Jump to content
Dogomania

4 letnia mała Figa pomóżcie znaleźć dom tej słodkiej suczce!


iwop

Recommended Posts

Przepraszam, że nic nie napisałam wczoraj o Fidze, ale odeszła wczoraj za Tęczowy Most moja ukochana 14 - letnia sunia Dora :-( . Szkoda, że Figa Jej nie poznała, była wspaniałym psem, który przyjmował pod swój dach wszyskie bidy które przynosiłam.

Figusia jest od wczoraj u mnie na dt do momentu wygojenia się rany po sterylce którą ma mieć dzisiaj. Jest bardzo grzeczną, przytulaśnią sunią. Moje dwie sunie Hera i Bona przyjeły ją wczoraj z dystansem ale dzisiaj jest już wszystko ok. Zumi mój psiak od razu się w niej zakochał. Gorzej jest z kotami ( mam ich 10 ). Część toleruje, część nie, dlatego pilnie poszukuję klatki kennelowej dla niej. Skacze, biega. Boję się, że coś sobie zrobi z raną po sterylce. Od wczoraj praktycznie do teraz cały czas czuwała i pilnowała, który to kot się za chwilę pojawi. Jakieś 30 minut temu dopiero tak naprawdę położyła się i usnęła, oczywiście w łóżku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BeataDz']Tego nie można tak do końca stwierdzić u mnie, ja ma 10 kotów. Np. z Fioną jest ok, ale z Lili już nie.[/QUOTE]

Beatko, bardzo mi przykro z powodu Twojej suczki :( Wiem co czujesz bo sama niedawno to przeszłam...

Trzymam kciuki za Figę; moze ona do kotów tak dlatego, że nie miała z nimi żadnych kontaktów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jak duża jest Figa i ile może ważyć?[/QUOTE]Figusia waży całe 12 kg.

[quote name='Dogo07']I jak po sterylce ?[/QUOTE]Wszystko ok. Pan Doktor powiedział, że sunieczka troszkę przytyta, ale zabieg odbył się bez żadnych komplikacji. Noc przespała spokojnie i o dziwo nie wiem czy to zasługa narkozy czy roztawionej klatki kennelowej ( w której rezydują koty zamiast Figuni ) ale mniej reaguje na koty. Teraz śpi obok mojego krzesła a kociaki spacerują i przyglądają się sunieczce.

Link to comment
Share on other sites

Figunia czuje się coraz lepiej. W czwartek ma mieć wyjęte szwy. Zaprzyjaźniła się z moimi psiakami, ale niestety nadal części kotów nie toleruje. Przywiązała się też bardzo do mnie. Dzisiaj musiała iść na wygnanie do moich synów gdzie nie ma kotów bo mam 12 - to godzinny dyżur, podobno bardzo piszczała po moim wyjściu. Chodzi za mną krok w krok, śpi ze mną w łóżku. Dziewczyny bardzo proszę o ogłoszenia dla Figi, to wspaniały pies. Jest bardzo grzeczna, ładnie chodzi na smyczy przy nodze, jest przyjacielsko nastawiona do ludzi, innych psiaków, gorzej z kotami. Dwa dni temu była u mnie Pani i oglądała sunię. Miała zadzwonić wczoraj ale nie zadzwoniła. Figa była za mała wzrostem, za spokojna i za stara ( wiek Pani około 60 lat ). Nic dodać nic ująć.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z przyszłą Panią Figi. Jesteśmy umówione na niedzielę, godz. 14.00. Jedziemy tranwajem do Parku Lotników na spacer a potem próba u Pani z kotem. Kot na całe szczęście jest bury, Figa z moim Dżedem świetnie się dogaduje ( jest buraskiem ), nie znosi kotów czarnych. Cały czas walczy z dwiema moimi kotkami: Hinatą i Brawurką. A mówią, że psy to daltoniści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...