Jump to content
Dogomania

Spis hoteli dla zwierząt !!


Monika

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś może mi polecić dobry psi hotel na Śląsku? (okolice Rybnika, Wodzisławia Śl, Jastrzębia Zdroju -- choć tak naprawdę nie do końca ważne jest miejsce. Gdybym miała pewność, że ktoś będzie dobrze traktował moją sunię to dowiozłabym ją w dowolne miejsce)

Właściwie byłam zdecydowana na hotel w Wieliczce, właśnie ze wzgledu na rekomendację Ksery i Agnieszki P, które znam z innego psiego forum. Wiem czym się dziewczyny zajmują i myślałam, żeby właśnie do Wieliczki zawieźć moją rottkę na tydzień na czas mojego wyjazdu choć mam tam dość daleko ale po tym co tu przed chwilą przeczytałam o tym hotelu to już sama nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest Kamcia_14

[B][I]Witam. Założyłam ten wątek ponieważ taka baza informacji byłaby bardzo pomocna. Tak więc dodawajcie informacje hotelach dla zwierząt ( niekoniecznie tylko dla psów) czyli : nazwę hoteliku , adres , ewentualnie adres internetowy , cene za dobę w hoteliku . Pierwszy post będzie aktualizowany . No więc do roboty marsz :evil_lol:. Jak narazie znalazłam takie hotele [/I][/B]



[I][B][SIZE=4][COLOR=red]HOTEL PSIA KOŚĆ [/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[URL="http://www.hotel-dla-psow.pl/"][I][B][SIZE=4]http://www.hotel-dla-psow.pl/[/SIZE][/B][/I][/URL]
[I][B][SIZE=4]Cena za dobę - pies 25 zł [/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4]kot - 10 zł [/SIZE][/B][/I]
[I][B][U][SIZE=4]Adres - Legnica Górna 30 [/SIZE][/U][/B][/I]
[SIZE=4][COLOR=#666699][I][B][U]32-020 Wieliczka, [/U][/B][/I][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#666699][I][B][SIZE=4][U]tel. kom. 0601 518 895[/U] [/SIZE][/B][/I][/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=red][B][I]Hotel dla zwierząt Paszkowscy [/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[URL="http://www.paszkowscy.wroclaw.pl/html/hotel.html"][B][I][SIZE=4]http://www.paszkowscy.wroclaw.pl/html/hotel.html[/SIZE][/I][/B][/URL]
[B][I][SIZE=4]Cena za dobę [/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4]psy 30-45 zł [/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4]koty 15-20 zł [/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4]inne zwierzęta 10-20 zł [/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4]Cena zależy od wielkości zwierzęcia [/SIZE][/I][/B]
[B][I][U][SIZE=4]Adres Kąty wrocławskie [/SIZE][/U][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][U]Ul 1-maja 69[/U] [/SIZE][/I][/B]

[B][I][SIZE=4][COLOR=red]Hotel dla zwierząt w Gaju [/COLOR][/SIZE][/I][/B]

[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Schronisko w Gaju prowdzi również hotel dla zwierząt . Do hotelu można oddawać wszystkie psy na określony czas po okazaniu dowodu tożsamości oraz książeczki psa. [/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]Opłaty:[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]- 10zł-15zl za dobę . W cenę wliczony jest jeden posiłek dziennie plus uzupełnianie karmy oraz wody.[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]Cena zależy od wielkości psa oraz jego potrzeb[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[SIZE=4][COLOR=black][B][I][B][I][U]Schronisko dla zwierząt w Gaju[/U][/I][/B][/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[I][B][U][I][B][SIZE=4][COLOR=black]63-100 Śrem[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/U]
[U][I][B][SIZE=4][COLOR=black]Tel.kom 0663-582-247 pan Piotr[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/U]
[U][I][B][COLOR=black][SIZE=4]E-mail: [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=4][email protected][/SIZE][/EMAIL][/COLOR][/B][/I][/U]

[I][B][SIZE=4][COLOR=red]Złotokłos[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]ul. Zawadzka 8[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]tel. 0-601-234-992[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za psa (doba): 16-17 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[B][I][U][SIZE=4][COLOR=red]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/U][/I][/B]

