Jump to content
Dogomania

CACIB-Głogów/PL, 29.01.2012 r.


Asiaczek

Recommended Posts

CACIB-Głogów/PL, 29.01.2012 r.
sędzia: Colette MULDOON/IRL

PSY
kl.puppy
987. EGO MADE IN MUSIC Loango - abs.

kl. ch
988. BUNDUSTAR African Elite FCI - bdb2(?)
989. OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, BOB, BOG4!!!!!!!

SUKI
kl.o
990. OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, nowy Champion Polski!!!!

BOG - Małgorzata SUPRONOWICZ/PL

Pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wstawiłam wyniki (jezeli mój nasłuch dobrze działa). Poprosze Zuzkę i BUNDUSTAR i Buszki o ewent. weryfikację.

Gratulacje dla Ofika, Szepsi...
czy można prosic o jakąs relację z sędziowania? Sędziowie z Irlandii tak często u nas nie goszczą...

pzdr.

Edited by Asiaczek
poprawka
Link to comment
Share on other sites

Z mojej perspektywy nie narzekam.Skoro Szepszuchowate hopki nie wzbudziły niezadowolenia,a wręcz zachwyt ( "świetny energiczny ruch"), i była "bd wystawiona",to nie mam prawa narzekać ;).Mimo niezadowolenia Szepsi Pani sędzia grzebała Jej bez stresu i obaw w pysku.Ocena poszła sprawnie i szybko,nie trzeba było biegać po ringu w nieskończoność.Ale my byłyśmy same.Chłopaków trochę dłużej pomęczyła,ale tylko trochę.Ofik-jak zawsze w formie,Benuś-niestety czymś się struł (a może to wirus),był osłabiony i zasypiał na ringu.
Porównanie o rasę poszło jeszcze szybciej.
Może championy coś dorzuca od siebie,ze swojej perspektywy ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wstawiłam wyniki (jezeli mój nasłuch dobrze działa). Poprosze Zuzkę i BUNDUSTAR i Buszki o ewent. weryfikację.

Gratulacje dla Ofika, Szepsi...
czy można prosic o jakąs relację z sędziowania? Sędziowie z Izraela tak często u nas nie goszczą...

pzdr.[/QUOTE]

Asiu,
Państwo Muldoon to raczej z Irlandii, nie z Francji.
Pan Muldoon to Sędzia z dużym doświadczeniem sędziowania basenji, zwłaszcza w skandynawii, Pani Muldoon to troszkę...jakby mniej.
Nie wiem czego oczekujesz po relacji Asiu, myślę, że Zuza opowiedziała wszystko ze szczegółami, myślę sobie również, że nie ma co dużo pisać, psy doskonale znasz z ich zaletami i wadami, łatwo ocenić jakich wyników się można było spodziewać.
Pani Sędzia mnie zaskoczyła pozytywnie, wprawdzie jak weszłyśmy z Zuzką na ring to próbowano ją przegonić, a Benusia ocenić w klasie szczeniąt! ale już dalej wszystko przebiegało oprofesjonalnie. Zastanawiało troszkę to, że Sędzina zupełnie nie podejmowała kontaktu z wystawcą, w to miejsce mocno dyskutując z obsługą (tłumacz, asystentki) ringu. Opis, przynajmniej Benjiego jest zgodny ze stanem faktycznym, czytaj: bardzo dobry i pozytywny, ku mojemu zdziwieniu pominięto w nim kompletny brak dynamiki w ruchu, mojego chorego psa. To tyle, niżej zamieszczam zdjęcia, aparat swój udostępniłam, jednak nie wszystkie są ostre, myślę, że jednak no ich podstawie można sobie też "pobyć" w Głogowie.
Na finałach nas nie było, gdyż była silniejsza potrzeba zaopiekowania się Benusiem i w tym celu jechaliśmy do apteki i co sił do Poznania.
Zuzi już gratulowałam ale i tu mogę powtórzyć, że zawsze basenji cieszy gdy pojawia się na lokacie w grupie.

