Jump to content
Dogomania

Szogun wreszcie doczekał się DS!!!


Nano

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ogólnie sunia jeszcze przed rozpoczęciem porodu do ludzi była cudo, do Jeese również, spały razem i w ogóle. Trochę gorzej było przy jedzeniu, to Aza pierwsza dopadała do misek i nie dała podejść Jeese (ale myślę, że robiła to instynktownie - teraz dostawała w końcu coś normalnego do jedzenia i bała się, że jej tego zabraknie). Lecz gdy się najadła to Jeese mogła podejść :) Zdarzyło się tak, że po porodzie Jeese podeszła do Azy ale nic się nie wydarzyło.

[quote name='izatemka']Czy Aza potrzebuje jeszcze DT?
Bo nie pisze nic w temacie, gdzie jest?[/QUOTE]

Aza do człowieka naprawdę kochana, na małe psy właścicielki naszego DT również nie reagowała w przeciwieństwie do Jeese...
Przydał by się dla Azy domek, który pokaże jej, że już nigdy nikt jej nie skrzywdzi, nie będzie maszynką do rodzenia i będzie mieć miskę zawsze pełną jedzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']Przydał by się dla Azy domek, który pokaże jej, że już nigdy nikt jej nie skrzywdzi, nie będzie maszynką do rodzenia i będzie mieć miskę zawsze pełną jedzenia :)[/QUOTE]
Ja pytałam o DT, poniewaz nigdzie nie jest napisane,w jakich warunkach przebywa teraz (dom, przytulisko,kojec) i czy dopuszczacie (Fundacja) wydanie jej na DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano'].

Aza do człowieka naprawdę kochana, na małe psy właścicielki naszego DT również nie reagowała w przeciwieństwie do Jeese...
Przydał by się dla Azy domek, który pokaże jej, że już nigdy nikt jej nie skrzywdzi, nie będzie maszynką do rodzenia i będzie mieć miskę zawsze pełną jedzenia :)[/QUOTE]

Trzymam kciuki za domek, sunia zachowuje czystość w domu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izatemka']Ja pytałam o DT, poniewaz nigdzie nie jest napisane,w jakich warunkach przebywa teraz (dom, przytulisko,kojec) i czy dopuszczacie (Fundacja) wydanie jej na DT.[/QUOTE]
teraz sunia przebywa raz w kojcu raz w ogrzewanym pomieszczeniu :) jak robi jej się za gorąco to idzie sobie do budy :) sunia całe swoje życie przebywała pod chmurką także, widać, że się już przyzwyczaiła do spania na dworze... z czystością to trudno stwierdzić, jednak nie zdarzyło jej się załatwić w domku :) oczywisće dopuszczamy wydanie suczki :) fajnie jakby się znalazł dla niej jakiś domowy DT i nauczył ją prawdziwego życia :)

Link to comment
Share on other sites

niestety nie wiemy jak zachowuje się do kotów... z Jeese jest ok, tylko, że ona z nią mieszkała. We wtorek będę się widzieć z suczką i zapytam się osoby którą ja ma jak zachowuje się teraz z stosunku do jej małych suczek :)

Link to comment
Share on other sites

Pani prezes była dziś u psów, oto jej relacja: "dziś byłam u psin, na to wychodzi ze są szczęśliwe bo prawie by obaliły mnie na przywitanie :) maja dobre warunki, raz jedna raz druga spędza pól dnia w ocieplonym domku, poza tym mogą się wybiegać na wielkim terenie :) Malamutka polubiła psy p.Beaty i się tak nawzajem uganiają :) widok tych psów w porównaniu do tego jak się zachowywały u swoich właścicieli, jest nie do opisania, aż żal je wydawać... Obie jadą we wtorek na szczepienia i na ogólne oględziny"
:):):) a więc trzeba było im dać czas na przyzwyczajenie się do nowych psiaków (3 suczek właścicieli terenu) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']teraz sunia przebywa raz w kojcu raz w ogrzewanym pomieszczeniu :) jak robi jej się za gorąco to idzie sobie do budy :) sunia całe swoje życie przebywała pod chmurką także, widać, że się już przyzwyczaiła do spania na dworze... z czystością to trudno stwierdzić, jednak nie zdarzyło jej się załatwić w domku :) oczywisće dopuszczamy wydanie suczki :) fajnie jakby się znalazł dla niej jakiś domowy DT i nauczył ją prawdziwego życia :)[/QUOTE]

Jesli macie zamiar wydac Aze to znaczy ze macie zrzeczenie poprzednich wlascicieli ?

Link to comment
Share on other sites

Aza szuka DT ale jej sytuacja prawna rozwiąże się w tym tygodniu, gdyż będziemy rozmawiali z właścicielką. Jeśli zechce ją z powrotem będzie musiała zapewnić jej godne warunki, jeżeli nie - odbierzemy jej sukę zgodnie z zapisem w dokumencie...
edit: Jeese i Szoguna (który już znalazł dom) właściciele się zrzekli od razu, także te psy są do adopcji.

Edited by Nano
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny były dziś na szczepieniu :) dostały komplet :) Jeese zmieniła imię na Sisi xD jak tylko dostane zdjęcia to wstawię ;) filmik chyba też jakiś był ;)

EDIT: jechał z nami również dość narwany kot w transporterze lecz dziewczyny w ogóle się nim nie interesowały :D więc myślę, że Aza akceptowałaby koty :)

Edited by Nano
Link to comment
Share on other sites

sorki za off ale sprawa pilna zaglądajcie prosze
pies został zabrany z wielkiej biedy pilnie potrzebna pomoc dla psiaka
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222147-Chudziutki-Maks-ca%C5%82e-%C5%BCycie-sp%C4%99dzi%C5%82-na-%C5%82a%C5%84cuchu-teraz-szuka-DS?p=18524469#post18524469"]http://www.dogomania.pl/threads/2221...9#post18524469[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:oops:

[color=#4000FF]Proszę, głosujcie ![/color]
[color=#0040FF]Dziś ostatni dzień! Mamy niewielką przewagę. Rozsyłajcie, agitujcie :oops:!

Startuję z iza71koty oraz Cudak1 jako 3 karmicielki z Pomorza Zachodniego ! :) [/color]

:arrow: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=138598[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...