[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Bielawa k/ Konstancina Jez.[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]Bielawa 9[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]tel. 0-22 756-43-54[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za psa (doba): 30 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za kota (doba): 20 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]w tym hotelu znajdzie się też miejsce dla małych zwierząt jak: gryzonie, ptaki itp.[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[B][I][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/U][/I][/B]

[I][B][SIZE=4][COLOR=black]Kanie k/Pruszkowa[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]ul. Piłsudskiego 24/26[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]tel. 0-22 758-59-86[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za psa (doba): 20-35 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za kota (doba): 15 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]w tym hotelu znajdzie się też miejsce dla małych zwierząt jak: gryzonie, ptaki itp.[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[B][I][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/U][/I][/B]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]Łady k/Raszyna[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]Łady 2[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]tel. 0-22 720-48-43[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za psa (doba): 30 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[B][I][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/U][/I][/B]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]Otrębusy[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]ul. Poranna 7[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]tel. 0-22 758-59-02[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za psa (doba): 15-30 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za kota (doba): 13 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[B][I][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/U][/I][/B]

[I][B][SIZE=4][COLOR=black]Otrębusy[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]ul. Wiejska 38b[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]tel. 0-22 798-17-30[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]tel. 0-604-537-096[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za psa (doba): 20-30 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]opłata za kota (doba): 15 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]w tym hotelu znajdzie się też miejsce dla małych zwierząt jak: gryzonie, ptaki itp.[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[B][I][SIZE=4][COLOR=green]ZDECYDOWANIE NIEPOLECANY HOTEL - opinia dot. hotelu post [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[/B][/I][I][B][SIZE=4][COLOR=green]- 16 , 17 , 18 , 19[/COLOR] [/SIZE][/B][/I]

[U][B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/I][/B][/U]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Powązki k/Kampinosu[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Powązki 21[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]tel. 0-22 796-24-40[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]opłata za psa (doba): 25 zł[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[U][B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/I][/B][/U]

[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Warszawa - Saska Kępa[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]ul. Międzynarodowa 52/54/a m.10[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]tel. 0-22 672-62-26[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]opłata za psa (doba): 15-30 zł[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[U][B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/I][/B][/U]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Warszawa - Saska Kępa[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]ul. Angorska 6 m.26 (Elżbieta Gadawa)[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]tel. grzecznościowy: 0-22 672-62-26[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]opłata za psa (doba): 15-30 zł[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]opłata za kota (doba): 15 zł[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]w tym hotelu znajdzie się też miejsce dla małych zwierząt jak: gryzonie, ptaki itp.[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[U][B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/I][/B][/U]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Warszawa - Śródmieście[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]ul. Czerniakowska 203a m.73[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]tel. 0-22 625-16-49[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]opłata za kota (doba): 10 zł[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[U][B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/I][/B][/U]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Warszawa - Wilanów[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]ul. Syta 107[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]tel. 0-22 642-20-19[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]opłata za psa (doba): 20-30 zł[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[U][B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/I][/B][/U]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Warszawa - Żoliborz[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]ul. Magiera 7a m.49[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]tel. 0-22 633-27-73[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]tel. 0-609-505-520[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]opłata za psa (doba): do uzgodnienia[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]na telefon stacjaonarny dzwonć po godzinie 20:00[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]przyjmowane są tylko małe psy.[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[U][B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR] [/SIZE][/I][/B][/U]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]Warszawa Praga płd.[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]ul. Heliotropów 19[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]tel. 0-22 612-77-96[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]opłata za psa (doba): 20-40 zł[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][I]opłata za kota (doba): 16 zł[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nasze schronisko prowadzi także hotel dla psów. Do hotelu można oddawać wszystkie psy na określony czas po okazaniu dowodu tożsamości oraz książeczki psa.
Opłaty:
- 10zł-15zl za dobę . W cenę wliczony jest jeden posiłek dziennie plus uzupełnianie karmy oraz wody.
Cena zależy od wielkości psa oraz jego potrzeb

[IMG]http://gaj.schronisko.net/images/content/hmimage/1161512082-IM002232.JPG[/IMG] [url]http://gaj.schronisko.net/page4.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję ze strony Straży Dla zwierząt:
[COLOR=#000080][FONT=Tahoma][B]Bielawa k/ Konstancina Jez.
[/B]Bielawa 9
tel. 0-22 756-43-54
opłata za psa (doba): 30 zł
opłata za kota (doba): 20 zł
[I]w tym hotelu znajdzie się też miejsce dla małych zwierząt jak: gryzonie, ptaki itp.[/I]

