Jump to content
Dogomania

Unikalna biała czekolada z orzechami czyli Tia!


madziulik_13

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuzia&Snoopy']Magda, Twoja lista się wciąąąąż powiększa :-o szalejecie na maksa! marzec, kwiecień, czerwiec, lipiec :loveu:
sierpniowy to ten o którym myślę? Czy to to samo miejsce w które udajesz się w marcu?:cool3:[/QUOTE]

A czy chodzi o ten obóz ? [url]http://graf-psy.pl/szkolenie/obozy/[/url] My się chyba wybieramy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']A wiecie coś o tym obozie ? Bo my się zastanawiamy właśnie.. ;) Cena jest szczególnie fajna..[/QUOTE]

Założyłam wątek o nim :) Niestety od 16-tu lat ale może zrobią turnus młodzieżowy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/222031-Ob%C3%B3z-z-psem-GRAF-Pozna%C5%84[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Ja z Kati również planuję jechać na ten obóz, ale zastanawiam się czy nie jechać w sierpniu :)

[B]wikikoniki[/B], a gdzie jest napisane, że od 16 lat można? Można chyba jechać mając mniej lat tylko trzeba mieć opiekuna :)[/QUOTE]

Ah, no tak. Ale dla mnie, osoby, która o opiekunie może śnić to jest to samo co od 16 lat :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Ah, no tak. Ale dla mnie, osoby, która o opiekunie może śnić to jest to samo co od 16 lat :D[/QUOTE]
Napisz najlepiej na forum agility, też miałam ostatnio ten problem, zresztą nadal mam bo niestety z tymi opiekunami porąbana sprawa, jest na niektórych obozach potrzebny pomimo, że będe miała 17 lat. :D
Co do tego obozu, możliwe, że pojedziemy w sierpniu, zobaczymy jak z innymi planami wyjdzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...