Jump to content
Dogomania

Druskieniki, Litwa sierpień 2012


marta90

Recommended Posts

[quote name='trusek']Dziękuje. Postaram się wysłać na ich adres e-meilowy. Może to wystarczy[/QUOTE]

Wystarczy - jeśli wyślesz im w załączniku wypełniony formularz zgłoszeniowy, kopię rodowodu i ewentualnie championatów lub certyfikatu prób pracy (jeśli klasa uzytkowa) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='szalej']Fajnie, że jest tu kilka osób z Pruszkowa - my będziemy dopiero zaczynać przygode z wystawami, ale jak mała się będzie podobać to czemu w przyszlym roku na podbój Litwy nie wyruszyć :)[/QUOTE]

Pruszków pozdrawia :-)
Trzeba wyruszyć i to nie tylko na Litwę :-)
My w tym roku nie jedziemy do Druskiennik. W tym czasie będą się rodziły szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']Mam wolne miejsce w aucie jeśli ktoś szuka transportu zapraszam.
Wyjazd w czwartek, hotel w dobrej cenie na dwie noce klepnięty. Powrót bezpośrednio po sobotnim CACIB-ie.[/QUOTE]

Nadal mam wolne miejsce jeśli komuś wypadł transport zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='MisiaM']Mam prośbę do kogoś kto był :) czy mogłabym prosić o scan stron z katalogu stawki Akit Amerykańskich? Niestety nie zdążyłam kupić katalogu, już pierwszego dnia zabrakło :([/QUOTE]

Ja też mam prośbę o stawkę charcików włoskich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MisiaM']Mam prośbę do kogoś kto był :) czy mogłabym prosić o scan stron z katalogu stawki Akit Amerykańskich? Niestety nie zdążyłam kupić katalogu, już pierwszego dnia zabrakło :([/QUOTE]


Będę miala ze sobą katalog w niedzielę na wystawie:lol: Łap mnie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...