[B]Kanie k/Pruszkowa[/B]
ul. Piłsudskiego 24/26
tel. 0-22 758-59-86
opłata za psa (doba): 20-35 zł
opłata za kota (doba): 15 zł
[I]w tym hotelu znajdzie się też miejsce dla małych zwierząt jak: gryzonie, ptaki itp.[/I]

[B]Łady k/Raszyna[/B]
Łady 2
tel. 0-22 720-48-43
opłata za psa (doba): 30 zł

[B]Otrębusy[/B]
ul. Poranna 7
tel. 0-22 758-59-02
opłata za psa (doba): 15-30 zł
opłata za kota (doba): 13 zł

[B]Otrębusy[/B]
ul. Wiejska 38b
tel. 0-22 798-17-30
tel. 0-604-537-096
opłata za psa (doba): 20-30 zł
opłata za kota (doba): 15 zł
[I]w tym hotelu znajdzie się też miejsce dla małych zwierząt jak: gryzonie, ptaki itp.[/I]

[B]Powązki k/Kampinosu[/B]
Powązki 21
tel. 0-22 796-24-40
opłata za psa (doba): 25 zł

[B]Warszawa - Saska Kępa[/B]
ul. Międzynarodowa 52/54/a m.10
tel. 0-22 672-62-26
opłata za psa (doba): 15-30 zł

[B]Warszawa - Saska Kępa[/B]
ul. Angorska 6 m.26 (Elżbieta Gadawa)
tel. grzecznościowy: 0-22 672-62-26
opłata za psa (doba): 15-30 zł
opłata za kota (doba): 15 zł
[I]w tym hotelu znajdzie się też miejsce dla małych zwierząt jak: gryzonie, ptaki itp.[/I]

[B]Warszawa - Śródmieście[/B]
ul. Czerniakowska 203a m.73
tel. 0-22 625-16-49
opłata za kota (doba): 10 zł

[B]Warszawa - Wilanów[/B]
ul. Syta 107
tel. 0-22 642-20-19
opłata za psa (doba): 20-30 zł

[B]Warszawa - Żoliborz[/B]
ul. Magiera 7a m.49
tel. 0-22 633-27-73
tel. 0-609-505-520
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000080][FONT=Tahoma][I]opłata za psa (doba): do uzgodnienia
na telefon stacjaonarny dzwonć po godzinie 20:00
przyjmowane są tylko małe psy.[/I]

[B]Warszawa Praga płd.[/B]
ul. Heliotropów 19
tel. 0-22 612-77-96
opłata za psa (doba): 20-40 zł
opłata za kota (doba): 16 zł

[B]Złotokłos[/B]
ul. Zawadzka 8
tel. 0-601-234-992
opłata za psa (doba): 16-17 zł[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B][I][U][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Hotel dla zwierząt[/COLOR]
[/SIZE][/U][COLOR=black]Otrębusy[/COLOR][/I][/B]
[I][B][COLOR=black]ul. Poranna 7[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=black]tel. 0-22 758-59-02[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=black]opłata za psa (doba): 15-30 zł[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=black]opłata za kota (doba): 13 zł[/COLOR][/B][/I]
[B][/B]
[B][I]Jesli to jest hotel prowadzony przez pania wet to ja go rowniez[COLOR=red] nie[/COLOR] [COLOR=red]polecam.[/COLOR] Odbierałam z niego psa od pani wet ktory był tam przez 12 miesiecy i osoba płaciła za pobyt tego psa 1000,00 miesieczne ( dodam ze to osoba dobrze sytuowana i zalezało jej aby pies miał dobrze bo ona mieszkała na stałe za granica) Pies w sumie nawet nie mieszkał na terenie tej posesji ( nalezacej do p.wet gdzie jest ten niby hotel) tylko u k0gos z rodziny kilka domow dalej. Na psa było dane ogłoszenie ale z uwagi na nieobecnosc włascicielki wszyscy chetni adopcja psa zasiegali informacji od pani wet ,ktora mowiła ,ze pies jest niebezpieczny i zagryza wszystko co mniejsze.[/I][/B]
[B][I]Dodam ze pies jest azjata a był trzymany w kojcu jak jakas niebezpieczna bron ktora moze wystrzelic. Karmiony najtansza karmą Chapi i ważacy zaledwie 54 kg ( dodam ze to duzy rodowodowy pies po ILGIZIE ktorego waga miesci sie 70-80 kg)[/I][/B]
[B][I]Pies został przeze mnie zabrany i wcale nie okazał sie takim potworem o jakim mowiła pani wet.[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Mysle ze był on dobrym źrodłem uzyskania dochodu bo łatwo policzyc ze 12 miesiecy X 1,000 zł to daje niemałe pieniadze.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&Tofi']W MP albo PP kiedyś był wydrukowany list dotyczący hotelu w Otrębusach. Babka pisała, że gdy chciała odebrać kota nie wpuszczono jej do środka, kota szybko wyczyszczono, ale klatka przy odbiorze była cała usmarowana g*.[/quote]

