Jump to content
Dogomania

Mała roczna sunia potrzebuje PILNIE DT, wraca z DS w zaawansowanej ciąży!!!


joanna83

Recommended Posts

[quote name='Matagi']Mam osobę,która dałaby Pchełce DS......fajna osobę:eviltong:Tylko muszę mieć więcej info o panience.Kto może mi wszystko powiedzieć?Mój telefon jest na mojej [url]www.matagiinu.pl[/url][/QUOTE]

Matgi z nieba spadasz chyba! Zaraz zadzwonię i powiem co wiem jak na spowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi'] [URL="http://www.matagiinu.pl"]www.matagiinu.pl[/URL][/QUOTE]

Matagi obejrzałam Twoja stronę gratuluję :)
Bardzo mi się podoba jak opisujesz swoje psy i hodowlę a najbardziej to pozwolę sobie zacytować mam nadzieję,że nie masz nic przeciwko temu

[COLOR=BLACK][SIZE=5][COLOR=BLACK][SIZE=5][COLOR=BLACK][SIZE=5][COLOR=BLACK][SIZE=5][COLOR=BLACK][SIZE=5][COLOR=BLACK][SIZE=5][COLOR=BLACK][SIZE=5][COLOR=BLACK][SIZE=3]
[B]W naszej hodowli jest miejsce dla wszystkich naszych psów. Nie pozbywamy się starszych czy chorych osobników. Każdy nasz pies jest członkiem rodziny i spędza zasłużoną psią emeryturę u naszego boku - do końca. Zawsze znajdujemy też miejsce dla bezdomnego psa. Poza rasowymi psami zawsze mamy jedną bidę wziętą ze schroniska - by podarować jej lepsze życie. Uważamy, że skoro dajemy sobie radę z naszą gromadką, jeden psiak w potrzebie niczego nie zmieni... pomagając mu może nie zmienimy całego świata, ale cały świat zmieni się dla niego - a dla nas, jako miłośników psów - jest to coś wspaniałego. [/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Edited by psi
Link to comment
Share on other sites

Pchełka nadal szuka domku. Wprawdzie sprawdzany domek jest przecudowny, ale po głębokim przemyśleniu trafił tam piesek w pilniejszej potrzebie z innego mojego wątku.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221832-pobity-mikrusek-Tofik-szuka-DT[/url]!

Pchełka najlepiej czułaby się w domu z psim towarzystwem. Najlepiej, gdyby był to młody, niekonfliktowy pies, bo ona jest bardzo uległa i dominowała ja nawet szczeniorka Maja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']
Pchełka najlepiej czułaby się w domu z psim towarzystwem. Najlepiej, gdyby był to młody, niekonfliktowy pies, bo ona jest bardzo uległa i dominowała ja nawet szczeniorka Maja.[/QUOTE]

o prosze a niby taka agresywna była nawet do ludzi ? - aj słów szkoda ale dla Pchełeczki - wszystkiego dobrego

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pchełka jest bohaterką wczorajszego wydania Pupili :)
Niestety nie było odzewu, ale zrobię ksero i podeślę artykuł dawnej pańci Pchełeczki. Albo powiększę i wzdłuż ulicy poprzyklejam na płotach. Nie się wstydzi wiedźma jedna...

A Pchełka jest jak to mówi Asencja "normalnym psem". Skacze jak kózka, ślicznie się bawi i jest bardzo wesołym psiakiem. Asia twierdzi, że ona jak szczeniak się zachowuje. Kotów nie jada, ale goni w zabawie jak się tylko uda. Na szczęście instynkt jej mówi, do których nie wolno podchodzić, żeby zachować oczy i nos w całości ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]kamila lakusiowa[/B] pisałam o Tobie w sprawie ogłoszeń dla Pchełeczki. Bardzo Ci za nie dziękuję i jutro podeślę jeszcze listę stronek, o których pisałam w mailu.

Cioteczki udostępniajcie małą na FB! [URL="http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=303623443029422&id=305813686141617#%21/events/305813686141617/"]http://www.facebook.com/permalink.ph...5813686141617/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trzymajcie kciuki, dziś sterylka :)
Pchełeczka zmieniła się ponoć nie do poznania. Jest fajnym , otwartym psiakiem, który dogaduje się z całym stadkiem psio-kocim u Asencji. Skacze jak mała kózka, szaleje po podwórku i już całkiem odważnie szuka kontaktu z człowiekiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...