Jump to content
Dogomania

Uroczy parówkowaty Wilczek.Uwielbia wszystko i wszystkich!Smutno Mu w kojcu!! :(


Klaudus__

Recommended Posts

bakusiowa, w prosty sposób. Ten trzeci pies, jak sie urodził, bo oczywiscie na wsiach nikt nie słyszał o zapobieganiu ciąży, miał jak reszta rodzeństwa dostać łopatą w łeb...  Braciszka tego psiaka wcisneliśmy tesciom, bo mieli tylko jednego psa, jak to można mieć tylko jednego. Wszystkich niestety nie udało sie uratować :( ale choć ten sobie teraz biega z naszymi. Misio początkowo nie był ufny, omijał szczeniaka na metr, nawet łebek odwracał, zeby na niego nie patrzeć. Kilka ładnych tygodni tak sie oswajał, a teraz to juz cały gang Olsena, biegają i łobuzują potrójnie. Mały przy okazji zmusza Miśka do biegania, bo urządza mu ganianki i zabawy w berka, więc Misiek siłą rzeczy nieco chudnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

bakusiowa, nie wiem jak wstawic jakieś ładne serce dla Ciebie, bo to bardzo miłe,  że po takim czasie ktos jeszcze pamięta o Wilczku!!

Misio (czyli Wilczek) to taki typowy misio, najlepiej by leżał i muszę przyznać, że ma coś ze mnie, bo ja też biegać nie lubię. Ogólnie ma się dobrze, kmini i kombinuje jak tu czlowieka wykiwać (a wstań tylko czlowieku w nocy do ubikacji i zejdz z poduszki na minute, czlowiek wraca a na poduszce już Misiek lezy i chrapieeee).

Nadal go kochamy, nadal łobuzuje z pozostałymi psami, nadal jest naszym psim oceanem spokojności. I tak czekamy sobie do wiosny, żeby znow móc się powygrzewać w słońcu. Jak na zdjęciach.

Ściskam ciepło!!! Dziękuję, że pamiętasz!

 

4098577536275107927.jpg

2179224711337455319.jpg

7851068121613026135.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzieki i obiecuje, ze na nastepną foto sesję Miśka nie trzeba bedzie czekac 2 lata :D jak zrobi sie cieplej i trawnik znow zacznie przypominac trawnik to nacykam Miśka z każdego profilu :) ale mu nie powiem, ze jest w internetach bo juz w ogole się rozleniwi :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze jak cudownie ze Jestescie

2 godziny temu, KiLEw napisał:

Dzieki i obiecuje, ze na nastepną foto sesję Miśka nie trzeba bedzie czekac 2 lata :D jak zrobi sie cieplej i trawnik znow zacznie przypominac trawnik to nacykam Miśka z każdego profilu :) ale mu nie powiem, ze jest w internetach bo juz w ogole się rozleniwi :)

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
Najpiekniejszego Wszelkiego
 Caluniej Gromadce
              Niezwyklej
 Zdrowenka Postooookroc Zasylamy
Piszcie czesciej kochane Wilczki Miski
 jak najczesciej
 ku pokrzeopieniu serc naszych
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bakusiowa, a wiesz, ze ja w zasadzie widzialam Wilczka chyba tylko na jednym zdjęciu? Mąż mi podsunął pod nos fotkę i truł: weźmy go weźmy, bo myslał ze to staruszek i że na starość damy mu dom, a tu guzik, młody pies tylko taki posrebrzony  :D Fotki chętnie obejrzę, ale psiaka już nie oddamy :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taaaak to o tej brudnej szybce słyszałam. Porażka. Ja mam w kółko upierdzielone szyby, a panele to 10 minut po wyschnięciu już mają ciapki odbite,  no ciężko jak się ma 3 psy i wbiegają kiedy chcą, żeby było sterylnie. Na podworku też mam częściej kozią kupę, niż nie mam. Kocie kudły w jedzeniu uznajemy za przyprawę. No niestety, albo muzeum, albo zwierzęta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Och Nesiowata, Ty nadal o nas pamietasz, dziękuję!!

Misio troche nam posiwial na pyszczku, ale poza tym jest caly czas naszym kochanym Misiem. Od roku wystawiamy jego cierpliwość na cieżkie próby, zostalismy wolontariuszami w schronisku, czesto na domu tymczasowym mamy inne psiaki, glownie szczeniaki, ale i Miś, i nasze inne psy, dzielnie sobie z tym radzą.

Trzymajcie się cieplo w tych dziwnych czasach!

https://lh3.googleusercontent.com/-Wv0fYz8BkwQ/XpQtpkhKGYI/AAAAAAAAqZE/W3bHb08Tg30kxO5T6ZTgYEjzOnd9EG2ZgCK8BGAsYHg/s0/2370699697680399332%253Faccount_id%253D0

https://lh3.googleusercontent.com/-cDnBJtUrFfI/XpQtjygDWAI/AAAAAAAAqY0/Ot6xSWTKzJ4_Unraxno9aMCYNg1WsmjPgCK8BGAsYHg/s0/8744092009134406351%253Faccount_id%253D0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...