Jump to content
Dogomania

Spis hoteli dla zwierząt !!


Monika

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oczywiście, że dam znać...

tylko tak kombinuję, żeby Ci od razu przywieżć jakiegoś hotelowicza :evil_lol::evil_lol:

Ksera - załóż sobie oddzielny wątek dla hotelu, tak jak Murka i Wiosna - będzie wtedy bardziej widoczny niż tutaj, bo z tego co widzę, to mało kto zagląda do tego tematu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Domowy,kameralny hotelik dla zwierząt.
Jesli wyjezdzasz a nie ma Kto zaopiekowac sie Twoim zwierzakiem,lub Twoja rodzina,przyjaciele,znajomi wyjezdzając nie mają mozliwosci zabrania ze sobą pupilka- zapraszam do siebie!
Nasz kameralny hotelik spelni kazde wymagania twoje oraz twojego pupilka.
Jestem technikiem weterynarii,od kilkunastu lat posiadam hodowle psow rasowych.W związku z tym posiadam doswiadczenie zarowno w opiece jak i profesjonalnym prowadzeniu psiakow.
Oferuje: 24h opieke,(wyzywienie,spacery,zabawy) stalą opieke weterynaryjną.Posiadam duzy dom oraz duzy ogrod a ulice dalej las-serce WLKP PN.Twoj psiak znajdzie u mnie spokojny,bezpieczny kącik.
Do kazdego zwierzaczka podchodzimy indywidualnie(wg zalecen wlasciciela,bo ktoż nie zna lepiej psiaka jak wlasciciel)
Warunkiem przyjęcia psiaka są: wszelkie aktulanie szczepienia,(nie tylko wscieklizna)odrobaczenia oraz brak agresjii.
Nie przyjmujemy psiakow z widocznymi"zmianami"'chorobowymi.
Ceny w zaleznosci od wielkosci pieska oraz zalezne bedą od wyzywienia(nasze) czy Panstwa.
My ze swojej strony oferujemy takie karmy jak Orijen,Eukanuba,Royal Canin, lub gotowane jedzonko.
Wszelkie zabiegi pielegnacyjne-ustalimy na miejscu!
Serdecznie zapraszamy do rezerwacjii terminow!
Puszczykowo/Poznań- tel-504-624-469

Masienka- przykro mi ale psiakow schroniskowych nie przyjmujemy,z tendencją do dominacjii.
Za chwile znajoma otwiera hotel kojcowy dla psow- bedzie mogla w porozumieniu ze schroniskami czy tez fundacjami- uzyczac swoich kojcy,bedzie miala ich tylko kilka.Ale wiem,ze psami na tzw tymczas chetnie sie zaopiekuje.
Otwierając moj kameralny hotelik mialam na uwadze to ,iz wiele wlascicieli psiakow ma problemy podczas wyjazdu.Są psiaki,ktore nie mogą lub nigdy wczesniej nie mieszkaly na zewnątrz w kojcu,badz tez kompletnie sie nie nadają .Sama posiadam hodowle(posiadamy kojce ale wylącznie dla naszego uzytku) i doskonale wiem jaki jest to problem,jednak my sobie radzimy,nie mieszkam sama-)
Dlatego tez posiadając duzy dom postanowilismy pomoc zatroskanym ludziom.Moj dom jest piętrowy a wiec na dole są moje 2 psy na piętrze jest"moje"miejsce .Jesli są psy ktore nie mogą chodzic po schodach-jest zmiana.
W domku jestem 24h a wiec mam czas zarowno dla moich zwierzakow jak i hotelowych.
Raz bądz dwa razy w roku mamy szczeniaczki,wtedy hotelik jest zamkniety.
Ceny zaczynają sie od 25zl za dobe(wyzywienie własciciela)-małe rasy.
Pozdrawiamy

Marta- Narazie znajoma nie ma jeszcze kojcy.Ma wszystko zamowione i obecnie czeka na przywiezienie ich oraz montaż.Z tego co sie orientuje pod koniec stycznia bedzie w posiadaniu pieknych boksów w ilosci 5 sztuk.
Mieszka w pod Koszalinem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='PSIOK.PL']Ja polecam swój hotelik w Trójmieście [URL="http://www.psiok.pl"]www.psiok.pl[/URL] ZAPRASZAMY PSIOKI NA WAKACJE![/quote]
Psioki biora sie tez za szkolenie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f25/siusianie-w-domu-psa-nauczonego-juz-czystosci-127155/[/url]
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam,

jeśli ktoś potrzebuje namiar na osobę, która prowadzi taki kameralny pensjonacik dla psów to służę pomocą.

