Jump to content
Dogomania

XXXIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Jarosławiu


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

[quote name='ewelina7797']A może jedzie ktoś z Warszawy i miał by jedno wolne miejsce? :) i dla szczeniaka lub suczki 3 lata Westie :)[/QUOTE]
Czyli jak rozumiem na niedzielę? :) Ja bym Cię mogła zabrać, tylko ja raczej pojadę z noclegiem z soboty na niedzielę (tj. wyjadę w sobotę w miarę wcześnie i prześpie się na miejscu).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewelina7797']Młody Prezenter jest za darmo ?? :)[/QUOTE]

[quote name='Ciapkowa.']Młody prezenter 25 zł :)

Może będę, na 1 albo 2 dni, zobaczy się :lol:[/QUOTE]

Też się cieszyłam, że za darmo, a potem patrzę-dopiero w formularzu jest napisane o.O

Hmmm...kto wie, może i my dotrzemy :)
Z przyjemnością wystawię psa/psy w niedzielę. Służę pomocą na każdym ringu, także honorowym np. przy grupach hodowlanych ;) Więcej info:
gg 10889812
e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']wzorowy wykaz zgłoszonych psów :lol:


będziemy kibicować Twisterowi ,ten sam ring tylko my na samym końcu[/QUOTE]

patrzyłem, patrzyłem i Was nie znalazłem :( chyba oczy zaczynają szwankować no trudno, miło będzie się spotkać :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szrek']patrzyłem, patrzyłem i Was nie znalazłem :( chyba oczy zaczynają szwankować no trudno, miło będzie się spotkać :) :) :)[/QUOTE]
bo mała zmyłka jest :p , zabieram psa odebranego od nowych właścicieli, to będzie jego pierwsza halówka, niech się uczy, i Mailo - też trening przed sezonem ;). Kaśka tym razem zostaje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na tej wystawie prawdopodobnie będę sama z psem i suką rasy Airedale Terrier. Oboje mają konkurencję, ale gdyby udało mi się z oboma wygrać, to będę potrzebowała pomocy przy porównaniu... Tak naprawdę to pomoc przydałaby się w każdym razie, bo pies idzie w championach, a suka zaraz po nim w pośredniej... Będzie ktoś miał czas o 10 rano? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...