Jump to content
Dogomania

CZĘSTOCHOWA - dobry soecjalista


Baski_Kropka

Recommended Posts

Hej wszystkim!
Za niedługo przeprowadzam się do Częstochowy, w prawdzie tylko na rok lub dwa, a do swojego weterynarza do Tychów spokojnie mogę jeździć z psiskami na "przeglądy" itp, ale szukam dobrego weterynarza na miejscu, w razie nagłych wypadków.
Zależy mi na dobrym wyposażeniu gabinetu no i oczywiście oddanym spajaliście z sercem ^^

Na koniec dodam taki anons, gdyby ktoś z Czewy się znalazł, chętnie się umówię na jakiś spacerek psi ^^

POZDRAWIAM :smile:

Link to comment
Share on other sites

ja z Częstochowy :smile: tylko teraz studiuje we wro.. ale na spacery bardzo chętnie, przyjeżdżam często :smile: Kiedy się przeprowadzasz?
Mam rozeznanie w wielu wetach w Częstochowie, zdecydowanie zaufałam tylko dwóm gabinetom, Ul. Orkana - Pani Zatoń i Pluta, i Przychodnia Feniks - lepiej wyposażona, ale i ceny wyższe. Na Orkana Panie są przemiłe , leczę tam każdą znajdę , zero zastrzeżeń.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze wiedzieć! Dzięki za odzew :)

Przeprowadzam się do 1 - 2 miesięcy, jestem na etapie poszukiwania pracy :) A jak wiadomo nie jest z tym najłatwiej :)
Studiuję w Katowicach, ale połączenie mam takie super, że te 2 - 3 weekendy w miesiącu mogę spokojnie jechać na zajęcia!
Będę mieszkała w bloku kolo dworca.
Ubolewam trochę nad tym, że nie będę miała lasu pod nosem... przyzwyczailiśmy się do włóczęgi po lesie, treningów z calym zaprzęgiem a teraz trzeba się będzie odnaleźć na nowo, chociaz mamnadzieje, że poznam kogoś tak zakręconego jak ja ;P
Jak już się przeprowadzę na pewno się odezwę! ;)

Link to comment
Share on other sites

Bylismy w Olsztynie na ruinach tego zamku... jeśli nic nei pokitralam no i w Poraju nad wodą... pozatym widzialam na prawde świetne tereny, jak byliśmy na spływie kajakowym Odrą... są na prawdę piękne tereny... ale to wiadomo... trzeba kawale jechać, a nie zawsze jest na to czas ;)

Jakoś sobie będziemy musieli dawać radę... może zaczne biegać, a nie tylko wozić się na rowerze, wózku czy sankach za hasiorami heheheh :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='olalolaa']albo na dzielnicy północ jest taki jeden fajny lasek, ale oblegany dosyć. [/QUOTE]
Oj tam, oj tam- jestem tam 2 razy dziennie i nie jest źle- większość piesków spokojna, poza nielicznymi wyjątkami. Ale na trochę dłuższe spacery- Sokole Góry i okolice Złotego Potoku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Serdecznie zapraszamy na premierę najnowszego filmu dokumentalnego "To
tylko zwierzęta". Odbędzie się ona 9. marca 2012 o godzinie 19:30 w Hormon Cafe w Częstochowie (Al.

Wolności 2/4).
Jeśli nie zdążysz - nie martw się, przygotowaliśmy aż 3 projekcje w ramach premiery (9,10,11

marca). Podobne pokazy odbędą się w różnych miastach Polski w ten sam weekend. Jeśli jesteś spoza

Częstochowy szukaj informacji na stronie filmu. Na wszystkie pokazy wstęp wolny.

Na miejscu oczywiście bar, napoje, miła atmosfera. Przygotujemy też
ciekawe niespodzianki. Szczegóły poniżej.
[url]http://www.facebook.com/events/181782655265585/[/url]

Zwiastun filmu można obejrzeć na jego stronie głównej.
Zapraszamy.
Przekaż dalej.


"To tylko zwierzęta" - ogólnopolska premiera filmu
[url]http://www.totylkozwierzeta.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...