Jump to content
Dogomania

spóźniliśmy się - sunia wydana bez sterylizacji do pilnowania posesji


fioneczka

Recommended Posts

[quote name='fioneczka'][COLOR=red][B]Kierownik schroniska sprawdził telefonicznie i informacja o wydaniu suczki zostaje potwierdzona.

Sunia została wydana do kojca do pilnowania posesji.

Jest niesterylizowana i w umowie nie ma zapisu o obowiązku starylizacji.

Za chwilę roześlę informację na PW do osób które deklarowały wpłaty.

Pieniądze już przelane, które wpłyną na moje konto zwrócę wpłacającym.


dziękuję osobom które wyraziły chęć pomocy



[/B][/COLOR][/QUOTE]

niech to szlak!!!!

czyli to juz koniec akcji?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']problem niektórych osób rozwiązał się sam ...
.[/QUOTE]

jesli to do mnie, to zapewniam Cie ze problemu nie mam, pisalyscie o super doswiadczonym hotelu a tak sie sklada ze jest pies w pomorskim, ktory albo do takiego trafi albo pod igle, do Bogatynii daleko , spytalam tylko o hotel wiec prosze nie dorabiaj ideologii, i fakt zaskoczylo mnie ze to akurat Kana sie tam udziela. pyatm o metody bo od kiedy to na forum nie wolno pytac?

***
Jestem w szoku ze schron wydał psa, ktory zostal przyjety z takimi "problemami", jej chyba dopiero co skonczyla sie kwarantanna?

Link to comment
Share on other sites

do tej pory na moje konto doszły wpłaty od:

DEKLARACJE STAŁE :

karolina175 + 50 zł
Joanna Zielińska + 20 zł
wiwona + 30 zł [B]wpłynęło 18.01.2012[/B]
edyta40 +50 zł (chyba stałe czekam na potwierdzenie)
-------------------------------
Razem 150 zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:

baster i lusi ... coś
justysiek ... coś
Bira ... coś
mario1985-m1 ... coś
edzia ... coś
Jok ... coś
wrona513 ...[B] + 40 zł[/B] wpłata z rozliczenia Killera
[*] [B]wpłynęło 17 stycznia 2012[/B]
kokusia5 ... coś
asia ...[B] 20 zł wpłynęło 18.01.2012[/B]
kira48 ... [B] 100 zł wpłynęło 18.01.2012[/B]


[COLOR=red]przelewów zwrotnych dokonam zaraz po powrocie z pracy[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Kto jest tam na miejscu?

Nikt naprawdę nie może porozmawiać z kierownikiem na temat dodania notki o sterylizacji albo sterylizować przed adopcją?
To jest w tym momencie dopiero walka z wiatrakami!
niewysterylizowane suki bez odpowiedniej umowy lecą do domu....pięknie.[/QUOTE]

ja niestety w tym temacie nic zrobić nie mogę
i z tego powodu szlag mnie trafia i jakieś 700 km przeszkadza mi w tym żeby je poznać

Link to comment
Share on other sites

kurcze szkoda suczki :-(

A co do powyższych wypowiedzi, nierozumiem czemu jest takie zdziwienie, że psa wydano pierwszej lepszej osobie jakby to była praktyka nie obowiązując w Pl .... a to niestety to norma w Polskich schronach :-( Rzadko który zobowiązuje do kastracji i sprawdza gdzie tak naprawde pies trafia .... przynajmniej wg mojej wiedzy, zapis o nietrzymaniu psów na łańcuchach to fikcja. Jeżeli suka zachowywała się agresynie to dla większości debili to idealny stróż ... będzie szaleć w kojcu czyli nikt nie podejdzie ... a że będzie to tylko strach i przerażenie ... co to debila obchodzi, ważne, że wygląda groźnie :-( Jedyne wyjście to żeby jakaś organizacja prozwięrzęca wzięła adres gdzie pies trafił i pojechała na kontrolę.

