Jump to content
Dogomania

Spis hoteli dla zwierząt !!


Monika

Recommended Posts

Bajka dziś wróciła po 10 dniach w Drugim Domu. Chyba miała tam lepiej niż we własnym, bo we własnym nie ma milutkiej dziewczynki, do której można się w nocy przytulić :D
Wyczesana, wyspacerowana, uśmiechnięta i radosna...chyba nie muszę mówić, że z przyjemnością i ufnością ponownie oddamy Bajeczkę pod opiekę urlopowych "cioci i wujka".
A że to kosztuje....jeśli pieniądze mogą kupić nam możliwość urlopu bez psa (bo nie zawsze niestety można jechać z takim wielkim i temperamentnym psiurem) oraz zupełnie spokojne sumienie, że czworonóg jest na równie przyjemnych wakacjach, to cóż...Drugi Dom to z pewnością super alternatywa dla psich pensjonatów.
POLECAMY!!!

Wpis [b]nie[/b] jest sponsorowany przez Drugi Dom :wink: To absolutnie osobiste odczucie nasze i psa :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']a to ten hotel w Klarysewie
[/quote]

Te zdjęcia nie są z Klarysewa, ale z Konstancina, od pani Hlebowicz. Tam Ordnung muss sein :-) Czysto, schludnie i z dobrą opieką weterynaryjną. Oprócz tego jest kociarnia...(chyba) 3 przestronne pokoje.
Jest popularny, więc miejsca trzba zamawiać z większym wyprzedzeniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Heh Kocurio dzieki za dobra opinie. Mam dwie Panie z tak milusimi dziewczynkami :)
W czasie funkcjonowania DD na wszystkich klientow oddajacych zwierzaki spotkalam sie tylko z jedna zla. Po czasie okazalo sie, ze ....
opiniodawca byl moj ex i jego przyjaciolka :( Ktorzy jednak zdolali narobic troche szkody.


Co do DD, najfajniejsze w tym jest,ze zwierzaki nie sa w boksach, klatkach a u prywatnych osobktore naprawde maja dla nich duuzo wolnego czasu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

ZAnim ktokolwiek odda we 'wspaniale rece' Drugiego Domu sowjego psa niech przeczyta tu: :evil:


[url]http://dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=28896&start=30[/url]

a 'dobra opinie', tak naprawde, w necie, moze kazdy wstawic nawet sama wlascielka tego 'biznesu', logujac sie pod roznymi nickami jak i jej znajomi(a duzo ich ma) tez moga to zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,ale się troszkę pogubiłam. :oops:
W poście napisano żeby nie oddawać nigdy psa do hotelu Drugi Dom i podano odnośny link.W linku tym jest jednak mowa o hotelu na ul.Czerniakowskiej i jego właścicielce p.Julii. :roll: A z tego co wiem to właścicielką Drugiego Domu jest p.Paulina :roll:
I tu się właśnie pogubiłam :oops:
Właśnie miałam zamiar oddać swojego psa do hotelu Drugi Dom,ale trafiłam na ten post i się przeraziłam.
O jaki hotel ostatecznie chodzi ? :o


No i jaki hotel polecacie ? Pani Hlebowicz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sweetaga']Przepraszam,ale się troszkę pogubiłam. :oops:
W poście napisano żeby nie oddawać nigdy psa do hotelu Drugi Dom i podano odnośny link.W linku tym jest jednak mowa o hotelu na ul.Czerniakowskiej i jego właścicielce p.Julii. :roll: A z tego co wiem to właścicielką Drugiego Domu jest p.Paulina :roll:
I tu się właśnie pogubiłam :oops: [/quote]Drugi Dom to nie jest hotel, tylko jakby agencja - sieć prywatnych domów, do których można oddac zwierzaka na przechowanie. Ten "hotel" na Czerniakowskiej to widocznie jeden z domów w tej sieci, a pani Paulina to właścicielka tej agencji.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym prosić o szczere opinie na temat hotalu w Klarysewie p.Hlebowicz.Bardzo proszę aby osoby,które oddały tam swego psa zechciały podzielić sie swoimi odczuciami. Polecacie ten hotel ?
Muszę oddać moją sunię na kilka dni w styczniu do hotelu.Już właściwie mój wybór padł na Drugi Dom..a tu masz taki post :cry: ..przeraziłam się :o .
Tam jej więc nie oddam,ale teraz nie wiem zupełnie gdzie.
Bardzo proszę o pomoc osoby które mogą polecić DOBRY ,SPRAWDZONY hotel w Wawie i okolicach.Nie musi być tani.

Z niecierpliwoścą oczekuję na posty.

