Jump to content
Dogomania

31.03-1.04.2012 XXIII Wiosenna - Legionowo / NDM


marta90

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[QUOTE=owczarek'ab;18893684]Ja do afganów mogłabym wpaść tylko na 10 min... W jakiej klasie jest pies?[/QUOTE]
Idziemy w pośredniej - przed nami 1 szczeniak i 2 w młodzieży, potem my i 2 w otwartej.
W planie sędziowania zaczyna się o 10.00, a o 10.20 jest koniec, więc szybko pójdzie.
Jakby co - moja to jedyny złoty afgan w stawce, pozostałe są czarne i cz-podp. :)

edit: ring 13 :)

Edited by amanda-1a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carlia']amanda-1a My będziemy prawdopodobnie od samego rana, też na ringu chartów wiec postaram się zrobić :)[/QUOTE]
O fajnie :)

To Wy debiutujecie - w klasie szczeniąt, z tą słodką malutką "włoszczyzną"? [SIZE=1][I]- tak coś kojarzę z charciego forum...
[/I][SIZE=2]Miło będzie poznać[/SIZE][I] :D[/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borderterrier']Dzisiaj z Inką Indonesia Nadpilickie Bestyjki, MP 5/5pkt. + półfinał i 4 lokata BIS Veteran ! - sznaucer mini cz/s[/QUOTE]

Gratulacje :-), to chyba gdzieś koło was blisko stałam. Kojarzę pieska, ja byłam z łaciatym szczenięciem doga.

Czy ktoś robił może zdjęcia z finałów Best Baby ?? Mój maluch miał debiut i całkiem fajnie stał na finałach - taki pierwszy w szeregu łaciaty babik doga niemieckiego :-).

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę, jeśli ktoś robił zdjęcia finałów juniorów (głownie 8 grupa) i finałów grupy 8 to baaaaaaaaaaardzo proszę o informację, wystawiałam moje dwa flaty a niestety nie miał kto robić zdjęć i nie mamy żadnej pamiątki :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...