dziwczyna na molosach tez mowiła ze psa podano jej przy furtce a od pani było czuc akohol.

Mnie opieprzyła,że byłam umowiona na 10 rano a raczyłam przyjechac o 9 40 ,dodam ze po psa jechałam 120 km wiec i tak godzinę miałam zblizoną do planowanej:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ja dla swojego Lakiego znalazłam bardzo sympatyczne miejsce, jest co prawda daleko od Warszawy, ale dobrze się jedzie. U p. Alicji za Zakroczymem, polecam bo właścicielka dobrze opiekuje się psami, widać,że lubi to robić, i psy czują się jak " u siebie".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']a skad jestes, jaka dzielnica, bo znam dobrą opiekunke do psa :p
moge podac numer na pw, zawsze mozna zapytac ;)[/quote]
Mokotów, okolice metro Racławicka.
Opiekunka to chyba by było najlepsze wyjście... ale po pierwsze ludzie mogą się bać mojego psa, a po drugie ja tez musiałabym mieć pewność, że to odpowiednia osoba. Frod waży 42 kg i bardzo nie lubi innych psów. Musi chodzić w kagańcu i raczej omijać pieski... a jak się wkurzy to trzeba mieć troche siły żeby go utrzymać ;-)
Kurcze, to okropne musieć zostawic psa... jeszcze takiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Czy ktos z was jest w stanie mi polecic dobry sprawdzony hotelik na Slasku lub w Malopolsce? Pilnie potrzebuje tych wiadomosci.[/quote]

Ja "swoje" boksio - sierotki mam w hotelu w Lednicy Górnej k/Wieliczki - mogę polecić .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziekuje za wiadomosc z ktorej byc moze juz nie skorzystam.
Zalatwilam kogos kto sie wprowadzi do mnie na czas mojego pobytu w szpitalu. W odskoku mam jeszcze hotelik sprawdzony przez dogomanke ,kolo Gliwic w Smolnicy, pod nazwa "Psia Kraina".
Podaje telefon gdyby ktos potrzebowal.[B][SIZE=3] 0886311589[/SIZE][/B]
cena za dobe 30 zl ale mozna ngocjowac.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[I][U][SIZE=4]Hotel[/SIZE][/U][/I][B][I][SIZE=4][U][COLOR=#ff0000] dla zwierząt[/COLOR]

[/U][COLOR=black]Bielawa k/ Konstancina Jez.[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[I][B][SIZE=4][COLOR=black]Bielawa 9[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

