Jump to content
Dogomania

spóźniliśmy się - sunia wydana bez sterylizacji do pilnowania posesji


fioneczka

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']DEKLARACJE STAŁE :

karolina175 + 50 zł
Joanna Zielińska + 20 zł
[B]wiwona + 30 zł wpłynęło 18.01.2012[/B] [B][COLOR="red"]ZWROT 18.01.2012[/COLOR][/B]
edyta40 +50 zł (chyba stałe czekam na potwierdzenie)
-------------------------------
Razem 150 zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:

baster i lusi ... coś
justysiek ... coś
Bira ... coś
mario1985-m1 ... coś
edzia ... coś
Jok ... coś
wrona513 ... [B]+ 40 zł wpłata z rozliczenia Killera
[*] wpłynęło 17 stycznia 2012[/B] [B][COLOR="red"]ZWROT 18.01.2012[/COLOR][/B]
kokusia5 ... [B]+ 18 wpłynęło 18.01.2012[/B] [B][COLOR="red"]ZWROT 18.01.2012[/COLOR][/B]
asia ... [B]+20 zł wpłynęło 18.01.2012[/B] [B][COLOR="red"]ZWROT 18.01.2012[/COLOR][/B]
kira48 ... [B]+100 zł wpłynęło 18.01.2012[/B] [COLOR="blue"]pozostaje do przekazania na inną bidę[/COLOR]



[B][COLOR="red"]z rozliczenia Śnieżki na koncie mam 160,30 zł + 100 od kira48
przekazuję kwotę 260,30 dla Nestorka[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL-kto-dołoży-Czas-ucieka!!/page9[/url][/QUOTE]

potwierdzam pieniazi na Nestora przelane, dzieki, teraz pilnie poszukujemy osoby, ktora mieszka blisko Czerwionki-Leszczyny, ktora by mogla zrobic dla Nestora wizyte przedadopcyjna, bo szykuje mu sie chyba niezly domek, ale potzrebujemy to sprawdzic!

Link to comment
Share on other sites

Szkoda bardzo,że ktoś nie wpadł na to,żeby sunię w schronie "zarezerwować".
Mimo to,zrobiłabym wszystko(jestem za daleko),żeby sprawdzić warunki w jakich pies przebywa,chyba schron ma takie prawo.
A może ktoś z pracowników lub wolontariuszy dowie się,gdzie ona jest,nie powinno się jej teraz tak zostawić,bez sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

azalia proszę przeczytaj wątek jeszcze raz i spójrz na daty ... data i godzina założenia wątku - info kiedy została wydana Wiki - [B]wydana w ciągu doby[/B] od założenia wątku
jasne można było dzwonić i rezerwować tylko nie mając deklaracji ciężko jest podjąć decyzję o rezerwowaniu psa
przez myśl mi nie przeszło że sunia w nie najlepszym stanie psychicznym zostanie wydana

ewidentnie powinnam wziąć się za szydełkowanie

Link to comment
Share on other sites

Czy wiadomo co z sunia TAKIE OKROPNE MROZY jak poszła do pilnowania posesji to kto wie czy ma budę należycie ocieploną, biedna, biedna sunia, proszę o wiadomość, [B]gdyby coś się z mieniło to randall deklaruje sie do pomocy w dopłacaniu WIKI do hoteliki[/B], za późno trafiłam na wątek

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z wetem schroniskowym ( znaczy sie z wetem mojego Ozzulka który jest też wetem schroniskowym ) i powiedział mi ze skoro sunia została wydana po 1 stycznia to schronisko ma obowiązek albo wydac wysterylizowaną albo zapewnić możliwośc bezpłatnej sterylki już w domu psa ...tak wiec kier. schroniska powinien wezwac pana z sunią w tym celu bądź udostępnic dane wolontariuszkom by sprawe zalatwily a tym samyw wizytę p/adopc/

Link to comment
Share on other sites

A czyli jest światełko w tej sprawie, a czy ktoś z Dogo konkretnie zajmuje się przypadkiem Wiki ( fioneczka?). Koło psa po sterylce trzeba trochę chodzić, nie chcę krakać ale może nowy właściciel w kat ja da i niech sobie sama radzi, ma być w końcu do plonowania posesji a nie do certolenia sie z nią..... Jakos mi fotka suni zapadła w serducho i nie daje mi jej sprawa spokoju.
Smutne ślepka. Czekam na wiadomość, a jakby cos się zmieniło( oddana by została spowrotem) to ja potwierdzam pomoc finansowa dla suni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='randall']A czyli jest światełko w tej sprawie, a czy ktoś z Dogo konkretnie zajmuje się przypadkiem Wiki ( fioneczka?). Koło psa po sterylce trzeba trochę chodzić, nie chcę krakać ale może nowy właściciel w kat ja da i niech sobie sama radzi, ma być w końcu do plonowania posesji a nie do certolenia sie z nią..... Jakos mi fotka suni zapadła w serducho i nie daje mi jej sprawa spokoju.
Smutne ślepka. Czekam na wiadomość, a jakby cos się zmieniło( oddana by została spowrotem) to ja potwierdzam pomoc finansowa dla suni[/QUOTE]

ona została wydana niesterylizowana !!!! :(
gdzie jest nie jestem w stanie się dowiedzieć ... nie wiem nic, jak się ma, czy żyje jeszcze :(
nie jestem w stanie nic się dowiedzieć ... do schroniska mam 700-750 km ... nierealne żebym jechała jej szukać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']ona została wydana niesterylizowana !!!! :(
gdzie jest nie jestem w stanie się dowiedzieć ... nie wiem nic, jak się ma, czy żyje jeszcze :(
nie jestem w stanie nic się dowiedzieć ... do schroniska mam 700-750 km ... nierealne żebym jechała jej szukać[/QUOTE]

