Jump to content
Dogomania

Psiaki z działek - Gandalf, "seter irlandzki" w nietypowym futerku ;), ma DOM!

jhet

Recommended Posts

Witaj aldrumko! :)
Jeśli wpłacałaś na konto Psa na Zakręcie, to na pewno wszystko dotarło - jakiś czas temu sprawdzałam z PnZ wpłaty, dawno to było, czy wszystkie deklaracje wpłynęły, ale część postów z forum wtedy poginęła i już nie pamiętam co dokładnie tam pisałam, czyje wpłaty potwierdzałam... Jeśli chcesz mogę poprosić PnZ aby jeszcze raz spojrzeli, czy Twoja wpłata wpłynęła, tylko podaj datę :) I jeszcze raz bardzo ci dziękuję za pomoc! :iloveyou:(aha, pierwsza strona z rozliczeniami już jest nieaktualna, od kiedy Gandalf jest ogłaszany przez PnZ na FB to głównie stamtąd płyną środki na jego utrzymanie, na razie wiem tylko tyle że jest na minusie ponad 2000zł :().

W ogóle to nie wiem, czy zaglądaliście na FB do Gandalfa, pojawiło się tam sporo jego nowych fotek, widać już jak maluch się rozruszał i zsocjalizował super. Ja do niego już nie jeżdżę, w międzyczasie gdy siedziałam parę miesięcy w dziczy na drugim końcu Polski Gandalf nauczył się chodzić na smyczy, został całkowicie zsocjalizowany i już mu wizyty moje czy kogokolwiek nie są potrzebne. Tylko ogłoszenia wiszą i nikt nie dzwoni w jego sprawie :(

Edited by jhet

• Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jhet']Witaj aldrumko! :)
Jeśli wpłacałaś na konto Psa na Zakręcie, to na pewno wszystko dotarło - jakiś czas temu sprawdzałam z PnZ wpłaty, dawno to było, czy wszystkie deklaracje wpłynęły, ale część postów z forum wtedy poginęła i już nie pamiętam co dokładnie tam pisałam, czyje wpłaty potwierdzałam... Jeśli chcesz mogę poprosić PnZ aby jeszcze raz spojrzeli, czy Twoja wpłata wpłynęła, tylko podaj datę :) I jeszcze raz bardzo ci dziękuję za pomoc! :iloveyou:(aha, pierwsza strona z rozliczeniami już jest nieaktualna, od kiedy Gandalf jest ogłaszany przez PnZ na FB to głównie stamtąd płyną środki na jego utrzymanie, na razie wiem tylko tyle że jest na minusie ponad 2000zł :().

[/QUOTE]

Tak bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty (przelew z 27 maja) i to nie chodzi o moje obawy, tylko o przejrzystość działania. Pieniądze z bazarku wpłynęly na moje konto i żeby zamknąć - rozliczyc bazarek musi być widac gdzie trafiły i zostały rozliczone

• 3 months later...

Gandalf ciągle bez domu i ciągle z wielkim długiem (przekraczającym już 3000zł...). Nie wiem, co jest z tym biednym psiakiem nie tak, że nikt go nie chce.. :( Pies na Zakręcie systematycznie go ogłasza, ja robię mu w międzyczasie dodatkowe ogłoszenia, oplakatowałam pół Warszawy, i nic... Gandalf to naprawdę świetny pies - super łagodny, kochający całym serduchem, grzeczny (no w miarę ;)), bardzo przyjacielski i bardzo ładny o oryginalnym wyglądzie. Już nie wiem, co robić :( Jeśli ktoś może, niech chociaż udostępni Gandalfa na FB, a nóż widelec jego przyszły domek akurat tam zajrzy. A tu, o tu, jest Gandalfik:

[COLOR=#0000cd][B][url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.419133234833445.98957.129322507147854&type=1[/url][/B][/COLOR]

• 4 months later...

No i w końcu, stało się - Gandalf ma DOM!!! : ))) Zamieszkał niedawno w domu z ogrodem, ma koleżankę Miłkę, i wygląda na to, że jest bardzo szczęśliwy :) Potrafi już ładnie chodzić na smyczy i po raz kolejny zmienił imię - teraz jest Guciem (i oby już na zawsze!).

[quote name='jhet']No i w końcu, stało się - Gandalf ma DOM!!! : ))) Zamieszkał niedawno w domu z ogrodem, ma koleżankę Miłkę, i wygląda na to, że jest bardzo szczęśliwy :) Potrafi już ładnie chodzić na smyczy i po raz kolejny zmienił imię - teraz jest Guciem (i oby już na zawsze!).[/QUOTE]
super, Gandalf - powodzenia

Gandalf zanim znalazł dom spędził w hoteliku prawie 1,5 roku (!!!), więc jak widać nie warto tracić nadziei, bo na każdego zwierzaka czeka gdzieś tam jego domek :) Niestety te półtora roku w hotelu wygenerowały bardzo duży dług - około 4000zł... Pomóżcie proszę go spłacić - każda wpłata na zasadzie "ziarnko do ziarnka" pomoże Gandalfowi rozpocząć nowe życie "na czysto" :)

Bardzo prosimy o wsparcie guciowego rachunku :)

„PIES NA ZAKRĘCIE”
Skrzydło FUNDACJI AZYLU POD PSIM ANIOŁEM
ul. Kosodrzewiny 7/9
04-979 Warszawa
30 1020 1042 0000 8702 0253 5086

z dopiskiem "Dla Gandalfa"