Czy zostawiał ktoś kiedyś psiaka w tym hotelu albo zetknął się z jakimiś opiniami na jego temat?
Chce zostawić tam swojego psiaka a mu niełatwo znaleźć hotel bo jest agresywny wobec innych psów. Niestety nie mam wyboru i muszę go gdzieś umieścić na dwa dni... Potrzebny mi hotel z kojcami (nie domowy) ale w którym pies będzie pod fachową opieką ludzi odpowiedzialnych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już po weekendzie, Frod go spędził w hotelu w Bielawie - postanowiłam więc coś napisać, może komuś się przyda.
Na wstepie powiem, że miałam poważny problem ze znalezieniem miejsca dla Froda - 1,5 rocznego pseudoasta, który nie lubi psów. Na hasło "jest agresywny wobec psów", większość osób mówiła mi "dowidzenia"... Logiczne dla mnie było, że w hotelu muszą być boksy i wybieg (najlepiej kilka osobnych), tak żeby Frod nie mógł skrzywdzić innego psa. Hotele domowe odpadały...
W Bielawie jest 11 boksów, znajdują się w małym budynku, nie są wielkie ale spokojnie zmieści się w nich nawet spory pies. Do wykokości około 1,5 m są "wybetonowane" potem krata, drzwi w jednym ciągu z krat. Frod był w boksie skrajnym, odsuniętym od innych psów... więc nawet jak stawał na dwie łapy to ich nie widział. Boksy bardzo czyste tak jak i całe "obejście" - ta czystośc aż mnie troszke zaskoczyła, zamiecione, pograbione, trawka rośnie, całkiem przyjemnie. Wybiegów jest kilka, nie wiem dokładnie ile ale pewnie koło 7 może 11. Są długie (pewnie koło 15-20m), dość wąskie (koło 2-3 m), baaardzo wysoko ogrodzone i zakończone z każdej strony szeroką, nachyloną do wewnątrz siatką - uniemożliwia przejście nawet mistrzą wspiczanki.
Pani, która opiekowała się Frodkiem po przywieżieniu najpierw się musiała z nim "oswoić", pochodziła na smyczy, powrowadzała i powyprowadzała z boku i na wybieg. Jakiś czas temu została ugryziona przez amstaffke i jak sama mówiła musi nabrać pewności ;-) A podejście do niego miała całkiem fajne... Frod utrudniał, był straszliwie zestresowany od chwili wejsci na teren. Z późniejszych relacji wynika, że pies był grzeczny, Pani bawiła się z nim piłeczką, chodziła na spacerki (ciągnął ją na smyczy a spacerował z peniskiem wołowym w pysku ;-))... i dokarmiała go, bo jak powiedziała to był sposób na niego (Frod za żarcie zrobi wszystko ;-) choćby pójdzie bez smyczy grzecznie do swojego boksu nie zwracając uwagi na szczekające na niego w innych boksach psy).
Ogólnie pies mi ze stresu nie schudł... a może przytył (bo poza karma typu sport, wysokokaloryczną Pani karmiła go gotowanym z marchewka kyurczaczkiem i ryżem i innymi smakołykami ;-) oczywiście jak go zostawiałam pytała się czy na nic uczulony nie jest). Jak go odbrełam to się zsikał (sika jak się cieszy), przywitał się ze mną, przywitał się z moim kolegą a następnie poleciał się witać z Panią opiekunką... Z każdym po równo można powiedzieć ;-)
A i na miejscu jest lecznica - kto wie co się może stać.
Ogólnie nie jest to raj dla psa i na pewno nie urlop wypoczynkowy. Przezycie musi być bardzo stresujące i nie ma co dyskutować o tym... Ale pies jest cały i zdrowy, nienaruszony i opiekunkę widać, że polubił, Pani też miała coś o nim do powiedzenia (widac, że spędzała z nim czas, a nie tylko miska z wodą i żarciem). Przed pozostawieniem tam Froda zostałam wypytana (książeczke zdrowia oczywiście została z Frodem) o zdowie psa, szczepienia, zabezpieczenie p. kleszczą.
