Jump to content
Dogomania

Spis hoteli dla zwierząt !!


Monika

Recommended Posts

[quote name='tu_ania_tu']Czy ktos oddawa pieska do hotelu w okolicach Szczecina???[/QUOTE]

[quote name='MusliStracciatella']... a jak wiadomo prócz Sierakowa nie ma w Szczecinie hotelu. [/QUOTE]

Musli pomysł z hotelem rewelacyjny. Twój dom jest jedynym gdzie bym Vitka zostawiła nie zamartwiając sie non stop jak on sie ma bez swojej pańci kochanej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pod Szczecinem od 3 lat dziala hotel-
[URL]http://hotelbadi.republika.pl/[/URL]
A to strona naszej hodowli:
[url=http://sznaucer_bouvier.republika.pl/]Z GRODU KSIĄŻĄT POMORSKICH[/url]

W wyszukiwarce wystarczy wpisac hotel dla psów szczecin i jest....
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A ja polecam hotel "Dobry pies" w warszawskiej Falenicy. Mój psiur spędził tam 3 dni w zeszłym tygodniu. Odebrałam psa szczęśliwego, zadowolonego i nawet boczki mu się zaokrągliły, bo "pierwszy niejadek RP" jadł 2 razy dziennie:crazyeye: Panie prowadzące hotel to prawdziwe psiary i bardzo dobrze znają się "na rzeczy". Bez wahania zostawię tam chłopaka po raz kolejny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, Kochani Dogomaniacy

dla wszystkich tych którzy traktują swoje psy wyjątkowo bardziej jak członkowie rodziny ..........ja wreszcie znalazłam hotel dla moich kochanych chłopkaów dzięki któremu mogę swobodnie wyjechać na kilka dni i się nie martwić, że psy mają źle. Znalazłam taki hotel który jest cudownie usytuowany, dla dużych psów pięknie zaprojektowane kojce, duże wybiegi ale nie obiekt świadczy o wysokim poziomie tylko ludzie którzy go tworzą i którzy pracują z miłością. (Hotel u Megi w Serocku koło Legionowa pod Warszawą)
Muszę tu wspomnić, że moje psy to po PIERWSZE ROZPIESZCZONE JAMNIKI po drugie jamniki po strasznych przejściach w obu przypadkach nie ma mowy o tym by były zamykane w kojcu lub w klatce wiec dla mnie wyszukanie takiego hoteliku to cud ....

a więc w hoteliku u Megi pod Warszawą moje psy miały do dyspozycji wszystkie wygode, miłość od wejścia a nwet sama Pani Magda nie usuneła mojego jednego z jamników kiedy wepchnoł jej się do łóżka.

Psy były naprawdę szczęśliwe. Zresztą ja też. Napisałam moje zalecenia według których prosiłam o opiekę nad psami. Wszystko było wdeług zaleceń.

Z całą pewnością, czystym sercem mogę polecić ten hotel i nie robię tego w celach marketingowych ale dzielę się z tą informacją przede wszystkich dla tych dogomaniaków którzy naprawdę kochają swoje psy bardziej niż psy ale jak stworzenia wyjątkowe.

W razie jakicholwiek informacji odpowiem na emaile

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Pozdrawiamy

Magda Tymon Buzzie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy ktoś z Was zna hotelik w Warszawie ul. Heliotropow 19? Ewentualnie inny blisko Warszawy i może polecić?
[url]http://www.kothotel.com/[/url]

Mam sytuację awaryjną i muszę oddac moje 3 psiaki - 2 labki i bokserkę do hoteliku na 1 dobę na początku grudnia. Wykluczone boksy na zewnątrz. I psiaki muszą być razem. Nigdy się z nami nie rozstawały, więc chciałabym, aby to przeżycie było dla nich jak najmniej traumatyczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniyae']Czy ktoś z Was zna hotelik w Warszawie ul. Heliotropow 19? Ewentualnie inny blisko Warszawy i może polecić?
[url]http://www.kothotel.com/[/url]

Mam sytuację awaryjną i muszę oddac moje 3 psiaki - 2 labki i bokserkę do hoteliku na 1 dobę na początku grudnia. Wykluczone boksy na zewnątrz. I psiaki muszą być razem. Nigdy się z nami nie rozstawały, więc chciałabym, aby to przeżycie było dla nich jak najmniej traumatyczne.[/QUOTE]

na jedna dobe to chyba lepiej wziac petsittera, szkoda psiaki wozic i stresowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']na jedna dobe to chyba lepiej wziac petsittera, szkoda psiaki wozic i stresowac[/QUOTE]

i pewnie to nawet tansze rozwiazanie. Lulka ma racje. Petsittera, dobrze opalonego, wysportowanego i takiego co jeszcze masaż zrobi i odkurzy dywany. O własnie, musze chyba powiekszyc swój zakres usług. :-)
lece do solarium

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja się bardzo cieszę, że jest tyle miejsc, gdzie można zostawiać swojego pupila. Czasem jak się ma ochotę wyjechać na wakacje ciężko znaleźć pomysł co zrobić ze swoim ulubieńcem;/ A ikt chyba nie chce psa zostawiać samego w domu;) Super są takie miejsca;)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie!

