Jump to content
Dogomania

Uroczy parówkowaty Wilczek.Uwielbia wszystko i wszystkich!Smutno Mu w kojcu!! :(


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Tofikowa']do Dziennika Zachodniego potrzebne sa lepsze zdjęcia, te z wątku są fajne, ale w gazecie na papierze nie wyglądają tak dobrze jak w necie
czy ktoś poza Kaludus móglby podjechać do punktu w ciągu dnia i zrobic Wilczkowi lepsze fotki?[/QUOTE]

Na dniach postaramy się o lepsze fotki.Niestety czasu nie mamy,bo w prawdopodobnie w poniedziałek psy jadą do Mysłowic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Na dniach postaramy się o lepsze fotki.Niestety czasu nie mamy,bo w prawdopodobnie w poniedziałek psy jadą do Mysłowic.[/QUOTE]
jutro do godziny 12 muszę wysłac maile z danymi do ogłoszenia, wtedy Wilczek będzie w wydaniu sobotnim
to chyba za mało czasu żeby ktoś zrobił nowe zdjecia?:-(
może wysłać to co mamy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']jutro do godziny 12 muszę wysłac maile z danymi do ogłoszenia, wtedy Wilczek będzie w wydaniu sobotnim
to chyba za mało czasu żeby ktoś zrobił nowe zdjecia?:-(
może wysłać to co mamy?[/QUOTE]

To niestety musisz wysłać to co mamy.Nowe zdjęcia mogłyby być najszybciej pojutrze wieczorem;/

Link to comment
Share on other sites

Wilczek jest dzisiaj, zaraz Ci Tofikowa, na maila zdjęcie wyślę.Zdjęcie, to na budzie, bo ładne, ale cholewcia, za ciemne.Może jednak nie bedzie wywózki, do Mysłowic.To taki śliczny piesio, jakoś szczęścia mu brak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Wilczek jest dzisiaj, zaraz Ci Tofikowa, na maila zdjęcie wyślę.Zdjęcie, to na budzie, bo ładne, ale cholewcia, za ciemne.Może jednak nie bedzie wywózki, do Mysłowic.To taki śliczny piesio, jakoś szczęścia mu brak.[/QUOTE]
Syla masz rację, za ciemne :shake: ale może ktoś sie zakocha w Wilczku? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Dzisiaj postaram się o nowe fotki.
Jednak czas ucieka...
Jak nie znajdziemy czegoś dość szybko to pojedzie do Mysłowic... :(
A telefonu ani pół... :(
[/I][/QUOTE]

A on jest taki fajny chłopak.Z wygladu naprawdę zjawiskowy.I ten kolor sierści-sreberko:)

Link to comment
Share on other sites

Miałam zapytanie o Wilczka na maila, ale nic konkretnego, tylko czy to nadal aktualne. Podałam dane Klauduś.

I jeszcze jedna sprawa: może warto pomyśleć, kogo by jeszcze umieszczać w kontakcie w ogłoszeniach? Telefon Klauduś działa jak chce, dostałam raport, że sms do niej dotarł, ale ona nic nie dostała. Może ktoś dzwoni, ale dodzwonić się nie może...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Miałam zapytanie o Wilczka na maila, ale nic konkretnego, tylko czy to nadal aktualne. Podałam dane Klauduś.

I jeszcze jedna sprawa: może warto pomyśleć, kogo by jeszcze umieszczać w kontakcie w ogłoszeniach? Telefon Klauduś działa jak chce, dostałam raport, że sms do niej dotarł, ale ona nic nie dostała. Może ktoś dzwoni, ale dodzwonić się nie może...[/QUOTE]

Można podać też do mnie: 798 596 534

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...