Link to comment
Share on other sites

Kajusza- nie nazwałabym tego zdziwieniem ale raczej oburzeniem.
Jeszcze nie słyszałam o schronisku w którym sprawdzano by warunki, w które poszedł pies co nie oznacza, że mamy się z tym tak po prostu godzić.
Niestety norma ale czy jeździmy do schronisk i mówimy o współpracy?
np. wolontariusz-schronisko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka'][SIZE=4][B][COLOR=red]Prawdopodobnie żadna pomoc nie będzie już potrzebna, rozmawiałam przed chwilą z kierownikiem schroniska, nie jest pewien (bo nie ma go jeszcze w schronisku) ale najprawdopodobniej wczoraj po południu sunia została komuś wydana. [/COLOR]



Tak jak pisałam - wpłaty, które dotrą na konto zwrócę lub przekażę na wskazanego przez daną osobę psiaka.



Około południa mam potwierdzić informację.




[/B][/SIZE][/QUOTE]

:angryy::angryy::angryy:kuźwa to jak pies mógł zostać wydany przez pracownika ??? Ona nie byla ,,zaklepana,,przez dziewczyny - wolontariuszki ????

poza tym do wczesniejszych postów :angryy::angryy::angryy:zamilknę ...tralalalala:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Edited by Alicja
Link to comment
Share on other sites

ehhhh to taka robota głupiego, tutaj Asia staje na głowie, kombinuje a psa ktoś wydaje byle komu, byle gdzie :-( I tak często, żeby nie powiedzieć że prawie zawsze. W schronach tak naprawdę to ludziom wisi gdzie pies trafi, byle wydać, byle pozbyć się problemu :-( Schronisk gdzie szanuje się psy to ze świecą szukać :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']dziewczyny a może darczyńcy zgodzili by się wspomoc Nestorka , można go uchronić od Mysłowic
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL-kto-do%C5%82o%C5%BCy-Czas-ucieka!!/page11#post18421412[/url][/QUOTE]
podpisuje sie calym serduchem

Link to comment
Share on other sites

biedna sucz:( ....u nas takiego jelopa gumofilca to gonimy...jak przychodza buraki i chca agresywnego psa do budy to mówimy, ze mamy wszystkie łagodne, a szczekaja na siebie....w każdym bądź razie u nas sprawdzamy w miarę możliwości, gdzie trafiły schronniskowe psy;)...a już asta to od nas nikt by nie dostał dopóki by nas (czyt. mnie:)) nie przekonał, że jest tego wart...i wszyscy w schronie wiedza, ze bez mojego namaszczenia takich psów nie można wydac...i chociaz cieszę się, że ich dużo nie mamy....

Link to comment
Share on other sites

DEKLARACJE STAŁE :

karolina175 + 50 zł
Joanna Zielińska + 20 zł
[B]wiwona + 30 zł wpłynęło 18.01.2012[/B] [B][COLOR="red"]ZWROT 18.01.2012[/COLOR][/B]
edyta40 +50 zł (chyba stałe czekam na potwierdzenie)
-------------------------------
Razem 150 zł


DEKLARACJE JEDNORAZOWE:

baster i lusi ... coś
justysiek ... coś
Bira ... coś
mario1985-m1 ... coś
edzia ... coś
Jok ... coś
wrona513 ... [B]+ 40 zł wpłata z rozliczenia Killera[*] wpłynęło 17 stycznia 2012[/B] [B][COLOR="red"]ZWROT 18.01.2012[/COLOR][/B]
kokusia5 ... [B]+ 18 wpłynęło 18.01.2012[/B] [B][COLOR="red"]ZWROT 18.01.2012[/COLOR][/B]
asia ... [B]+20 zł wpłynęło 18.01.2012[/B] [B][COLOR="red"]ZWROT 18.01.2012[/COLOR][/B]
kira48 ... [B]+100 zł wpłynęło 18.01.2012[/B] [COLOR="blue"]pozostaje do przekazania na inną bidę[/COLOR]