Poza Frodem byłu tam 3 inne psy. Dodatkowo jest osobny budynek dla kotów, oddalony od psiego - z tego co Pani mówiła są tam 3 kocie pokoje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dżisus ale miałyśmy straszny dzień dziś...miałam wesele 40 km od Krakowa, więc postanowiliśmy, że umieścimy nenę na dobę w hoteliku dla psów. mieliśmyy opcję żeby sąsiadka do niej wpadała ale woleliśmy nie ryzykować że nenucha będzie niewysikana i nienajedzona bo sasiadka jest trochę roztargniona. tak więc stanęło na hotelu. znaleźliśmy hotelik calkiem blisko naszego domu . facet wydawał się okej, warunki też w porządku, boksy na zewnątrz z ogrodzonym wybiegiem plus ogrodzenie całej posesji. nena poszła z tym facetem bez oglądania się za siebie nawet więc stwierdziliśmy, że jest okej i pojechaliśmy na wesele. dziś rano obudził mnei telefon od miłego pana który pytał czy nie zgubiłam przypadkiem swojego pieska bo właśnie błaka się po osiedlu.....myślałam że zemdleje, od razu pytanie czy jest cała i zdrowa, facet powiedział że tak. ubłagałam go żeby ją przetrzymał u siebie, chociaż był średnio chętny i spidem do Krakowa wracamy...tak się strasznie bałam że ona mu ucieknie albo że jednak coś jej jest bo jest tam dużo ruchliwych ulic. dojechaliśmy, okazało się że znalazł ja chyba 6 letni chłopczyk jak gryzła się z jakimś psem na ulicyyy i jego starszy brat taki dresik do mnie zadzwonił i ją przetrzymał. nakarmili ją i wogóle ani jedengo złego słowa o dresikach nie powiem więcej!!nena niestety nie była cała i zdrowa, ma strasznie obtarty i spuchnięty nosek symetrycznie po obu stronach, prawdopodobnie od przeciskania się przez siatkę...wynagrodziłam tych chłopaków bo naprawdę gdyby nie oni...i na szczęście nena miała na obroży numer telefonu. potem druga część akcji... pojechaliśmy do tegoż hoteliku i dzownimy do bramki. przez okienko kuka jakaś lala i mówi że właścieciela hoteliku nie ma. wyszła do nas jakaś babka i się pyta" a państwo w jakiej sprawie?po haski?ale hassski nie maaa..."powiedziała to takim tonem jak byśmmy już odebrali psa, zapomnieli o tym i przyjechali po niego jeszcze raz...mój chłop tak jej nagadał, ja nawet się nie odezwałam bo się gotowało we mnie jak ona się pytała "ale czemu państwo tacy zdenerwowani....przecież tutaj wszyscy pieska szukali, 10 samochodów jeździło i szukało, nawet proboszcz wiedział..."tylko na pytanie czemu do nas nikt nie zadzwonił i nie poinformował nas że pies zaginął już nie odpowiadała mimo że zadałam jej je 10 razy bardzo powoli i dobitnie!!! dodam że oni się zorientowali że jej nie ma o 7 rano a do hoteliku dotarliśmy około 12....
okazało się, że nena przegryzła, czy wydrapała tylną ścianę boksu, i jakoś pokonała siatkę która była za boksem a tam już była wolna bo boksy były na końcu posesji. pani najpierw twierdziła,że to było niemożliwe żeby piesek tamtędy wyszedł i że to 1 raz a potem coś wspomniała że to miejsce było już reperowane bo różne psy tam były...no i powiedziała, że zwrócą za ewentualne koszty leczenia. zobaczymy jak będzi jutro z tym noskiem, boję się żeby nie było zakażenia bo taka siatka zardzewiała mogła być. oczywiście za domniemany pobyt psa nie zapłaciliśmy. oni twierdzą, że uciekła rano ale jak na mój gust to mogła się błakać nawet pół nocy bo teraz jest tak wymęczona i niewyspana że jej się ruszyć nie da. i strasznie zeschizowana jest, jak ją chcę dotknąć to się wzdryga:(nena nie lubi jeździć autem i zawsze ją trzeba na siłe pakować ale jak pojechaliśmy z nią do tego miejsca i mój brat wyprowadził ją z auta jak my poszliśmy się rozmówić, to później wskoczyła od razu na swoje miejsce jak by prosiła żebyśmy tylko jej tam nie zostawiali:-(koszmar jakiś