Bardzo fajne warunki. Pieski mieszkają w domu, lub na dworze (wedle preferencji właściciela). Tak jak mieszkałyby u siebie. Mogą chodzić po kanapach, oglądają z właścicielką telewizję, uczestniczą w normalnym życiu domowym. Naprawdę polecam. Hotelik znajduję się pod Warszawą.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam,


jeśli poszukujecie kameralnego pensjonaciku dla psów to serdecznie zapraszam. Psy mogą mieszkać w domu na prawach domownika. Przebywają ze mną cały dzień, uczestniczą w tym co robię (szwendają się po kuchni gdy gotuje, oglądają na kanapie telewizję gdy odpoczywam.) Mają do dyspozycji własny ogródek z trawniczkiem i drzewkami.
Na raz w pensjonaciku przebywają 4 psy (max!!!) wszystkie traktowane są jak własne.

Istnieje również możliwość umieszczenia psa w ogrodzie (jeśli tego wymaga sytuacja)

Hotelik znajduje się w Łomiankach pod Warszawą, w domku jednorodzinnym. Piękne okolice do spacerowania, bliskość Wisły i parku Młocińskiego.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='eMK0']Witam,

służę pomocą znam bardzo fajny kameralny pensjonat dla psów gdzie psy mieszkają w domu i mogą robić praktycznie wszystko. Są traktowane jak własne domowe pieski. Dom z ogródkiem. Pod Warszawą.Naprawdę moje psy wróciły do mnie w "doskonałym nastroju"

Gorąco polecam.[/quote]