Benji - prezentacja:
[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5436/dsc0306pz.jpg[/IMG]

w tle z Ofim:
[IMG]http://img842.imageshack.us/img842/888/dsc0318t.jpg[/IMG]

[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8868/dsc0332i.jpg[/IMG]

Kółeczko Ofiego, w tle już kompletnie bez sił Benji:
[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8696/dsc0356s.jpg[/IMG]

Benji przy porównaniu, wsparty o mnie, od tego momentu praktycznie już cały czas tylko leży:
[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1198/dsc0363mr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Asiu,
Państwo Muldoon to raczej z Irlandii, nie z Francji.
Pan Muldoon to Sędzia z dużym doświadczeniem sędziowania basenji, zwłaszcza w skandynawii, Pani Muldoon to troszkę...jakby mniej.
Nie wiem czego oczekujesz po relacji Asiu, myślę, że Zuza opowiedziała wszystko ze szczegółami, myślę sobie również, że nie ma co dużo pisać, psy doskonale znasz z ich zaletami i wadami, łatwo ocenić jakich wyników się można było spodziewać.
Pani Sędzia mnie zaskoczyła pozytywnie, wprawdzie jak weszłyśmy z Zuzką na ring to próbowano ją przegonić, a Benusia ocenić w klasie szczeniąt! ale już dalej wszystko przebiegało oprofesjonalnie. Zastanawiało troszkę to, że Sędzina zupełnie nie podejmowała kontaktu z wystawcą, w to miejsce mocno dyskutując z obsługą (tłumacz, asystentki) ringu. Opis, przynajmniej Benjiego jest zgodny ze stanem faktycznym, czytaj: bardzo dobry i pozytywny, ku mojemu zdziwieniu pominięto w nim kompletny brak dynamiki w ruchu, mojego chorego psa. To tyle, niżej zamieszczam zdjęcia, aparat swój udostępniłam, jednak nie wszystkie są ostre, myślę, że jednak no ich podstawie można sobie też "pobyć" w Głogowie.
Na finałach nas nie było, gdyż była silniejsza potrzeba zaopiekowania się Benusiem i w tym celu jechaliśmy do apteki i co sił do Poznania.
Zuzi już gratulowałam ale i tu mogę powtórzyć, że zawsze basenji cieszy gdy pojawia się na lokacie w grupie.QUOTE]

Widzę, że w trakcie pisania mojego postu, Francja zmieniła się na Izrael ale to Irlandia jest krajem Pani Sędziny :) Asiu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Asiu,
Państwo Muldoon to raczej z Irlandii, nie z Francji.
Pan Muldoon to Sędzia z dużym doświadczeniem sędziowania basenji, zwłaszcza w skandynawii, Pani Muldoon to troszkę...jakby mniej.
Nie wiem czego oczekujesz po relacji Asiu, myślę, że Zuza opowiedziała wszystko ze szczegółami, myślę sobie również, że nie ma co dużo pisać, psy doskonale znasz z ich zaletami i wadami, łatwo ocenić jakich wyników się można było spodziewać.
Pani Sędzia mnie zaskoczyła pozytywnie, wprawdzie jak weszłyśmy z Zuzką na ring to próbowano ją przegonić, a Benusia ocenić w klasie szczeniąt! ale już dalej wszystko przebiegało oprofesjonalnie. Zastanawiało troszkę to, że Sędzina zupełnie nie podejmowała kontaktu z wystawcą, w to miejsce mocno dyskutując z obsługą (tłumacz, asystentki) ringu. Opis, przynajmniej Benjiego jest zgodny ze stanem faktycznym, czytaj: bardzo dobry i pozytywny, ku mojemu zdziwieniu pominięto w nim kompletny brak dynamiki w ruchu, mojego chorego psa. To tyle, niżej zamieszczam zdjęcia, aparat swój udostępniłam, jednak nie wszystkie są ostre, myślę, że jednak no ich podstawie można sobie też "pobyć" w Głogowie.
Na finałach nas nie było, gdyż była silniejsza potrzeba zaopiekowania się Benusiem i w tym celu jechaliśmy do apteki i co sił do Poznania.
Zuzi już gratulowałam ale i tu mogę powtórzyć, że zawsze basenji cieszy gdy pojawia się na lokacie w grupie.
[/QUOTE]
Juz poprawiłam na Irlandię.
Ciekawe, skąd u mnie taka swoista "niechęć" do wpisania Irlandii...? Najpierw Francja, potem Izrael.... hm.... chyba jednak gorączka i ogólne złe samopoczucie dały sie we znaki;)

Własnie chodziło mi o sposób oceny. To, co napisałas, jest istotne przy ewent. przyszłym spotkaniu z ta panią.
Z Twojej relacji wynika, że jednak obsługa ringowa nie była na najwyższym poziomie:), a fakt rozmowy sedzi z obsługa ringową może wynikac z problemów przy tłumaczeniu...

Zdrówka dla Benjiego:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...