a proszę bardzo. [URL="http://www.szarikton.pl"]www.szarikton.pl[/URL] . a ten hotelik znalazłam na bokserzym forum gdzie ktoś go polecał...no cóż, może dla małych i spokojnych piesków takie kojce wystarczają, ale teraz jak patrze na foty w galerii to mogłam prrzewidzieć, że dla haszczaka nie będzie to stanowiło przeszkody. naiwna jestem bo myślałam, że jak ktoś prowadzi hotelik to ma jakieś pojęcie co może zrobić pies żeby się wydostać. a Nenusia się wyspała i wraca do siebie:)opuchlizna z noska też schodzi, tak że będzie chyba dobrze już. ale strachu się najadłyśmy obie po równo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Polecam hotel Kalupus właścicielka ma hodowlę on-ków i zajmuje się szkoleniem, caly miesiąc była tam moja Żaba, i wyglądała lepiej jak po miesiącu tymczasu w Lublinie, a w ogóle to spała w łóżku z synem mamy tej dziewczyny czyli jej bratem , a Magda właścicielka prawie się popłakała jak Żabka wychodziła, gdyby nie bylo w domu tyle psów to by tam została i dalej nie szukała domu podaję telefon
508-276-396

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Dopiero od dwóch dni jestem zarejestrowaną dogomaniaczką, choć taką prawdziwą - jestem całe życie. Ponieważ od niedawna założyłam hotel dla psiaków pod Warszawą, więc nic dziwnego, że sięgnęłam po ten wątek. To, co przeczytałam, generalnie nie napawa optymizmem; przede wszystkim ze względu na brak wiedzy o hotelach i warunkach, jakie w nich tak naprawdę istnieją. Jeśli dodamy do tego jeszcze raczkującą działalność hotelową z jednej strony, zaś z drugiej - równie raczkującą chęć korzystania z takich usług, to mamy pełny obraz sytuacji.
Bardzo się zatem cieszę z podjętej inicjatywy stworzenia na forum dogomanii spisu hoteli. Aby jednak nie był on kolejnym, martwym spisem, rzeczywiście powinien być uzupełniony o opinie dogomaniaków (koniecznie!!!). Dopiero na tej podstawie będzie można wyrobić sobie zdanie o danej placówce; zakładam przy tym, że opinie dogomaniaków będą rzeczywiście obiektywne! A poza tym, przed oddaniem psiaka, [B][U]koniecznie [/U][/B]sprawdzajcie hotel i osobę prowadzącą. To również pomaga ustrzec się błędów. I nie do końca kierujcie się ceną; jeśli hotel przyjmuje psiaki na podstawie umowy i wystawia faktury z 22% VAT'em (czyli rozlicza się z fiskusem), to przeciętna cena 30-40 zł brutto za całą dobę opieki nie jest chyba wygórowana (choć wiem, że to rzecz względna).
Ciekawa jestem, jak to postrzegają inni dogomaniacy. Wasze opinie są dla mnie niezwykle ważne, bo pomogą mi w prowadzeniu hotelu i sukcesywnym podwyższaniu standardu usług. Bo w sumie, najważniejszy jest psiak! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, harfa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[B]Katowice ul. milowicka 1b[/B]
zdecydowanie odradzam ten hotel. znajduje sie on na terenie schroniska dla zwierzat. hotel jest wtym samym budynku co izolatka i kwarantann zwierzat schroniskowych. psy oddawane do hotelu sa wyprowadzane zwykle na kilkuminutowe spacerki wokol budunku raz lub dwa razy dziennie. karma przekazana przez wlasciciela nie jest podawana psu, tak samo jak jakiekolwiek zalecenia odnosnie diety itp.
jesli chcecie by Wasz pies byl zdrowy i co wazne, przezyl Wasza nieobecnosc, to nie przekazujcie do tego hotelu.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Kochani,

nie za bardzo wiem gdzie poruszyć ten temat, ale może nie najgorzej wybrałam...
Musimy z mężem wyjechać dosłownie na 4 dni a akurat rodzinka cała na wakacjach będzie i musimy sunię naszą zostawić w hotelu.
Czy możecie polecić jakieś miłe miejsce w okolicach Warszawy?
Czy ktoś kojarzy HOTEL ALFA?
Co o nim sądzicie? Czy ktoś zostawiał tam swojego psiaka?
Serce mi się kraja na samą myśl, ale nie mamy wyjścia, dlatego też
chcę znależć super przyjazne miejsce gdzie nie spotka ją nic złego.
Jest ok 2 letnią suczka,mieszanką wyżła, jest bardzo wesoła, żywiołowa,
lubi się bawić z innymi psami, uwielbia biegać z nimi.
Proszę poradzcie cos, nie chcę jej zaszkodzić takim pobytem
bo za nim do nas trafiła sporo przeżyła...

Pozdrawiam wszystkich,

Nina

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Od 15 sierpnia rusza hotelik w Sieprawiu pod Krakowem (15 km). Na razie są tylko 4 kojce 2x3 m z dużymi budami. Ogrodzony teren ok. 5 arów to wybieg tylko dla psów hotelowych, w razie potrzeby opieka weterynaryjna. Psy są wypuszczane na zmianę min 2 razy dziennie, cena 25 zł, dla psów bezdomnych 15 zł (ceny netto), warunkiem przyjęcia są aktualne szczepienia, tel 0 501 094 320.

[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8558/hotelcw7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/324/hotel1fq7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4829/hotel2nu5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...