aspx[/URL]

Jako wolontariuszka w udzielaniu pomocy rottweilerom oraz właścicielka 2 psów tej rasy :) zjechałam wiele hoteli dla psów w całej Polsce ale ten mnie powalił.

[SIZE=4][B]Jak dla mnie 10 gwiazdek[/B][/SIZE]

Super opieka nad zwierzętami, wspaniałe duże wybiegi,pomieszczenia dla psów ogrzewane, zimą nie ma mowy o marznięciu naszych pupili, opieka weterynaryjna. Znajomość właścicielki hotelu na temat różnych ras psów jest imponująca !!! Żadna rasa jej nie straszna, jeśli trzeba pracuje z psami indywidualnie. Same pozytywy jak dla mnie.
Wolę zawieź moje psy prawie 200 km dalej niż zostawiać je w okolicach Poznania. Nie dosyć, że cenowo lepiej to warunki i opieka bez porównania. A do tego mam spokój psychiczny i prawie codziennie mms`a ze zdjęciem co wyrabiają moje psy :)

A co mnie najbardziej przekonało ? Jak pewnego razu mój adoptowany staruszek, który nie spuszcza mnie z oka bo tak się boi, że go zostawię i nie wrócę tak jak ktoś mu to kiedyś zafundował nie chciał jechać z tego hotelu do domu :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[B]
Uchachane pyski to dla mnie najlepsza rekomendacja[/B]

Serdecznie polecam !!!!!!!!!!

Jeszcze link na fb [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001297146397&sk=wall[/url]

Edited by marta025
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zapraszam lublin o okolice do naszego DOMOWEGO HOTELU DLA ZWIĘRZAT
---------------------------------------------
[h=2][SIZE=2][B]Nasz Domowy Hotel dla zwierząt jest wyjątkowym miejscem, które powstało z myślą o Państwa ulubieńcach. Celem było stworzenie takiego miejsca w którym wasz pupil czułby się prawie jak u siebie w domu.[/B]
[B]Warunki jakie tutaj panują są typowo domowe tzn.nie zamykamy w klatkach, kojcach i innych pomieszczeniach, zwierzęta mieszkają z nami mogąc swobodnie poruszać się [/B]
[B]dlatego liczbę miejsc mamy ograniczoną. [/B]
[B]Do dyspozycji jest duża działka bezpiecznie ogrodzona podzielona na dwa wybiegi: otwarty i zamknięty gdzie zwierzaki mogą przebywać podczas sprzyjającej pogody.[/B][/SIZE][/h][URL]http://psihotel.weebly.com/index.html[/URL] Zapraszamy wszystkie wasze pociechy .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Poszukujemy jako Fundacja AST hotelu, ocieplanego, z dobrą infrastrukturą hotelową dla amstaffów/pitbulli z fundacji w woj. mazowieckim.
Od hotelu wymagamy wystawiania faktur/rachunków, czyli legalnej działalności.
Od siebie oferujemy zapełnienia na bieżąco kilku miejsc (ilu to indywidualna kwestia domówienia).
Sprawa pilna bo idzie zima, a w naszym hoteliku brakuje miejsc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hotel nazwałam Good Team - dobra drużyna, mając na myśli drużynę PIES-CZŁOWIEK :) Posiadamy 11 zadaszonych, drewnianych kojców dla psów z ocieplanymi budami. Na codzień przebywa tutaj ok 8 rottweilerów Pomorskiej Fundacji Rottka. Właściwie dla nich moje kojce zostały zbudowane (mieszkam na miejscu), ponieważ opieka żadnego z hoteli, w których przebywały fundacyjne rottweilery nie była taka, jakiej dla nich chcieliśmy. Kojce ocieplone są plandekami i ustawione w taki sposób, że wewnątrz "psiego" podwórka nie wieje wiatr. Na noc kojce można całkiem zasłonić ruchomymi zasłonami z plandek, by nie wiał wiatr i nie padał do środka śnieg. Jednakże kojce zawsze pozostaną kojcami - nie znajdują sie w pomieszczeniu wewnętrznym, dlatego niechętnie w porze zimowej przyjmuję psy bez podszerstka. Do dyspozycji psów nasza ogrodzona działka o wielkości 1500 metrów. Tutaj codziennie po kolei każdy z podopiecznych może biegać luzem, tutaj bawimy się z nimi. Drugie wyjście, to wyjście na spacer - hotel znajduje sie na żuławach, więc pola po horyzont - możemy iść i iść. Oczywiście na długiej 10 cio metrowej lince. Nie puszczamy psów bez linki poza naszą ogrodzoną posesją. Mamy doświadczenie z psami, których inni obawiają się, powiem więcej - pasjonuje nas praca z nimi. Dzięki naszej pracy wiele z rottweilerów, które wydawały się nieadopcyjne z powodu "agresji", znalazło domy i nie doszło do tej pory do żadnego pogryzienia. Psy trudne, czy obawiające sie kontaktu z człowiekiem dochodzą u nas do siebie, umieszczający psa w naszym hotelu może liczyc na rzetelne opisy charakteru i zachowań psa, oraz postępów podopiecznego. Na forum Pomorskiej Fundacji Rottka dostępne są opisy podopiecznych mojego autorstwa, mój nick tutaj i tam jest ten sam - annibal. Wystawiam faktury vat. Opiekujemy się również psami po zabiegach, wnikliwie je obserwujemy i nie zaniedbujemy psich potrzeb - indywidualnie każdy pies otrzymuje od nas taką opiekę, jakiej wymaga. Mój numer telefonu 600 679 240 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Nie mam strony internetowej, bo nie reklamowałam się do tej pory, jeśli ktoś ma ochotę na zdjęcia - są na forum Pomorskiej Fundacji Rottka, mogę oczywiście także wysłać mailem.
Pozdrawiam - Marta Pogorzelska :)

