Jump to content
Dogomania

Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...


Behemot

Recommended Posts

nie to nie była kupa:eviltong: za szerokie to cielsko było jak na kupę mojego psa nie przeszła by taka przez niego:shake:;) zresztą to wyraźnie miało oczy i skrzydła, nie sprawdzałam czy ma nóżki bo byłam zbyt zajęta wrzucaniem tego do kibla. Na początku też myślałam że to kupa ale był tak ułożony i duży że to nie realne, mój pies chociaż jest mały to w szczelinę pod kaloryferem nie wejdzie było by bliżej kibla a ten zwierz był ulorzony równo pod kaloryferem i to pod samą ścianą tam gdzie już nawet mój pies nie wejdzie. Poza tym kupka nie wiadoma nawet ile leżaca nie jest tak twarda i [B]da się [/B]ją rozkruszyć:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Historia którą napiszę, właściwie nie jest straszna, ale byłam przerażona jak nigdy.
Otóż w halloween, przyszły do mnie 2 koleżanki by oglądać film The Ring. Oglądałyśmy na moim laptopie. Jesteśmy przy scenie, gdzie Samara(zjawa z filmu) zabija pierwszą osobę , kiedy do mojej koleżanki dzwoni telefon. Patrzy : numer zastrzeżony. Po chwili tak samo zadzwoniło do mnie. To ja z wrzaskiem zamykam laptopa (film w dalszych ciągu leciał) i strącam do kolan. Telefon dzwonił jeszcze 5 razy.
Później stwierdziłam, że się nie boję i otworzyłam laptopa. Film odtworzył się w momencie, gdy Samara patrzyła prosto na mnie z takim psychopatycznym uśmiechem. Film wyłączyłam, byłam przerażona. Dokończyłam go później z inną koleżanką - i jak się okazało, sceny którą widziałam w tym filmie nie było ...

Link to comment
Share on other sites

Matko, ja bym zawału dostała!!! :shock: Trauma do końca życia by mi została!!! :shock: Macie mocne nerwy ;)
Historia całkiem niestraszna, przedstawiająca moją głupotę:
Ja mam bardzo bujną wyobraźnię, a w dodatku jestem krótkowidzem. Kiedy siedzę w łazience mam widok na mój pokój. Jest strasznie zabałaganiony. Jakieś śrubki z łóżka się świecą, kot na biurku szeleści, a ja palpitacji dostaję :evil_lol: Od tego czau dbam o to, żeby drzwi od pokoju były zamknięte, kiedy mnie tam nie ma :)
Kiedyś mój mądry kot zaatakował mnie, wyskakując zza ściany :P Jego mina i moja mina- bezcenne :P

Link to comment
Share on other sites

apropos kotów i ich psikusów. Ze względu na pewne sprawy nie spałam w swoim pokoju, tylko w innym, na bardzo niskim łóżku. Już zaczęłam przysypiać i połozyłam rękę na podłogę. Zupełnie nią nie ruszałam. Aż po jakiejś minucie czuje , że coś mnie nagle złapało za rękę i trzyma. Dotykam to a to się rusza, okazało sie że to Muruczek psiukusa zrobił i wcisnął się pod łóżko, ale nieźle się nastraszyłam ;D

Link to comment
Share on other sites

Samsungi Avila mają taką opcję, że naciśnięcie jakiegoś guzika z boku bodaj dwa razy powoduje że za pare sekund telefon zaczyna dzwonić "brak numeru" a w słuchawce cisza.
Zanim udało mi się znaleźć cokolwiek o tym w necie mój chłopak był przekonany że ma nawiedzony telefon lub cichą wielbicielkę:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']Samsungi Avila mają taką opcję, że naciśnięcie jakiegoś guzika z boku bodaj dwa razy powoduje że za pare sekund telefon zaczyna dzwonić "brak numeru" a w słuchawce cisza.
Zanim udało mi się znaleźć cokolwiek o tym w necie mój chłopak był przekonany że ma nawiedzony telefon lub cichą wielbicielkę:D[/QUOTE]
tak!! tez bylam przekonana ze ktos mnie straszy albo cos, az wkoncu kolezanka mnie oswiecila, a smiala sie ze mnie kilka dni :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']tak!! tez bylam przekonana ze ktos mnie straszy albo cos, az wkoncu kolezanka mnie oswiecila, a smiala sie ze mnie kilka dni :lol:[/QUOTE]

Haha, też mam avilę, właśnie sprawdziłam - myślałam, że dzwonią z tych głupich konkursów :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']hy hy hy - do nas też zadzwonił telefon ("głuchy") zaraz po tym, jak skończyliśmy oglądać Ring (to było w nocy). Podejrzewaliśmy wypożyczalnię video, że takie numery wykręca :D[/QUOTE]
hahaha, na to, że to moze być wypożyczalnia nie wpadłam. :evil_lol:

Ja kiedyś prawie zawału dostałam, oglądałam pierwszy raz Egzorcyzmy Annalise Michael ( nie jestem pewna czy tak to sie pisze) i akurat jak te diabły przez nią rozmawiały z tym księdzem zadzwonił mi telefon, patrze, że zastrzeżony numer to odbieram od razu bo moja kolezanka zawsze ma zastrzeżony i myślalam, że to ona, odbieram, a tutaj takie jęki i darcie się dosłownie jak te diabły z tej dziewczyny, tak się wystraszyłam, że wyłączyłam telefon i bałam się go włączyć przez cały następny dzien. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']hahaha, na to, że to moze być wypożyczalnia nie wpadłam. :evil_lol:

Ja tutaj takie jęki i darcie się dosłownie jak te diabły z tej dziewczyny, tak się wystraszyłam, że wyłączyłam telefon i bałam się go włączyć przez cały następny dzien. :evil_lol:[/QUOTE]

Matko, Ciebie to śmieszy??? :crazyeye: Odważne jesteście ;):razz::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja na wszelki wypadek nie oglądam horrorów:)
Ostatnio mnie naszło żeby obejrzeć ze współlokatorami Sierociniec. Kolega zasnął ale jego dziewczyna wytrzymała dzielnie do końca pokrzykując co jakiś czas:
-Gośka!!! Mieliśmy się zrelaksować po ciężkim tygodniu! Co ty mi puściłaś! Ty małpo! Mogliśmy obejrzeć komedię! Aaaa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']Samsungi Avila mają taką opcję, że naciśnięcie jakiegoś guzika z boku bodaj dwa razy powoduje że za pare sekund telefon zaczyna dzwonić "brak numeru" a w słuchawce cisza.
Zanim udało mi się znaleźć cokolwiek o tym w necie mój chłopak był przekonany że ma nawiedzony telefon lub cichą wielbicielkę:D[/QUOTE]

Taaa też mam Aville i przez pierwsze miesiące posiadania tego telefonu byłam pewna, że ktoś mnie napastuje -.-
Ale wtedy zadzwoniło też do mojej koleżanki która ma inny telefon.

Link to comment
Share on other sites

Co Wy tu piszecie za straszydła :D ja staram się nie oglądać horrorów a jak już no to w dzień, bo do wieczora zapomnę :) Widziałam wszystkie cześci Ringu ale jakoś nie działały w nocy na moją wyobraźnię ani nikt nie dzwonił :) naprawde dobry film ale za to Klątwa:crazyeye: jak widziałam jak to "coś" schodzi ze schodów to podziękowałam:shocked!: od razu mi po głowie chodziły dziwne rzeczy :D
A po co w tekefonach taka opcja dziwna ??:cool3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...