Jump to content
Dogomania

Tajniki wystawiania psa??


lolli

Recommended Posts

Chodzi o to że jak przeglądałam internet to na wielu stronach pojawia się takie pojecie jak : " jak wyeksponować zalety i ukryć wady psa na ringu wystawowym" nie wiem czy te sposoby są kazdy dla innej rasy grupy ja nigdy psa nie wystawiałam bo mam mieszańca sznaucera chodzi mi tylko o to ze interesuje się sama technika wystawiania psów na ringu, kynologia. Jeśli to tajne wiadomości to proszę na pw ja i tak jesli Wam na tym zależy to nikomu nie powiem co i jak bo i tak nie znam nikogo kto by wystawiał psy (a nie wiem czy to jest tajne bo w internecie nigdzie nie znalazłam). Dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie jeśli jakiś handler wystawia komuś psa i tego psa znał wcześniej i szkolił go wcześniej to jest w stanie ukryć jego wady. :) Ja np. mam sunie Westie i ma ona wadę jak większość "Francuza" z przodu, i znam więc umiem zakryć jej wadę by jej nie było widać np. zaczesywanie włosków na łapkach wzdłuż plus maksymalne puszenie ich. :) A zalety to np. jak pies ma dobry chód to trzeba pamiętać by z nim nie iść tylko pokazać ten jego fantastyczny ruch np. w lekkim podbiegiwaniu. :) Tyle mogę zdradzić os siebie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...