Link to comment
Share on other sites

Domowy hotelik dla psów i kotów w Piotrkowie Tryb. Niedaleko obwodnicy na trasie Warszawa-Wrocław, dojazd więc jest łatwy. Zielona okolica (las, park, pola i łąki), doświadczona petsitterka i szkoleniowiec zarazem. Pełne zaangażowanie i stały nadzór na pupilem.

Więcej na stronie [url]www.podopieczni.blogspot.com[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

[COLOR=#000000]Witam wszystkich zainteresowanych.[/COLOR]

[COLOR=#000000]Na przełomie kwietnia i maja otwieramy hotelik dla psów. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Na chwilę obecną dysponujemy dziesięcioma pojedynczymi kojcami, krytymi, zabudowanymi z trzech stron oraz budą. Teren, na którym będą psiaki to prawie dwa hektary położone malowniczo pośród pól i odgrodzone rzeką przylegającą do siedliska oraz lasem. Jest dostatecznie dużo miejsca na zabawę oraz pracę z ogonkami. Przyjmujemy psy duże i małe, łagodne oraz te których wychowanie pozostawia sporo do życzenia [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Oczywiście każdy psiak jest inny, każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie... [/COLOR]
[COLOR=#000000]Weterynarz dojeżdżający na telefon, w stałym kontakcie. W razie problemów z transportem psiaka, jesteśmy w stanie ( w granicach rozsądku) go zapewnić.
[/COLOR]
Dodatkowo, możemy zapewnić nocleg,wyżywienie i naukę jazdy konnej dla zainteresowanych - wyjazd w teren oraz możliwość przebywania z podopiecznym wprost z końskiego grzbietu.

[COLOR=#000000]Szczegóły mogę przesłać w odpowiedzi na konkretne pytania, prywatnie na Dogomanii lub mailowo. [/COLOR]


[COLOR=#000000]Pozdrawiam[/COLOR]


[COLOR=#000000]Zuzanna[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...