Asiu , ale tam są jakieś wolontariuszki ?? może będzie im zależało aby to sparwdzić , a panu kierownikowi można przypomniec jaka ustawa go obowiązuje jesli robiłby wolontariuszkom ( jeśli takow wogóle tam są )pod górę

Link to comment
Share on other sites

Alu "nie wolno" fikać ... wiesz o czym mówię ... Asia (matrioszka, która bardzo pomogła mi przy Szantusi) chyba już nie jeździ do schronu

już myślałam czy nie poprosić o pomoc Kasię (niebieskie - Murzyńska Łydka, której Szantusia również zawdzięcza życie) ale co ona może ... choć dużo bliżej niż ja to i tak nic :(

jest Ewa (ewajanka) która jeździ do schronu

ale jak to ogarnąć nie wiem ... nie mam pojęcia jak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Alu "nie wolno" fikać ... wiesz o czym mówię ... Asia (matrioszka, która bardzo pomogła mi przy Szantusi) chyba już nie jeździ do schronu

już myślałam czy nie poprosić o pomoc Kasię (niebieskie - Murzyńska Łydka, której Szantusia również zawdzięcza życie) ale co ona może ... choć dużo bliżej niż ja to i tak nic :(

jest Ewa (ewajanka) która jeździ do schronu

ale jak to ogarnąć nie wiem ... nie mam pojęcia jak[/QUOTE]

wydaje mi się ze najwięcej umiało by załatwić jakieś Stowarzyszenie , Fundacja na tamtym terenie ...
inaczej sunia pewnie posłuży jako zasilacz populacji wiejskich kundelków

Link to comment
Share on other sites

Wiki została wydana facetowi, który już wcześniej adoptował ze schronu jakąś sukę w typie asta. Z tego co mówił pracownik schronu ten człowiek nie rozmnaża psów, tylko lubi tą rasę, bo z racji tego że ludzie się boją "tych ras" nadaje się na stróża. Danych nowego właściciela nie dostaniemy, a w tym schronie nie ma wolontariatu. To schron prywatny i jesli będziemy jak ktoś napisał "fikać" to w końcu pocałujemy klamkę od zewnątrz.
Natomiast jesli suka z jakiś względów wróci do schronu to ja będę o tym wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewajanka']Wiki została wydana facetowi, który już wcześniej adoptował ze schronu jakąś sukę w typie asta. Z tego co mówił pracownik schronu ten człowiek nie rozmnaża psów, tylko lubi tą rasę, bo z racji tego że ludzie się boją "tych ras" nadaje się na stróża. Danych nowego właściciela nie dostaniemy, a w tym schronie nie ma wolontariatu. To schron prywatny i jesli będziemy jak ktoś napisał "fikać" to w końcu pocałujemy klamkę od zewnątrz.
Natomiast jesli suka z jakiś względów wróci do schronu to ja będę o tym wiedziała.[/QUOTE]

Dzięki za konkretna odpowiedz, w razie czego, to podtrzymuję chęć pomocy suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewajanka']Wiki została wydana facetowi, który już wcześniej adoptował ze schronu jakąś sukę w typie asta. Z tego co mówił pracownik schronu ten człowiek nie rozmnaża psów, tylko lubi tą rasę, bo z racji tego że ludzie się boją "tych ras" nadaje się na stróża. Danych nowego właściciela nie dostaniemy, a w tym schronie nie ma wolontariatu. To schron prywatny i jesli będziemy jak ktoś napisał "fikać" to w końcu pocałujemy klamkę od zewnątrz.
Natomiast jesli suka z jakiś względów wróci do schronu to ja będę o tym wiedziała.[/QUOTE]

a wy nie mozecie wpłynąć by sterylka sie odbyła , albo zeby sprawdzic warunki ??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

....................

[quote name='fioneczka'][I][B][SIZE=3]spróbujcie wklejać taki apel na swoich wątkach, na wątkach swoich przyjaciół i znajomych ...
jeśli nie zrobimy czegoś to ostatni bazarek jaki trzeba będzie zrobić na Donkę będzie nosił tytuł "pomóż dojechać Doneczce z hotelu do schroniska"
[/SIZE][/B][/I]
[CENTER][I][B][SIZE=3]



W październiku 2011 nikt nawet nie myślał, że prawdziwy dramat Donki zacznie się w czerwcu 2012
Sunia jesienią ubiegłego roku uniknęła powrotu do schroniska, trafiła do hotelu w którym dostała przez te kilka miesięcy tyle miłości i uwagi, ile w całym swoim dotychczasowym życiu nie dostała.
Teraz czeka ją powrót do schroniskowego boksu ...
Błagamy, pomóżcie utrzymać ją w hotelu ... to wspaniałe psisko ... mające szansę na dom ...
Prosimy Was o deklaracje stałe, choćby najmniejsze 5 złotowe.

Nie pozwólmy aby wszystko co najgorsze w jej życiu zaczęło się od nowa[/SIZE] :(

[/B][/I]
[SIZE=3][I][B]Tak było [/B][/I][/SIZE]

[/CENTER]
[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9330/dsc01280v.jpg[/IMG]

[IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5925/donav.jpg[/IMG]

[CENTER][SIZE=3][I][B]Tak jest[/B][/I][/SIZE]

[/CENTER]
[IMG]http://images38.fotosik.pl/1573/44cf62215789ddbdmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/1503/af09b7965c14a77fmed.jpg[/IMG]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/194911-DONA-rednose-ka-rozpaczliwie-potrzebuje-deklaracji-inaczej-czeka-j%C4%85-schron"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194911-DONA-rednose-ka-rozpaczliwie-potrzebuje-deklaracji-inaczej-czeka-ją-schron[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...