Zapraszam do Hotelu przy Akademii Psich Manier "Żółty Pies" w Gliwicach

Jeśli planujecie Państwo urlop, wypad weekendowy czy wyjazd służbowy
- zagwarantujemy opiekę nad pupilami w każdym wieku, 24h przez 365 dni w roku.

Do dyspozycji mamy przytulnie urządzone boksy w klimatyzowanych pokojach, które zapewnią komfort i

dobre samopoczucie naszych pensjonariuszy.Zapewniamy bogaty plan dnia, opiekę wykfalikowanego

opiekuna i trenera, pomoc weterynaryjną oraz ogrodzony teren zielony do dyspozycji. Podczas pobytu świadczymy

usługi pielęgnacyjne i szkoleniowe.

Więcej informacji znajduje się na stronie [url]www.zoltypies.com/hotel.html[/url]

Zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z powodu wyjazdu za 3 tygodnia muszę oddać na 6 dni mojego Roketa. Czy wie ktoś, gdzie w trójmieście ( najlepiej Gdynia) są jakieś opiekunki do psów? Do hoteliku nie mogę go oddać bo po tym jak był w schronisku zanim go wzięłam i atakowały go inne psy to ma awersję i nie za bardzo przepada za psami (nie wiem jak byłoby z suniami). To dziwne bo moje ptaki latające luzem po domu wcale go nie interesują i wręcz pozwala im wchodzić sobie na głowę. Dlatego w grę wchodzi tylko opiekunka. Wie ktoś cosik na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie potrzeba żadnych wymogów, rejestrujesz działalność w urzędzie gminy lub miasta i tyle...

inna sprawa, jak masz za blisko sąsiadów i zaczną się skarżyć..wtedy problem.

Przeglądnęłam cały wątek i brakuje hotelików w innych częściach Polski :)

My skromnie zaczęliśmy działalność w zeszłym roku, po 18 letnim doświadczeniu w hodowli i kilkuletnim w pielęgnacji.

Oferujemy niewiele miejsc, posiadamy duży półhektarowy ogródek :) i kilka drewnianych, zadaszonych kojców.

Małe psiaki ( yorki, sznaucerki, ) mieszkają z nami, dla większych oferujemy kojce, ale i normalne spacery, zabawy, w dniach pogodnych ciągłe przebywanie na wybiegu. W czasie zimy mamy ogrzewany budynek z wydzielonymi pokojami .
Mogą mieszkać u nas również koty i inne mniejsze zwierzaki.

Staramy się zapewnić każdemu przebywającemu u nas psiakowi zajęcie zmniejszające stres rozstania, bywa, że rozbawione psiaki nie zauważają przyjazdu właścicieli.

Zapraszamy na Podkarpacie do Hotelu Kanikuła

[url]www.hotelkanikula.republika.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie potrzeba żadnych wymogów, rejestrujesz działalność w urzędzie gminy lub miasta i tyle...

inna sprawa, jak masz za blisko sąsiadów i zaczną się skarżyć..wtedy problem.

Przeglądnęłam cały wątek i brakuje hotelików w innych częściach Polski :)

My skromnie zaczęliśmy działalność w zeszłym roku, po 18 letnim doświadczeniu w hodowli i kilkuletnim w pielęgnacji.

Oferujemy niewiele miejsc, posiadamy duży półhektarowy ogródek :) i kilka drewnianych, zadaszonych kojców.

Małe psiaki ( yorki, sznaucerki, ) mieszkają z nami, dla większych oferujemy kojce, ale i normalne spacery, zabawy, w dniach pogodnych ciągłe przebywanie na wybiegu. W czasie zimy mamy ogrzewany budynek z wydzielonymi pokojami .
Mogą mieszkać u nas również koty i inne mniejsze zwierzaki.

Staramy się zapewnić każdemu przebywającemu u nas psiakowi zajęcie zmniejszające stres rozstania, bywa, że rozbawione psiaki nie zauważają przyjazdu właścicieli.

Zapraszamy na Podkarpacie do Hotelu Kanikuła

[URL="http://www.hotelkanikula.republika.pl"]www.hotelkanikula.republika.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...