[B][COLOR="red"]z rozliczenia Śnieżki na koncie mam 160,30 zł + 100 od kira48
przekazuję kwotę 260,30 dla Nestorka[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL-kto-dołoży-Czas-ucieka!!/page9[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']biedna sucz:( ....u nas takiego jelopa gumofilca to gonimy...jak przychodza buraki i chca agresywnego psa do budy to mówimy, ze mamy wszystkie łagodne, a szczekaja na siebie....w każdym bądź razie u nas sprawdzamy w miarę możliwości, gdzie trafiły schronniskowe psy;)...a już asta to od nas nikt by nie dostał dopóki by nas (czyt. mnie:)) nie przekonał, że jest tego wart...i wszyscy w schronie wiedza, ze bez mojego namaszczenia takich psów nie można wydac...i chociaz cieszę się, że ich dużo nie mamy....[/QUOTE]

to fajnie, że masz taką możliwość .... u nas ostatnio wydali asta niby do fajnego domu, a potem zajechałam na tą wiochę i pies na łańcuchu :-( Dziewczyny z TOZ lub innej prozwierzęcej organizacji mają go odebrać .... ale kiedy to zrobią .. niewiem :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']biedna sucz:( ....u nas takiego jelopa gumofilca to gonimy...jak przychodza buraki i chca agresywnego psa do budy to mówimy, ze mamy wszystkie łagodne, a szczekaja na siebie....w każdym bądź razie u nas sprawdzamy w miarę możliwości, gdzie trafiły schronniskowe psy;)...a już asta to od nas nikt by nie dostał dopóki by nas (czyt. mnie:)) nie przekonał, że jest tego wart...i wszyscy w schronie wiedza, ze bez mojego namaszczenia takich psów nie można wydac...i chociaz cieszę się, że ich dużo nie mamy....[/QUOTE]

Andzia bo Ty kochasz bullowate i wiesz jakie mają potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']jej.... straszne, a może suka została uśpionaa kierownik tylko tak powiedział, że do adopcji poszła, bo coś mi się nie klei, że pies który wykazywał zachowania agresywne, bojaźliwy, znalazł tak moment dom, gdy psy w pełni adopcyjne, siedzą w schronach, hotelach, czy dt...

nie podoba mi się to...

a jeśli faktycznie tak jest, to kto w pełni świadomy skazuje asta na budę?...

szkoda małej.[/QUOTE]

Proszę Was bardzo, wstrzymajcie się z osądami, forum jest ogólnodostępne. Bardzo bym nie chciała pocałować któregoś dnia klamki schroniska, bo odbiło by się to na psach tam pozostałych. Pomagajmy ale z głową.
Jeśli uda mi się podjechać do schronu to sprawdzę czy suki rzeczywiście tam niema i spróbuję się czegoś dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewajanka']Proszę Was bardzo, wstrzymajcie się z osądami, forum jest ogólnodostępne. Bardzo bym nie chciała pocałować któregoś dnia klamki schroniska, bo odbiło by się to na psach tam pozostałych. Pomagajmy ale z głową.
Jeśli uda mi się podjechać do schronu to sprawdzę czy suki rzeczywiście tam niema i spróbuję się czegoś dowiedzieć.[/QUOTE]


fakt, poniosło mnie, zedytuje.

Link to comment
Share on other sites

można pomóc innym ...




[B]BARDZO WAS PROSZĘ zagłosujcie na Krakwecie[/B] , można uratować przeszło 300 psów i kotki też tam są

[B]Zagłosujcie na KLEMBÓW[/B]
Sprawa wyglada tak ....kontrkandydat ma 30 kotów i stawia je na równi z 300 psami ...koty chore ale czy psy w schronisku są zdrowe ????

[B]PROSIMY O GŁOSY NA KLEMBÓW !!![/B]
Pamiętajcie tylko ze głosując [B]nalezy napisać przynajmniej 1 post[/B]
najlepiej tutaj
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611[/URL]

a potem zagłosować w ankiecie na KLEMBÓW
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14699[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']można pomóc innym ...




[B]BARDZO WAS PROSZĘ zagłosujcie na Krakwecie[/B] , można uratować przeszło 300 psów i kotki też tam są

[B]Zagłosujcie na KLEMBÓW[/B]
Sprawa wyglada tak ....kontrkandydat ma 30 kotów i stawia je na równi z 300 psami ...koty chore ale czy psy w schronisku są zdrowe ????

[B]PROSIMY O GŁOSY NA KLEMBÓW !!![/B]
Pamiętajcie tylko ze głosując [B]nalezy napisać przynajmniej 1 post[/B]
najlepiej tutaj
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611[/URL]

a potem zagłosować w ankiecie na KLEMBÓW
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14699[/URL][/QUOTE]


wpisalam sie i zaglosowałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...