a gdzie ten penjonat sie znajduje. mozesz podac jakies namiary. tez jestem zainteresowana.;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Cieszę się że znalazłam forum gdzie opisywane są hotele dla zwierząt gdyż mogę przestrzec Was przed jednym z nich. Musiałam wyjechać na tydzień czasu i nie miałam z kim zostawić mojego psiaka. Poszukałam więc hotel w którym zapewniano że jeśli jest to mała psina, nie agresywna to będzie w domu. Mam sznaucera miniature który jest typowym psem kanapowym. Zdecydowałam się na ten hotel i teraz żałuję. Codziennie dzwoniłam do właściciela i zapewniał mnie że z moim psem jest wszystko dobrze. Wczoraj odebrałam mojego pupila z tego hotelu i się przeraziłam. Jest zaniedbany, śmierdział niemiłosiernie naprawdę nie szlo wytrzymać. Gdy dojechałam do domu zorientowałam się że w ogóle stracił głos. Nie wiem być może cały czas płakał i wył. Najprawdopodobniej ma zapalenie płuc lub oskrzeli gdyż strasznie kaszle i ciężko mu się oddycha. Jak tylko wszedł do domu poczułam że jest cały rozpalony nos bardzo gorący. Był okropnie przemarznięty dlatego nie uwierzę że był w ciepłym pomieszczeniu. Jego posłanie było tak brudne i śmierdzące jakby normalnie był położony w jakimś wilgotnym miejscu, śmierdziało moczem było całe przemoczone. Coś niewyobrażalnego. Piszę to aby wszystkich przestrzec przed tym hotelem a nazywa się [COLOR=Red][U][B]hotel REX Poznań/Zalasewo. [/B][/U][COLOR=Black]Jes[/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black]zcze dziś wybieram się z[/COLOR][COLOR=Black] moim biedakiem do weterynarza ale pewna jestem że potrzebuje dobrych paru dni aby wrócić do formy bo przeżył tam koszmar. Dlatego przestrzegam wszystkich przed tym hotelem. Mam nadzieje że z moim pupilem wszystko będzie dobrze ale jest mi okropnie przykro że w ogóle go tam zostawiłam. No cóż człowiek uczy się na błędach..... :-([/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Do mnie kilka dni temu dzwonil Pan,ktory mial podobny problem.Mianowiecie zostawil swojego pieska w hotelu ,tez bylo wszystko okey.Przyjechal do domu wsluchuje sie w psi szczekot a w zasadzie charczenie.Pies stracil glos.
Prawdopodobnie pies byl zupelnie sam w pomieszceniu bez opieki,towarzystwa i prawie sie zaszczekal na smierc.
Jest wiele hoteli gdzie prowadzi sie kojcowy czy tez boksowy system.Znam kilka bardzo naprawde fajnych.
Ale to wszystko kwestia uczciwosci wł,hotelu.Wiadomo przeciez,ze im wiekszy hotel,wiecej ma gosci i jest mniejsza opeka czyt.towarzystwo dla psiaka.
Ja wychodze z zalozenia,ze najlepsze są hotele domowe ,kameralne nie dlatego,ze sama mam taki malenki.A dlatego,ze widzialam u znajomych taki hotelik.Goscie hotelowi czy jej czy moi są w stalym kontakcie z nami.Nie mamy kojcy czy boksow.Pol dnia hasają po domku, spacerki,jedzenie odpoczywanie sen.Jest bezpiecznie,czysto,niekiedy psy nauczone spania na kanapach spią u nas na kanapie.I gdybym miala oddac mojego psa w razie jakiejs naglej sytuacji tylko w domowy hotel gdzie psiakow jest mała liczba.Wlasciciel zajmuje sie nimi.Nigdy nie w profesionalny czy mniej profesjonalny hotel gdzie przwija sie masa roznych psow ,czasu sie tyle nie ma i psy są w boksach czesto tak dluo az nie wypadnie wylącznie spacer na siku i qupke.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie to niby miał być taki domowy hotelik. Pan zapewniał mnie że pies będzie razem z nim w domu a nie w kojcu. Mój pies to sznaucer miniatura a taka rasa nie należy do ras groźnych dlatego zapewniał że nie będzie problemu aby przebywał razem z nim i jego rodziną w domu. Ale to zależy tak jak mówisz od uczciwości takiego właściciela hotelu bo jak widać ten mówił jedno a tak naprawdę zamkną psa w zimnym pomieszczeniu gdzie tylko wył i płakał:( na całe szczęście powolutku dochodzi do siebie byłam z nim u lekarza dostał zastrzyki i jest coraz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

snatalka dzięki za przestrogę.

a swoją drogą panu z ,,hoteliku,, zrobiłabym ostra awanturę.:angryy::mad:

pewnie już wykąpałaś pieska; ale jeśli masz świadków jak ,,pięknie,, pachniał, zrobisz zdjęcia w jakim stanie był odebrany, dokumentacja od weterynarza o leczeniu...hotel powinien oddać Ci pieniądze za pobyt i koszty leczenia. ja bym tego tak nie zostawiła. jeśli hotel bierze psa - zobowiązany jest zapewnić mu weterynaryjną opiekę a tego tu nie było:shake: zawsze możesz napomknąć o umieszczeniu informacji w mediach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Maluch wraca już do sił, byłam u weterynarza i powiedział że psiak ma całe gardło zdarte bo widocznie przez cały tydzień wył i płakał. Do tego rzeczywiście powiedział że trochę mu charczało w oskrzelach ale stwierdził że ciężko byłoby cokolwiek wyegzekwować z racji tego że trudno udowodnić takiemu facetowi że trzymał go na dworze a to że ma gardło zdarte to powie że nie zależało od niego bo cóż mógł zrobić jak pies po prostu tęsknił za właścicielami. Ja oczywiście wiem swoje bo widziałam już w pierwszy dzień jak on wyglądał po odbiorze i mimo że mój psiak ma 9 lat to nigdy nie był nawet podziębiony a przecież też z nim wychodzę na spacery. Tak więc nie dam sobie wmówić że przeziębił się na spacerze. W pierwszy dzień jak go odebrałam to było wprost przerażony. Jedyne co mogę zrobić to napuścić inspekcję sanitarną na niego. I nie wiem być może jeszcze to uczynię tym bardziej że dziś zupełnie przypadkiem dowiedziałam się również o innej osobie która miała podobne doświadczenia z tym hotelem. Na chwilę obecną dbam o mojego psiaka żeby doszedł do siebie i zapomniał o tej traumie, potem pomyślę, jak sama się troszeczkę ogarnę z tego wszystkiego.... Ale na pewno do niego jeszcze zadzwonię i powiem co na ten temat myślę.