Pozdrawiam wszystkich :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mozna jeszcze spróbować: [URL="http://www.petsitter.pl/"]http://www.petsitter.pl/[/URL]
ja bym wolała zostawiać psiaka jednak u kogoś w domu, niż w kojcu.
Na tej stronie oferują się ludzie nawet do zamieszkania z psem lub kotem u właścicieli.
Chyba sama się tam zapiszę, zawsze można komuś pomóc, grosik zarobić, albo znalezc kogoś kto będzie zajmował sie moim psem, a potem w zamian, ja zajmę się jego psinką.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nikt jeszcze nie pisał o naszym hotelu to daję linka. Hotel jest dla psów domnych i bezdomych. Jest typowo na warunkach domowych. Psy bezdomne nie są razem z domnymi (więc bez obaw o choroby).

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18289"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18289[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poniżej przedstawiam list, jaki wysłałam do właściciela Hotelu "Psia Kośc" w Lednicy Górnej pod Wieliczką.


"Witam. Jestem rozczarowana potraktowaniem nas - potencjalnych klientów.
Rezerwacji dokonałam już w ubiegłym tygodniu - dowiedziałam się, że bez problemów przyjmiecie mojego psa - rocznego owczarka podhalańskiego. Bez przedpłaty, termin 28-29 grudnia - dokładna data była do uzgodnienia.
Wczoraj pani w rozmowie stwierdziła, że najlepiej przywieźc psa do godziny 11.00 lub po 18.00.
Ponieważ nie mogliśmy dotrzec do Państwa w ustalonych godzinach, zadzwoniłam dzisiaj i potwierdziłam rezerwację, umawiając się na godzinę 20.00-21.00.
I co........
Fakt, spóźniliśmy się prawie godzinę. Czy to znaczy, że ustna umowa nie obowiązuje? Ja nie odwoływałam rezerwacji, więc nie rozumiem pańskiego postępowania. Po trzykrotnych telefonach do Państwa nie spodziewałam się, że przyjeżdżając na miejsce usłyszę niegrzeczne "Która godzina? Nie ma miejsc. Telefony dzwonią co 15 minut".
Przyznam, że dawno nic tak mnie nie zaskoczyło, jak pańskie zachowanie. Nie musiał byc Pan niegrzeczny w stosunku do nas.
Cóż, człowiek uczy się całe życie - a na pewno, jak można traktowac klentów.
Dziękuję za naukę - na pewno nigdy nie skorzystam z usług Pańskiego hotelu - i innych ostrzegę - niech się uczą na moich błędach.
A Panu życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, a przede wszystkich szacunku dla klienta."


Po przejechaniu 100 km w jedną stronę "pocałowaliśmy klamkę" i wróciliśmy z Basterem do domu.

Nie rozumiem, jak można tak traktowac ludzi :shake: .

Mężczyzna, który podszedł do bramy, był nieprzyjemny, arogancki. NIe wiem, czy to był pracowanik, czy sam właściciel mgr zootechnik. Rozumiem, spóźniliśmy się, mógł byc zły, bo było późno. Ale to jego "nie ma miejsc" po prostu mnie zatkało. Odwróciłam się na pięcie i powiedziałam mężowi - wracamy.

Dłuższą chwilę jechaliśmy w milczeniu - byłam po prostu w szoku. Telefony, rezerwacja - i po co....... Z tym panem na pewno nie będę miała juz do czynienia, ale ostrzegam innych.

Jeżeli w drodze do hotelu Psia Kośc zepsuje wam się samochód, nie będziecie mieli komórki, żeby zadzwonic - wracajcie do domu. Zarezerwowane przez Was miejsce jest już na pewno zajęte.

Ta cała sytuacja byłaby tragiczna, żeby nie była taka śmieszna. Po wejściu do mieszkania spojrzeliśmy z mężem na siebie i wybuchnęliśmy śmiechem - wiem, to był rodzaj tzw. głupawki - ale co nam pozostało.
W czwartek po pracy, wieczorem, chyba z nudów ;) zrobiliśmy sobie wycieczkę do Hotelu Psia Kośc - warto było. Podróże kształcą :mad:

Danka

Link to comment
Share on other sites

Hotel ten jest bardzo polecany przez użytkowników dogomanii. Wiele osób z krakowa tam właśnie trzyma swoje psy.
Agnieszka P trzyma tam rottki które wyciąga ze schronisk.
Dziewczyny bardzo chwalą to miejsce.
Faktem jest, że w okresie świątecznym hotele są zawalane porostu. My działamy od miesiąca i u nas jest 13 psów.

