Jump to content
Dogomania

Weterynarz - CZĘSTOCHOWA


Baski_Kropka

Recommended Posts

Hej wszystkim!
Za niedługo przeprowadzam się do Częstochowy, w prawdzie tylko na rok lub dwa, a do swojego weterynarza do Tychów spokojnie mogę jeździć z psiskami na "przeglądy" itp, ale szukam dobrego weterynarza na miejscu, w razie nagłych wypadków.
Zależy mi na dobrym wyposażeniu gabinetu no i oczywiście oddanym spajaliście z sercem ^^

Na koniec dodam taki anons, gdyby ktoś z Czewy się znalazł, chętnie się umówię na jakiś spacerek psi ^^

POZDRAWIAM :)

Dubel, można usunąć. Temat taki sam w zakładce Weterynarze.

Link to comment
Share on other sites

ja z Częstochowy :) tylko teraz studiuje we wro.. ale na spacery bardzo chętnie, przyjeżdzam często :) Kiedy się przeprowadzasz?
Mam rozeznanie w wielu wetach w Częstochowie, zdecydowanie zaufałam tylko dwóm gabinetom, Ul. Orkana - Pani zatoń i Pluta, i Przychodnia Feniks - lepiej wyposażona, ale i ceny wyższe. Na Orkana Panie są przemiłe , leczę tam każdą znajdę , zero zastrzeżeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Serdecznie zapraszamy na premierę najnowszego filmu dokumentalnego "To
tylko zwierzęta". Odbędzie się ona 9. marca 2012 o godzinie 19:30 w Hormon Cafe w Częstochowie (Al.

Wolności 2/4).
Jeśli nie zdążysz - nie martw się, przygotowaliśmy aż 3 projekcje w ramach premiery (9,10,11

marca). Podobne pokazy odbędą się w różnych miastach Polski w ten sam weekend. Jeśli jesteś spoza

Częstochowy szukaj informacji na stronie filmu. Na wszystkie pokazy wstęp wolny.

Na miejscu oczywiście bar, napoje, miła atmosfera. Przygotujemy też
ciekawe niespodzianki. Szczegóły poniżej.
[url]http://www.facebook.com/events/181782655265585/[/url]

Zwiastun filmu można obejrzeć na jego stronie głównej.
Zapraszamy.
Przekaż dalej.


"To tylko zwierzęta" - ogólnopolska premiera filmu
[url]http://www.totylkozwierzeta.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...