Link to comment
Share on other sites

Mam przyjemość poinformować Państwa o nowopwstającym hotelu dla zwierząt w Toruniu (a dokładnie nieopodal, bo 4km od miasta). Z wykształcenia jestem mgr inż. zootechniki i zwierzęta, to nie tylko moja pasja ;) Położony w zacisznej miejscowośći hotel będzie działał od czerwca. W hotelu będzie 6 boksów dla psów umiejscowionych w jednym budynku. Do dyspozycji gośći będą 2 obszerne wybiegi, w tym sad owocowy. Dla kotów przygotowujemy przytulny pokój z wieloma kocimi atrakcjami. Będzie istniała ożliwość dowozu psów z Bydgoszczy i Inowrocławia. Niedługo ruszy nasza strona internetowa, o której na forum oczywiście poinformujemy.Póki co wszystkich zainteresownych pobytem pupili w naszym hoteliku proszę o kontakt pod adresem : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

chciałabym polecic hotelik w Konstancinie Jeziornie k. Warszawy.
Hotelik prowadzony jest przez długoletniego hodowcę mastifow i żywieniowca.
Opieka weterynaryjna "na telefon" 24 h/dobe.

Boksy hotelowe sa duze 4m x 2,5m + wybieg 20-25m2.
W boksach stoją duże budy, ktore pomieszczą 3 mastify :-)

Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotelik !
Beata, która go prowadzi miała u siebie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/mastiffka-zuza-juz-w-swoim-jedynym-wymarzonym-domku-101070/"]mastifa-kościotrupa Zuzkę z Krzyczek[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/amstaffka-neska-znalazla-dom-122100/"]amstafkę Neskę, uratowaną spod strzelby myśliwego[/URL], obecnie jest u niej [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mastif-angielski-10-letnie-rodzenstwo-hera-h-adonis-z-maszowego-domu-adopcja-129313/"]10 letnia mastifka Hera[/URL].

Tel. 609 441 928.

Pies musi byc odrobaczony i miec aktualne szczepienie przeciwko wsciekliżnie.

Cena:
- dla wczasowicza - 50zl/dobe + karma,
- dla psa fundacyjnego - 30zl/doba + karma płatne z góry za miesiąc - jezeli pies pójdzie do adopcji w terminie, za który jest zaplacone, to różnica za niewykorzystanie jest zwracana.
- suka ze szczeniakami - opłata indywidualnie rozpatrywana.

Przyjmowane sa psy duze, ale zrownoważone.

Istnieje możliwośc przyjęcia psa wymagającego wizyt w lecznicy, zmiany opatrunkow itp. 10 km od hoteliku znajduje sie lecznica WILA-WET, w której przyjmuje bardzo dobry chirurg dr Igor Bissenik - w nagłych wypadkach przyjeżdza natychmiast do pacjenta.
Lekarz z powołania.

POLECAM ten hotelik z czystym sumieniem !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm'][COLOR=#000080][FONT=Tahoma]
[B]Powązki k/Kampinosu[/B]
Powązki 21
tel. 0-22 796-24-40
opłata za psa (doba): 25 zł
[/FONT][/COLOR][/quote]

dwa lata temu płaciłam u Agnieszki za psa "stowarzyszeniowego", wyciagnietego ze schronu po 35zl za dobe + karma.
Boks ok 10m2 + buda.

Za normalnego wczasowicz, oplata byla ok 50 zl...

ale polecam, Aga ma dobre podejscie, jest szkoleniowcem.

Link to comment
Share on other sites

W okresie świąt Wielkanocnych ,posiadamy w domowym zaciszu 2 wolne miejsca.Zapraszamy:p
Hotelik miesci sie pod Poznaniem.
( w związku z czestymi pytaniami,nie posiadamy kojcy ,nie mamy klatek,boksów)Psiaki uczestniczą w naszym zyciu,mają do dyspozycjii 2 pokoje(bardzo ładne)w ktorych w nocy spokojnie,bezpiecznie sobie pochrapują:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...