W Psiej Kości psiaki trzymane są w klatkach, nie rozumiem więc ze nagle w ciągu godziny waszego spóźnienia miejsce zostało zajęte.

To ja dziewczynę która do nas o 23,30 przywiozła asta też powinnam zrugać zamiast częstować ją herbatką :lol:

Tu jest strona hotelu Psiak Kość

[URL="gg:http://republika.pl/hotel_dla_psow/hotel.html"][COLOR=#0000ff]http://republika.pl/hotel_dla_psow/hotel.html[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Hotel ten jest bardzo polecany przez użytkowników dogomanii. Wiele osób z krakowa tam właśnie trzyma swoje psy.
Agnieszka P trzyma tam rottki które wyciąga ze schronisk.
Dziewczyny bardzo chwalą to miejsce. [/quote]

Właśnie dlatego chciałam tam zostawic Bastera.

Na wysłany list do hotelu dostałam zwrotnego e-maila z przeprosinami, ale co mi z tego :shake:

Danka

Link to comment
Share on other sites

My jesteśmy bardzo zadowolone z tego hotelu. Obecnie przebywa tam 6 naszych rottweilerów. Opieka świetna, jedzenie też dobre. Właściciel ma świetne podejście do psiaków i potrafi z nimi pracować. Przykładem tego jest rottka (Suzi) przywieziona ze schroniska do którego trafiła z rozbitą głową. Psina zamiast chodzić czołgała się ze strachu przed ludzmi i innymi psami. Po tygodniowym pobycie w hotelu odzyskała wiarę w ludzi i stała się wesołym psem. Trafiła już do nowego domu, ale wciąż przywozimy nowe, skrzywdzone rottweilery, a właściciel (Pan Tomek) nie tylko zajmuje się opieką (jedzenie, spacery), ale również pracuje nad ich psychiką. Jeżeli się tam wybieram to zawsze dzwonię i umawiam się na konkretną godzinę. Miejsc w okresie świątecznym było bardzo mało, jest tam wielu stałych klientów, choćby nasze 6 psów, są też psy mieszkające tam na dłuższy okres, gdyż właściciele wyjechali za granicę.

Link to comment
Share on other sites

Ksera, wiem, że jesteście zadowolone z tego hotelu, dlatego zdecydowałam się właśnie z niego skorzystac. Tym większe było moje zaskoczenie zaistniałą sytuacją.
Nikt mnie nie uprzedzał, że jeżeli nie przyjadę o dokładnie umówionej godzinie, to miejsca już nie będzie.
Wcześniej bardzo miła pani tłumaczyła, że psiaki najlepiej przywieźc do godziny 11.00 lub po 18.00. I tyle.
Wiem, że p. Tomasz miał kilku niesolidnych klientów, ale dlaczego mierzy wszystkich jedną miarką?



Danka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='doddy']Znalazłam taki namiar ale nie jest napisane czy to w Krakowie konkretnie:

[B]Borek Felęcki[/B]
ul. Kąpielowa 13
tel. 0-12 654-71-17
opłata za psa (doba): 18-20 zł
w tym hotelu znajdzie się też miejsce dla małych zwierząt jak: gryzonie, ptaki itp[/quote]

- byłam na miejscu jak szukałam noclegu na 1 noc dla Astona , widziałam i......... zrezygnowałam :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

czy ktoś wie coś o hotelach we Wrocławiu? Tzn. namiary mam, ale czy ktoś oddawał gdzieś swoje psiaki?


Witam. Ja kiedyś zostawiłam dobermankę na trzy doby w hotelu w Kątach Wrocławskich. To było lato. Sunia miała swoj kojec z domkiem (taka komórka), do której przywieźliśmy jej posłanie, zabawki i miski. Wyprowadzana była 3x dziennie na dłuższy spacer. Po powrocie stwierdzilismy z zadowoleniem, że bardzo zaprzyjaźniła się z włascicielami :). To chyba znaczy, że nie było tam najgorzej, choć dla mnie były to trzy kiepskie dni, podczas których myslałam wyłącznie o tym, jak miewa się pies. Mimo dobrych doświadczeń, nigdy więcej nie zostawiłam psa w hotelu i staram się tak planować urlop, żeby wyjechać z psem, ale wiem, że nie zawsze tak można. Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam.Wyjezdzamy na weekend majowy do Zakopanego i mamy problem z naszym Goldenem poniewaz musimy go gdzies zostawic w hotelu.Znalazlem w necie hotel "Psia Kość" w Wieliczce.Czy ktos zostawial juz tam swojego ulubienca i jakie warunki sa w hotelu.Czy nie ma ktos informacji odnosnie hotelu gdzies w okolicach Zakopanego.Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...